Skocz do zawartości

Włos się jeży... szczena opada... poczytajcie :-/


copter

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze się przeżegnam

heh, wierzacy...

 

W nissanach często się zdarza, że dowolny kluczyk przekręci stacyjkę.

kolega mial micre w ktorej stacyjka byla tak swietna ze na dowolnym przekreceniu mogles kluczyk wlozyc i wyjac, nawet jak chodzil silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowując można powiedzieć że wszelkie seryjne zabezpieczenia o .... trzasnąć. Najlepiej zrobić coś po swojemu - np. ukryte odcięcie zapłonu itp..

 

200k zł :shock: a ja zapieprzam co miesiąc za 900E za granicą żeby uzbierać na wymarzoną bunie... i te "chamy" - dosłownie nóż się otwiera :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie 200zl? chyba zartujesz

 

tyle to kosztuje asistance :)

 

mi zaspiewali 7 tys za pelne autocasco, za minimalne 3.5k

a auto wycenili tylko na 35 tys - to w link4

 

a rok temu w pzu wyceniali na 65tys...

 

nie wierze w tak drastyczny spadek wartosci :)

wniosek tego ze link4 to oszusci wieksi niz pzu

 

nawet jak masz ac to gdy ci auto zwina dadza ci jedynie rekompensate na otarcie lez bo i tak bedziesz w plecy

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wniosek tego ze link4 to oszusci wieksi niz pzu

 

Nie wiem, jak wyglada realizacja likwidacji szkody w przypadku Link4, ale ze słyszenia wiem, że należy sie bać.

 

Odnośnie cen, to mają prawie jak PZU, czyli stanowczo z górnej półki cenowej, ale... reklamę i marketing mają lepsze. Kiedyś zadzwoniłem i się pytałem o składkę za moje auto - szybko skończyłem rozmowę, jak usłyszałem kwotę. Jestem w HDI.

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie to i mając AC nie można spać spokojnie. jak zwiną samochód z ulicy to pół biedy, ale jak kilku karków wyciągnie z auta na światłach, zabiorą kluczyki i dowód to wtedy możemy mieć problem z wypłatą odszkodowania. a na to najlepszym ubezpieczeniem jest paralizator.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od czasu jak nam parę lat temu zwinęli auto, nigdy nie zostawiam samochodu w innym mieście bez rzucania okiem. Zawsze te minimum bezpieczeństwa staram się zapewnić, choćby parking strzeżony.

Wiem wiem, parking niewiele da, ale... no własnie - jak przed hipermarketem stoi przykładowo kilka sztuk taki samych marek jak moja, to wiadomo że złodziej wybierze te które są nie na parkingu.

A zabezpieczenia... no cóż, najlepiej nie kupować gotowych zestawów tylko gdzieś u elektryka coś zakombinować.

Mój znajomy wyjmował cewkę i zabierał ze sobą, czy jakoś tak i wtedy zostawiał auto.

Wiadomo, w zabezpieczeniach nie do końca chodzi o to że samochód nie odjedzie, ale głupie 20 sek walki z taką chytrówką opóźnia kradzież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najlepsze jest jakieś odcięcie prądu własnego pomysłu.

Coś tego typu jak w tej vectrze z artykułu.

Złodziejowi kończą się pomysły na to co może być namieszane w instalacji i w końcu zgłupieje i pójdzie ukraść inne auto z fabrycznym zabezpieczeniem bo takie to dla niego bułka z masłem.

Bo stracić kilka minut na próbę odpalenia auta to duże ryzyko "przypału"

BMW to samochody, reszta to tylko nieudane próby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej ubezpieczyć.Ja tak zrobiłem i śpię spokojniem.

 

taak? a niesłyszałeś o akcjach; kradną, dzwonią do Ciebie po dajmy na to odkupienie za 10tyś a ty wyluzowany (masz AC) odpowiadasz że niech sobie je zachowają... i tu zdziwko!!

 

- A co Ty k... sobie myślisz że to zabawa? wiemy gdzie mieszkasz, do której szkoły chodza Twoje dzieci, kochasz żonkę prawda?... piiiii trzask słuchawką

 

...gdy dzwonią 2 raz gadka z Twojej strony uwież mi wyglądała by inaczej

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy prawo zabrania instalowania zabezpieczen, które powoduja obrazenia u zlodzieja. Jezeli pan Ziobro uwaza sie za dobrego ministra sprawiedliwosci to niech uchyli ten przepis. Moze poprawia sie statystyki.

 

Takie zabezpieczenia to broń obosieczna :nienie: , z jednej strony cóż to by był za widok miotającego się złodzieja rażonego napięciem rzędu 25 tysięcy woltów :mrgreen: :cool2: ale z drugiej wyobrażasz sobie kogoś z rodziny lub siebie w momencie awarii takiego zabezpieczenia :?: wyobrażasz sobie paraliżujący, przeszywający ból twoich mięśni :?: :?:

Pół biedy kiedy skończyło by się to śmiercią złodzieja :? ale co jakby to był ktoś bliski :?: :?:

 

Moim zdaniem dobrze że takie zabezpieczenia są zakazane :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to takie akcje są niebezpieczne tak jak poprzednik napisał dla obu stron.Nie wierzę że nie było by przypadku że to ten "dobry" nie zaliczył by telepania voltami :|,a potem byłaby pretensja do polityka który taką ustawę wprowadził.Myslę że nie ma szans żeby coś takiego weszło w życie - za duze ryzyko :hand:
BMW = Będziesz Musiał Wyprzedzać :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycenili mi moje Bmw na 18 tyś zł. :?
to mozesz byc pewien ze jak Ci ukradna nie dostaniesz wiecej jak 14 000zl. Utrata wartosci i takie tam... Kolega ubezpieczyl nowe audi na sume 160 000zl, po pol roku zginelo- dostal 120 000zl :shock: Sadzi sie z PZU do dzis- juz 3 lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JAKBY MIEĆ ODKRĘCANĄ KIEROWNICE I GAŁKE SKRZYNI BIEGÓW?

:duh: zlodziej przyjdzie ze swoimi, proste...

http://img119.imageshack.us/img119/5599/e125ty.jpg

"Człowiek więc najpierw czekał na Chrystusa, a jak już się doczekał, to wsiadł do samochodu. I stał się wolny."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.