Skocz do zawartości

Demontaz-wymiana-czyszczenie reflektorow podobnie jest e36


czestek1

Rekomendowane odpowiedzi

Foto relacja niezbedny link

http://www.bmwdiy.info/non-celis-front/index.html

w e36 zabieg jest podobny-otwieramy maske i odchaczamy zabek od kierunkowskazu-po czym wysuwamy go. kiedy wyjdzie widac tam srube mocujacsa lampe( srub jest 4- 2 widac po otwraiu maski , jedna jak wyjdziesz kierunek a 4 jest najlepiej widoczna kiedy okrecimy plasik oslaniajacy gril od tunelu wentylatora-ten pastik co jest po otwarciu maski na srodku miedzy lampami)

 

http://img314.imageshack.us/img314/9448/pawlazdjecia012fa6.th.jpg

Edytowane przez czestek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Czy zasada jest taka sama u E 36 ??? zrobił to ktoś ???? czekam bo moje troszkę zabrudzone są ...

 

Rozumiem, ze w e46 tez nie ma z tym problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy ktoś próbował czyścić lampy w e39 po face lifcie? :cry: Ja próbowałem wg metody jak w linku http://www.bmwdiy.info/non-celis-front/index.html , ale bez powodzenia, po odchyleniu zaczepów szkło trzyma się dość mocno...

 

...no wlasnie trzymaja sie szkla-boi chlopaki cos pisali juz na forum czo sa klejone czy nie-bo nie chca odchodzic wlasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
hej panowie a jak to sie robi w e30 tej 90r pojedyncze okrogle lampy jak je rozebrac bo kupilem sobie ringi i chce je witawic pozdro :)
od zawsze na zawsze BMW:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Obecnie mi nie parują, ale już "obleciałem" niektóre fora i wszyscy zgodnie twierdzą - dobrze uszczelnić klosze :!: niektórzy dodaja, że lampy powinny byc markowe - ale, czy ja wiem... zgadzam sie z innymi, że uszczelnienie to podstawa (silikony, uszczelki, klej do szkła, etc (załatwiasz przy okazji kurz od wewnątrz).

Gdyby ktos potrzebował manuala ze zdjęciami (alternatywa do linku podanego w jednym z postów), jak rozkręcić i poskładać reflektory w E39 - wyślę na m@ila.

 

Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
otoz panowie przy ksexonach nie ma mozliwosci odloczenia szkla jest ono razem z lampa,nawet nie mozna dokupic szkla tylko wymiana calej lampy,

 

Otóż ja rok temu zmieniałem plastiki ("szkła")przednie w lampach ksenonowych (ksenony fabryczne) i nie było z tym problemu - światła przed liftingiem.

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

też mordowalem sie z parującymi lampami...silikony,uszczelki wszystko na marne... ze złosci wyciagnalem w ogole uszczelki i co ciekawe przestaly parowac :)

tak wiec... jesli zawioda inne sposoby polecam rozszczelnienie ciagla wymiana powietrza nie jest taka zla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.