Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Po prostu w Polsce panuje kult roku produkcji i w teorii wraz z Nowym Rokiem wszystkie poprzednie roczniki tracą na wartości.

 

Teoria poparta praktyka niestety

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A czymś znaczącym różni się wersja z 2019 od 2020/2021? Sam miesiąc temu przejąłem cesję leasingu na G21 z 2019.

 

Z wyglądu niczym ewentualnie fajne lampy shadow lub dołożony mild hybrid i drobne różnice w wyposażeniu seryjnym, rabat 26% na dwuletnie auto to lekka lipa, na nowe do produkcji rok 21 mizba uzyskać pod 20%

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forum zamawiał 330e i może powiedzieć jak wygląda kwestia rabatów dla tego modelu?


Na otomoto jeden diler wystawił bieda wersję zrabatowana z 213k na 160k co daje rabat na poziomie około 25,8%, myślicie ze to max dla tej wersji, czy nawet odosobniony wyjątek bo auto ze stocku. Czy może obraz sytuacji na ile faktycznie rabatu można liczyć kupując wersję hybrydowa?

 

W czerwcu mialem propozycje na 330e za 220tys minus 26% z 2019r. Takze pol roku potem to juz powinni się wyżej wspiąć. Akurat 330e lepiej kupić 2019r z powodu LC proffesional w standardzie, tylko pytanie jakie tam baterie, czy nie te samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
wydaje się, że rabaty powinny być podobne jak na koniec roku - ja swoje G20 zamówiłem w sylwestra, ale ostatni handlowcy jeszcze odpisują mi na moją wiadomość z tamtego roku i rabaty wyglądają podobnie.

 


A możesz zdradzić jakie to wysokości rabatów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje się, że rabaty powinny być podobne jak na koniec roku - ja swoje G20 zamówiłem w sylwestra, ale ostatni handlowcy jeszcze odpisują mi na moją wiadomość z tamtego roku i rabaty wyglądają podobnie.

 


A możesz zdradzić jakie to wysokości rabatów?

 

Na moje zamówione 318i dostałem ok. 21,6%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno więcej można ugrać na "dodatkach" a nie rabatach – np darmowe serwisy, dywaniki, jakieś dodatki wyposażenia.

 


Ska∂ masz takie info? Chyba musiałbym wymieniać dywaniki co miesiąc na nowe:-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: albo co tydzień.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno więcej można ugrać na "dodatkach" a nie rabatach – np darmowe serwisy, dywaniki, jakieś dodatki wyposażenia.

 


Ska∂ masz takie info? Chyba musiałbym wymieniać dywaniki co miesiąc na nowe:-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: albo co tydzień.

 

Od kolegi co pracuje w salonie Mitsubishi. Ale może źle się wyraziłem. Przez "więcej" nie miałem na myśli "więcej niż 25% rabatu" a raczej, że jest jakaś maksymalna stawka rabatu, którą mogą dać a potem już się dokłada właśnie takimi gratisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko targować się z handlowcem. Wyszarpać 50 szt. kompletów dywaników i na alle :twisted: drogo

 

zestaw dywaników (wraz z matą do bagażnika) do BMW to koszt 1000zł.

 

a rabat 20 % to 60 000 zł:-)

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko targować się z handlowcem. Wyszarpać 50 szt. kompletów dywaników i na alle :twisted: drogo

 

zestaw dywaników (wraz z matą do bagażnika) do BMW to koszt 1000zł.

 

a rabat 20 % to 60 000 zł:-)

 

No ale nie czytasz dokładnie tego co piszę – ja nie mówię zamiast tylko oprócz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje się, że rabaty powinny być podobne jak na koniec roku - ja swoje G20 zamówiłem w sylwestra, ale ostatni handlowcy jeszcze odpisują mi na moją wiadomość z tamtego roku i rabaty wyglądają podobnie.

 

No to zamówiliśmy tego samego dnia :)

Ciekawe kiedy będą do odbioru. Ja też zamówiłem G20 318i Sportline + kilka dodatków (sportowe fotele + podparcie lędźwiowe, LC plus, tempomat stop&Go, automat z łopatkami, kierownica M, reflektory rozszerzone i jeszcze jakieś pomniejsze "piredoły"). Rabat dostałem podobny do Ciebie. Miałem też ofertę od brokera, ale była gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje się, że rabaty powinny być podobne jak na koniec roku - ja swoje G20 zamówiłem w sylwestra, ale ostatni handlowcy jeszcze odpisują mi na moją wiadomość z tamtego roku i rabaty wyglądają podobnie.

 

No to zamówiliśmy tego samego dnia :)

Ciekawe kiedy będą do odbioru. Ja też zamówiłem G20 318i Sportline + kilka dodatków (sportowe fotele + podparcie lędźwiowe, LC plus, tempomat stop&Go, automat z łopatkami, kierownica M, reflektory rozszerzone i jeszcze jakieś pomniejsze "piredoły"). Rabat dostałem podobny do Ciebie. Miałem też ofertę od brokera, ale była gorsza.

 

:cool2: ja dostałem info, ze powinien wyprodukować się między 8, a 12 marca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.