Skocz do zawartości

Kilka pytań dotyczących E28


MAJSU_WuWuA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może ktoś wie jak odkręcic przedni zderzak ?? Najpierw odkręca się te dwie śrubki w nadkolach a ja się zabrac do tych które trzymają zderzak z przodu ? Którędy najlepiej ?

 

Niewiem jak jest u ciebie w 520i ale w moim 524td odkręca sie te śruby od spodu za hakami , długi klucz nasadowy 17 i bez problemu odkręcisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie jestem posiadaczem E-28 ale mam kilka pytań na temat tego auta.Jak to sie dzieje ze jest różny wzór tapicerki drzwi przednich(tylnych niewiem), chodzi mi o tez o glosniki, w niektorych E-28 sa zamontowane w drzwiach.?Druga Sprawa to czy da sie przełożyc klimatyzację, fotele i tylną kanapę, założyc elektryczne szyby i szyberdach?I jak to sie dzieje ze Silnik 2.8 ma 184 PS a 3.5 ma 218 PS ? dlaczego tak mała różnica w PSach?Narazie tylko mi przyszło do głowy.Prosze nie usuwac tematu gdyż dotyczy BMW E-28.

Co do tapicerek to nie wiem.

W E28 była klima, skóra, elektryka w fotelach, elektryka we wszystkich szybach Wiec jeśli ma się części to nie jest problem

Co do różnicy w mocy to nie wiem czy 32KM to tak mało. No i spora różnica jest w momencie obrotowym. 2,8 - 240Nm, 3,5 - 310 Nm

Były jeszcze w E28 3,5 litra z katalizatorem i miały 185KM ;)

 

P.S Trochę się zapędziłem i ie dojrzałem że jest jeszcze jedna strona i juz była odpowieź na to pytanie ;)

 

Pozdrawiam

OO==ll==OO


www.bmwauto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Zauważyłem że ubywa mi płynu hamulcowego i niewiem gdzie jest wyciek chociaż zauważyłęm że dywanik kierowcy mam jakiś tłusty a dopiero go prałem gdzieś na forum czytałem że przy pedałach może coś ciec ? Jak to sprawdzic co tam moze ciec i gdzie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrówki też brak :/ Nie znasz kogoś kto ma "Sam Naprawaim... " ? Jak ci się nie uda to mogę zskerowac schematy elektryki z książki i ci wysłac. Tutaj masz po niemiecku może coś z tego ci się przyda:

 

http://www.bmw-klub-lodz.com.pl/model/e28/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś mi coś doradzić bo mam taki problem że przełozyłem silnik m20, odpaliłem i chodził lecz zachwile zgasł (najprawdopodobniej zrobiło sie zwarcie bo miałem problem z elektryką bo kiedyś w nią był wpięty gaz i był jeden przewód na krótko w celu sprawdzenia czy wszystko działa i jest możliwość że dotknął masy). Po sprawdzeniu okazało sie że nie idzie prąd na wtryski, wiec przełożyłem drugi komputer w celu wykluczenia uszkodzonego sterownika i jest to samo. Może wiecie co mogło sie stać. Pomocy
-----BMW E28 520i-----
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.