Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
10 godzin temu, Radyshaw napisał(a):

Piszecie tu o rabatach u dealera a jak wygląda sprawa u brokera?

Warto zaryzykować? Gwarancja ceny i wyposażenia to cały czas niewiadoma w dzisiejszych czasach.

 

nigdy nie brałbym u brokera jak dobry dealer da nie wiem 1-2 oczka mniej 🙂 a z brokerami różnie bywa kilku znajomych nie było zadowolonych 😉

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wehyr napisał(a):

nigdy nie brałbym u brokera jak dobry dealer da nie wiem 1-2 oczka mniej 🙂 a z brokerami różnie bywa kilku znajomych nie było zadowolonych 😉

A z czego ludzie nie byli zadowoleni?

Ja u brokera mam obecnie 15% upustu + niezły leasing.

U dealera mam 12% upustu i taki leasing, że sumarycznie wychodzi mi prawie 50 tys. PLN więcej. Więc te 1-2 oczka mniej to i tak gruba kasa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
11 minut temu, Dasonen napisał(a):

A z czego ludzie nie byli zadowoleni?

Ja u brokera mam obecnie 15% upustu + niezły leasing.

U dealera mam 12% upustu i taki leasing, że sumarycznie wychodzi mi prawie 50 tys. PLN więcej. Więc te 1-2 oczka mniej to i tak gruba kasa.

Rabat u dealera mozna miec wyzszy niz masz u brokera na ten moment 👌🏻 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
57 minut temu, marcin987 napisał(a):

Cześć, czy mógłbym prosić o kontakt do dobrego handlowca na Śląsku, który daje dobre oferty. Chciałbym zamówić 330i xDrive Touring'a, ale jak patrzę na wasze oferty leasingu i rabaty to chyba rozmawiam ze złymi ludźmi. Pozdrawiam

Napisz na priv

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
13 godzin temu, monkahead napisał(a):

Pytam tak z ciekawości, to jest dobra oferta na taką konfigurację? 330i (294900zł) https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/p7y6ug80 >> 248484zł brutto po rabacie od dilera.

 

dobra 

  • Lubię to 1
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, monkahead napisał(a):

Pytam tak z ciekawości, to jest dobra oferta na taką konfigurację? 330i (294900zł) https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/p7y6ug80 >> 248484zł brutto po rabacie od dilera.

 

tak, dobra, ale moim zdaniem wtedy nie łapiesz się na promocyjny leasing o nazwie CL PROMO 104

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
15 godzin temu, zalezi napisał(a):

Spoko, ale tutaj wyjdzie rata okolice 8 tys zł, a to już trochę za grubo.

w takiej racie można mieć prosiaka jak ktoś chce leasing

  • Lubię to 1
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, wehyr napisał(a):

w takiej racie można mieć prosiaka jak ktoś chce leasing

Dokładnie i to takiego grubszego. Ja wiem, że ten leasing jest krótki, ale w ciągu dwóch lat ponad 8k co msc za auto, wjazd 63k i wyjazd 63k to juz mało kogo na takie coś stać imo 🙂

A to nadal seria 3 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Eh kiedy ludzie się nauczą że oprocentowanie leasingu zależy od parametrów.

Np 40% wplaty wykup 1% okres 24mce będzie 105% 

Wplata 0% wykup 40% 60mcy będzie 130% i to jest to samo oprocentowanie. 

Oszukujecie samych siebie. Jaki to leasing 106% jak wpłacasz 40% kwoty? 106% podają od 100tyś a Ty faktycznie pożyczasz 60tyś. Od tych 60tyś to już 110% 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2023 o 22:20, --maly-- napisał(a):

Eh kiedy ludzie się nauczą że oprocentowanie leasingu zależy od parametrów.

Np 40% wplaty wykup 1% okres 24mce będzie 105% 

Wplata 0% wykup 40% 60mcy będzie 130% i to jest to samo oprocentowanie. 

Oszukujecie samych siebie. Jaki to leasing 106% jak wpłacasz 40% kwoty? 106% podają od 100tyś a Ty faktycznie pożyczasz 60tyś. Od tych 60tyś to już 110% 😉

Oprawić w ramkę i przypiąć na górze forum zamiast zdjęcia w tle 😄 Bo czasem naprawdę ciężko patrzeć jak niektórzy analizują oferty. 

Ktoś też wyżej pisał o super promocyjnym leasingu na 3er z sumą opłat 100%.

Zgaduję, że żeby skorzystać z oferty auto wycenione jest w cenie cennikowej. Zakładając rabat 15%, który korzystając z tej promocji "oddajemy", równie dobrze możemy wziąć leasing na 2 lata z OW 20% (takie parametry promocji) i sumą opłat 117,6%, a biorąc pod uwagę te 20% OW to koszt pożyczonych pozostałych 80% wyniesie 22% na dwa lata. Przy stopie referencyjnej 5,75%. Taka to promocja... No chyba, że leasing 100% liczony jest od ceny już wynegocjowanej i to jakieś dodatkowe dofinansowanie, wtedy oferta petarda - ale moim zdaniem to nierealne. 

 

 

E30 325i 2d '88 - classic

E36 325i '92 Smurf na tor - klik!

E36 320i '97 cabrio

E87 130i '06 daily car - klik!

MX-5 ND '19 track car

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
1 godzinę temu, pawel934 napisał(a):

Oprawić w ramkę i przypiąć na górze forum zamiast zdjęcia w tle 😄 Bo czasem naprawdę ciężko patrzeć jak niektórzy analizują oferty. 

Ktoś też wyżej pisał o super promocyjnym leasingu na 3er z sumą opłat 100%.

Zgaduję, że żeby skorzystać z oferty auto wycenione jest w cenie cennikowej. Zakładając rabat 15%, który korzystając z tej promocji "oddajemy", równie dobrze możemy wziąć leasing na 2 lata z OW 20% (takie parametry promocji) i sumą opłat 117,6%, a biorąc pod uwagę te 20% OW to koszt pożyczonych pozostałych 80% wyniesie 22% na dwa lata. Przy stopie referencyjnej 5,75%. Taka to promocja... No chyba, że leasing 100% liczony jest od ceny już wynegocjowanej i to jakieś dodatkowe dofinansowanie, wtedy oferta petarda - ale moim zdaniem to nierealne. 

 

 

realne 🙂 miałem kiedyś jak jeszcze leasing był opłacalny przy mojej działalności i całość można było zamortyzować i potem po pół roku sprzedać to na f30 miałem 21,5% rabatu a to było LCI a do tego finansowanie coś w okolicach 105% wcale nie przy dużej wpłacie .... teraz jest podobnie kwestia znajomego handlowca któremu chcę się połączyć wszystkie promocje ...i wsparcie centrali 🙂 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, wehyr napisał(a):

realne 🙂 miałem kiedyś jak jeszcze leasing był opłacalny przy mojej działalności i całość można było zamortyzować i potem po pół roku sprzedać to na f30 miałem 21,5% rabatu a to było LCI a do tego finansowanie coś w okolicach 105% wcale nie przy dużej wpłacie .... teraz jest podobnie kwestia znajomego handlowca któremu chcę się połączyć wszystkie promocje ...i wsparcie centrali 🙂 

Ok, ale w przypadku F30 mówimy o dealu sprzed dobrych kilka lat, gdzie były inne stopy procentowe i finansowanie 105% na powiedzmy 3 lata przy niskiej wpłaci było owszem bardzo dobre, ale wciąż możliwe do złożenia na warunkach rynkowych z niską marżą finansującego, może do tego jakieś lekkie dofinansowanie.

Jednak tutaj mowa o sumie opłat 100% na 2 lata przy OW 20%, przy dzisiejszych stopach procentowych.. Czy naprawdę to może być realne, że oddzielnie negocjujesz cenę auta jak przy zakupie gotówkowym i dostajesz te powiedzmy 15-20% rabatu, a następnie finansujesz to leasingiem z sumą opłat równą wynegocjowanej cenie samochodu? Bo mi zdecydowanie bardziej to pachnie poświęceniem ceny auta w zamian za superkorzystne finansowanie oderwane od realiów rynkowych. 

E30 325i 2d '88 - classic

E36 325i '92 Smurf na tor - klik!

E36 320i '97 cabrio

E87 130i '06 daily car - klik!

MX-5 ND '19 track car

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jak kupowalem G31, stanęło na 8 miesięcznym Premium Selection. Rozważałem też G21.

I miałem do wyboru duży rabat i moje finansowanie, lub leasing tzw promo, ale rabatu brak.

Co do kosztów wartość katalogowa i całkowity koszt zakupu (leasing z kosztami) i wykup w przypadku używanej 540i wyszło mi 73% wartości katalogowej.

No niestety nie pierdziałem pierwszy w fotel, no i samochod ma prawie rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i model, który już kończył żywot... Mi w głowie krótko chodziła piękna 550i bo to ostatni Mohikanin V8 4.4 ale jednak dla mnie za duże auto i jednak inne przeznaczenie, prowadzenie itd.

Miałbym na nią super cenę z ponad 30% rabatem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.