Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

W Krakowie M-Cars Góra Libertowska, dobrze wyposażone 320i xDrive z rabatem 14.8%. Mogłem pewnie wynegocjować więcej, ale szczerze powiedziawszy byłem zadowolony wiec przystałem. Słabszy silnik bo tak naprawdę do tej pory jeździłem autami z przyspieszeniem rzędu 9.5-12s wiec nawet te 7.5 będzie dla mnie duuuzym przeskokiem.


Trochę martwi mnie data odbioru na 19 grudnia (auto zamówione 7 października), bo obecnie nawet nie mam jeszcze nr VIN, a patrząc na inne posty od VIN do odbioru zwykle trochę czasu mija. Przez przeboje z obecnym X1 w tym samym serwisie (od 2 tygodni w naprawie, postoi pewnie jeszcze kolejne 2-3) aktualnie jestem zmuszony jeździć wypożyczonym Fiatem 500, wiec wbrew oczekiwaniom zależy mi jednak na czasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie M-Cars Góra Libertowska, dobrze wyposażone 320i xDrive z rabatem 14.8%. Mogłem pewnie wynegocjować więcej, ale szczerze powiedziawszy byłem zadowolony wiec przystałem. Słabszy silnik bo tak naprawdę do tej pory jeździłem autami z przyspieszeniem rzędu 9.5-12s wiec nawet te 7.5 będzie dla mnie duuuzym przeskokiem.


Trochę martwi mnie data odbioru na 19 grudnia (auto zamówione 7 października), bo obecnie nawet nie mam jeszcze nr VIN, a patrząc na inne posty od VIN do odbioru zwykle trochę czasu mija. Przez przeboje z obecnym X1 w tym samym serwisie (od 2 tygodni w naprawie, postoi pewnie jeszcze kolejne 2-3) aktualnie jestem zmuszony jeździć wypożyczonym Fiatem 500, wiec wbrew oczekiwaniom zależy mi jednak na czasie ;)

 

A jednak, nie dostałem VIN bo po prostu dealer go nie przesłał. Dziś dostałem i mam status 152, czyli lakierowanie. Z tego co widziałem na innych forach to jeszcze max 2-3 dni w produkcji i czekanie na transport, wiec nawet odbiór przed końcem listopada staje się realny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pomoc, rady i kontakty do dobrych handlowców. Dostałem bardzo fajny rabat i moja 340i jest już zamówiona :) Ma być do końca roku, na pewno się pochwalę zdjęciami. Wziąłem szary dravit cala w shadow, felgi też czarne, dokładnie taką jaką ma pieron82 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dziękuje wszystkim za pomoc, rady i kontakty do dobrych handlowców. Dostałem bardzo fajny rabat i moja 340i jest już zamówiona :) Ma być do końca roku, na pewno się pochwalę zdjęciami. Wziąłem szary dravit cala w shadow, felgi też czarne, dokładnie taką jaką ma pieron82 :)

 

Gratulacje :cool2: :mrgreen:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
20 % to jest 220 :D

za 200 to by była mega okazja !!!! (20 to jest chyba dużo) :shock:

 

W tym momencie więcej niż 20% ciężko.... Wszystko zależy 21-22 to jest max co można uzyskać

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 % to jest 220 :D

za 200 to by była mega okazja !!!! (20 to jest chyba dużo) :shock:

 

W tym momencie więcej niż 20% ciężko.... Wszystko zależy 21-22 to jest max co można uzyskać

 


Pamiętajcie, że to nowy model. Na serię 5 można większy rabat uzyskać. Na 3GT nawet 34%

Na nową 3 20% to właściwie koniec skali.... na ten moment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
20 % to jest 220 :D

za 200 to by była mega okazja !!!! (20 to jest chyba dużo) :shock:

 

W tym momencie więcej niż 20% ciężko.... Wszystko zależy 21-22 to jest max co można uzyskać

 


Pamiętajcie, że to nowy model. Na serię 5 można większy rabat uzyskać. Na 3GT nawet 34%

Na nową 3 20% to właściwie koniec skali.... na ten moment

 

Wiem wiem, ale ja będę chciał g20... Tylko 330i rwd plus szpera i 2-3 lata lub 340i większy golas i 4-5 lat.

Jak ktoś chce namiary na dobrego handlowca zapraszam na priv

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A więc warto pomyśleć o 5ce.

 

Dokladnie. Sa dwie w Inchcape Wawa z 30% rabatem :-)

Tylko trzeba się pogodzić, że nie jest idealnie pod kogoś skonfigurowana. Coś za coś.

 


Ja za piątkę dziękuję, za duża krowa do miasta :mrgreen:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc warto pomyśleć o 5ce.

 

Dokladnie. Sa dwie w Inchcape Wawa z 30% rabatem :-)

Tylko trzeba się pogodzić, że nie jest idealnie pod kogoś skonfigurowana. Coś za coś.

 


Ja za piątkę dziękuję, za duża krowa do miasta :mrgreen:

 

Ja też ją skreśliłem z Short Listy. Więc albo mocne 3, albo mocne X3.. bo ja też głównie po mieście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 5 też za duża, 3 za niska, jednak do SUV-ów wygodniej się wsiada i wysiada, X5 za duże, X3 trochę nudne, dlatego będzie X4 :wink:

Ja jeszcze niedawno byłem zatwardziałym zwolennikiem klasycznych brył w SUV-ach, moja żona również... zmieniło się to diametralnie, jak dostaliśmy na weekend X4 30i w m-pakiecie w kolorze Czarny Carbon.

No po prostu było to jak strzała amora... :lol: tym bardziej, że X4 to całkiem praktyczne auto, bagażnik całkiem spory, tylko 25 l mniej niż w X3, z tyłu miejsca pod dostatkiem, a na dodatek kuperek całkiem fikuśny w tej X4 :D

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś uzyskać 22%? Ja mam obecnie 20% wynegocjowane: Konfig na 273k + pakiet mPerformance dla G21 (bez felg).

Na auto mam 20% i wstępnie na pakiet 25%


Jak macie kontakt do handlowca który 22% ogarnie to prośba o info :)

 

Pytałem zaufanego człowieka... na tą chwilę nie ma szans na 22% :-(

Myślę, że 20% to koniec skali na G20... zresztą moim zdaniem genialny rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak tak, ja mam jednak inna opinie ale max to 21% dla floty i grupy zawodowej ale zawsze można wyliczyć rabat na koła zimowe, pakiety m performance itd i sumujac wszystko wyjdzie kolo 25%
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stockowe można 25% wyciągnąć z tego co rozmawiałem, ale nie znalazłem konfigu któryby mi pasował

 

Dokładnie. Kupując auto za 250-300 tys bez dobrego audio np. masz HiFi zamiast HK i potem kilka lat marudzisz, że słabo gra bo zaoszczędziłeś 5 tys.... słabe to... wolę 2-3% niższy rabat i swój konfig...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.