Skocz do zawartości

Jakie felgi / opony do F3x


wuujtas7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na tych felgach auto wygląda bardzo, bardzo mocno. :cool2: Podobnie jak koledzy brałbym z salonu.

 

Z ciekawości? Sprawdzałeś to zawieszenie na 20 lub chociaż 19? Chodzi mi o akceptowalną twardość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jeśli masz wątpliwości lepiej zajrzyj do salonu i przejedź się autem z 20" (o ile tego nie robiłeś jeszcze). Ja po jeździe próbnej zrezygnowałem z 19" na rzecz 18", mimo zawieszenia adaptacyjnego. Może będzie Ci tak niewygodnie, że przez to się rozmyślisz i zaoszczędzisz :norty: Jeśli nie, to bierz 20" z ASO, żeby potem nie żałować.
Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam (na zimę) wersję mniejszą - 405M '18 schwarz matt - lekkie (lżejsze od m'pakietowych 400M) i fajnie wyglądają. O ile te '20 bardzo mi się podobają to ja bym tego na nasze drogi nie założył, chyba, że auto jest tylko do lansu bo na co dzień uważać na takie koła to za dużo ceregieli- tu studzienka, tam krawężnik, dziury, koleiny itp. - dziękuję, postoję. Jeżeli, mimo wszystko chcesz te koła to ja rekomenduję ASO (swoje kupiłem, po negocjacjach u dealer'a). Za +/- 2kzł nie ryzykowałbym z Allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie będzie wyglądać jak M3, M-pakiet + dokładki performance to zupełnie co innego. Dlaczego taki silnik? sprawa jest prosta, dużo jeżdżę i zależało mi na połączeniu niskiego spalania z rozsądnymi osiągami i ceną. Chciałem auto jest mocno wyposażone i każdy element przemyślałem wiele razy. Poza tym lubię diesle.

Obecna e61 ma już 352 tyś przebiegu i jest kompletnie bezawaryjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda w 740, ale skusiłem się na 20 calowe felgi. Trochę doświadczenia w dbaniu o koła mam - w historii kilkanaście samochodów i >>1mln km. Efekt - po pierwszym dłuższym wyjeździe z koniecznością korzystania z parkingów podziemnych cztery koła z obtartymi rantami (brak ochrony felgi przez zbyt płaską oponę). 19 cali w zimówkach zapewnia w tym względzie bezpieczeństwo. Druga kwestia: czy aby 320d na 20 calach z czarnym pasem przez środek karoserii nie będzie wyglądała trochę jakby to delikatnie określić - "za bardzo" ? Co z tłumikiem - planujesz wymienić na taki z dwiema końcówkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup właśnie f30 to przemyślana decyzja ;). doszedłem do wniosku że e61 jest dla mnie trochę za duża , jeżdżę zazwyczaj sam. Poza tym chciałem czegoś trochę bardziej zwinnego. Auta "rosną" z generacji na generację i teraz f30 jest wielkości mniej więcej e39, a w e39 jeździło mi się bardzo dobrze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wszystko kwestia gustu dla mnie te felgi nie są szałowe wręcz słabe nie mają wklęsłości a polerka plus czarne przypomina mi chińskie koła oczywiście bez urazy bo każdy ma swój gust ale 15tyś za takie felgi to chora cena wg mnie i nie wynika z niczego poza chorymi cenami w aso na takie produkty. Patrząc po cenach bmw vs bbs czy inni porządni producenci w życiu bym się nawet chwili nie zastanawiał nad felgami z aso zwłaszcza że nie zawsze w ostatnich latach producentem felg dla bmw jest porządna firma nie wiem kto produkuje te konkretne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm trochę mnie nakręciłeś.

Może ja do siebie takie wezmę... http://allegro.pl/kola-felgi-19-m-pakiet-bmw-3-f30-f31-f32-f33-i5916437586.html :)

 

Sądzicie, że opis prawdziwy?

 

Jaki masz kolor auta?

Wygląda na prawdziwy :wink:

 

Błękit cesarski z brylantowym połyskiem = granatowy :lol:

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.