Skocz do zawartości

E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Dzięki Marek, to pikuś w porównaniu z Twoimi serwisami ;)

Auto w poniedziałek oddałem na "zabiegi pielęgnacyjne" karoserii do https://www.facebook.com/CleanboyWroclaw/ Wykonana został korekta lakieru 1 step i w miejscach takich jak maska,dach,klapa bagażnika 2 step. Na koniec powłoka polimerowa FX Protect Vision Coating o trwałości ok.6mcy. Z eketu finalnego jestem zadowolony. Do pełni szczęścia brakuje polerki lamp przednich,ale to się ogarnie niebawem ;)


e5Q6V7A.jpg

2ZcGFjM.jpg

22lWSxw.jpg

QK8vlG4.jpg

YXT6VEa.jpg

vB8nDcO.jpg

dvsUG1m.jpg

v6sajWf.jpg

UWU8etY.jpg

ib7BaBK.jpg

vjZHcuL.jpg

qK907tm.jpg

tt86lQ6.jpg

y0UhpKA.jpg

2ZcGFjM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniutka :) lakier po korekcie bardzo cieszy oko :cool2: Też się zastanawiałem nad płukanką silnika przed wymianą oleju ale po złych doświadczeniach z silnikiem n46 odpuściłem temat.. :? Chyba jednak zrobię przy następnej wymianie oleju! Robota profesorka :mrgreen: Lubię jak jest czysto, schludnie i sucho :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

dziękuję wszystkim za komentarze :cool2: jeszcze kilka drobnych rzeczy się zmieni ;)


ACC nie używam za często bo rzadko trasy robię,ale na tyle co testowałem to wygodnie to mieć.działa bez zarzutu. wyhamowuje auto jak przeszkoda przede mną,a jak zmieniam pas na lewo to automatycznie przywraca prędkość. nie wiem czy warto to dorabiać jeżeli ktoś mało w trasy jeździ,ale jak już jest w serii to fajna sprawa :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak jak pisałem... Dzisiaj kolejne zmiany. Jakiś czas temu trafiłem na ten temat: https://www.bmwblog.com/2015/08/04/the-ghost-chameleon-bmw-335is-project-by-psi/

20017430288_92da406499_o_d-750x500.jpg

i wpadł mi do głowy pewien pomysł,który udało się zrealizować z pomocą Water Graphic Design Hydrografika Śląsk - Cypisek dzięki za namiary ;) No więc nerki,które miałem oryginalnie na aucie przeszły pewną metamorfozę... Lusterka oryginalnie w kolorze spacegrau również zmieniły wygląd:

YVUHZmU.jpg

X0xWuOP.jpg

gREvzVG.jpg


A tak to wygląda na aucie:

uDyHUiW.jpg

W1TPX6K.jpg


1swIyCW.jpg

yN4zUhZ.jpg

KpwAexI.jpg

p5idAY8.jpg


Dla tych co mówili,że pomarańczowe kierunki nie pasują... Jak nie? Jak tak! :D

dd0xBij.jpg


W8FHUKQ.jpg


Przy okazji znaczki xdrive,które były na błotnikach wyleciały,bo brała je korozja :duh: W ich miejsce wleci szachownica tak jak miałem w E91. Za to znaczek xdrive w nowej wersji wleciał na klapę bagażnika tak jak w serii F. Pozostał jeszcze do zrobienia tył. W planach wywalenie fabrycznego haka i dyfuzor Performance - też z jakimś akcentem Orange co by pasowało do całości :lol:

AFh8mr6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służę pomocą w doborze fachowców :D pieknie to zrobil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Służę pomocą w doborze fachowców :D pieknie to zrobil

fakt :cool2:

 

Ciekawie i odważnie :) Ten napis xdrive to raczej bym odpuścił, chyba uroku nie dodaje.Pozostaje obniżyć przód :wink:

te napisy na błotnikach uroku nie dodawały. teraz mi się podoba ;)

 

Lusterka super, chyba sam się skusze na taki zabieg. W rzeczywistości wyglądają tak samo jak na zdjęciach ? :D

w bezpośrednim porównaniu z carbonem widać różnicę.niemniej jednak założone na lusterku robią robotę,a cenowo to już w ogóle nie ma o czym mówić.cena carbonu jest obłędna. generalnie polecam takie hydro. mi się podoba. żałuję,że dopiero teraz to zrobiłem.nie liczę nawet ile kasy w przeszłości zmarnowałem na jakieś folie,a i tak efektu takiego nie było ;) :cool2:

Y50FyLh.jpg


dBx7vQZ.jpg


7k72ffR.jpg

 



:lol: :cool2:

 

jak trafię kompletne zawieszenie KW za 1000zł to pomyślę :P , ale wtedy musiałbym zmienić felgi,bo z tym ET z tyłu nie ma szans żeby nie tarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na tych obudowach jest nałożona jeszcze warstwa bezbarwnego ?

tak.

 

Fajnie to wyglada, ciekawy pomysl, odnosnie lusterek, moze kiedys to ,,zgapie" u siebie.

polecam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Super te lusterka, pasują do spojlera, a dzięki hydrografice, kosztowały promil ceny oryginału.

Nerki, kontrowersyjne, ja bym nie zrobił, ale dzięki temu auto bardzo się wyróżnia z tłumu. Pasują do pomarańczowych dodatków na aucie.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.... :cool2: teraz tylko brakuje małej gleby... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Super te lusterka, pasują do spojlera, a dzięki hydrografice, kosztowały promil ceny oryginału.

Nerki, kontrowersyjne, ja bym nie zrobił, ale dzięki temu auto bardzo się wyróżnia z tłumu. Pasują do pomarańczowych dodatków na aucie.

 

dzięki! tak miało być.

 

Czemu nakładki i spojler nie w orange? :)

 

bo w carbon ;)

 

Świetnie wyszedł ten Carbon! :8) O tej pomarańczy i glebie się nie wypowiadam, bo to Twoja wizja i szanuję to. Wykonanie jak zawsze Top! :cool2:

dzięki ;)


Póki co wymieniłem uchwyt do otwierania tylnej klapy,bo od oryginalnego zaczęła się rwać guma :duh: :duh: :duh: Zamontowałem uchwyt ebay z kamerą cofania. Póki co przeciągnąłem wiązkę kamery do wnętrza bagażnika - na podłączenie przyjdzie czas w niesprecyzowanej przyszłości :)

neikuxT.jpg


CUttQ3Z.jpg


Ponadto wymieniłem znaczek na masce,bo ten z którym auto wyjechało z fabryki był już trochę nadgryziony zębem czasu i odpryskami kamyczków:

qoUc2Gp.jpg


Zakupiłem również poprzez facebook trochę dojechaną blendę kierownicy z M3. Okazało się później,że to od kilkukrotnie banowanego na tym forum :lol: użytkownika Alduwiel :lol:

IbSZCSX.jpg

Vlhqb9b.jpg

zzGLb06.jpg


Po zdjęciu oryginalnej powłoki (miska z wrzątkiem i trochę szorowania gąbką), za radą Marko do regeneracji użyłem Bolla Spray do zderzaków plastikowych. Wyszło całkiem nieźle. Howgh!


3fdUlF5.jpg

TZDEApz.jpg

kTviYt7.jpg


C.d.n....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.