Skocz do zawartości

335 cypisek


cypisek21

Rekomendowane odpowiedzi

Łopatki bardzo fajne W kierownicy :cool2: Mariusz dobry mod.

Tymczasem auto pojechalo na wymianę rozrzadu.

ec4efefd4ca0219dgen.jpg niestety z wielkim ubolewania Ale nie mam warunków. Ale jest w bardzo dobrych rękach. Przy okazji chłopaki wloza kat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
perspektywa zdjęcia taka,że chyba w przepaść jechało ;) 99% wszystkich prac sam ogarniasz,więc jakoś zniesiesz to ,że rozrząd kto inny wymieni ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba do jaj to zdjecie tak zrobione,albo Bartek już był nerwowy jak robił zdjęcia przed oddaniem samochodu... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby komuś leżała pompa cp3 r90 proszę o szybki kontakt ta włożoną w silnik jest trochę mało wydajna...


Edit: ogarnięte wydajniejsza pompa już jedzie do warsztatu... Czujnik na 2000bar już w warsztacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2: wyższe ciśnienie to I podlać można więcej w tym samym czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ją kupiłem i dołożyłem, kierownica była dedykowana pod skrzynię automat, dokupiłem manetki poliftowe a kolega Tomek z forum je przerobił by pasowały pod instalację elektryczną i wszystko działa. Jeżeli kupiłeś kierownicę Performance nie dedykowanej do skrzyni automat to raczej manetek nie dołożysz.

 

Czyli były tam manetki tylko zmieniłeś na te z LCI ? Opcja jest taka że podobno można wyciąć z tyłu otwory pod manetki i w stelażu kierownicy są nawet nagwintowane otwory. Kwestia się tylko dostać do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypisek21

Czym sobie autko zasłużyło, że zmieniana jest miska na nową przy okazji rozrządu ........... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na boku miski jest czerwony lub pomarańczowy silikon. Wolałem nie ryzykować rozszczelnienia...

Co do pompy r90 najpierw zostanie rozebrana zregenerowana (2 lata gwarancji)dopiero później na wiosnę wlozona.

Nie zaryzykuje wlozenia niepewnej pompy do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję autko na forum od początku. Każdy z nowych właścicieli ma swój pomysł na nie. Jedno się tylko nie zmienia profesjonalne i kompleksowe podejście w dopieszczeniu. Widzę że u ciebie 335d wchodzi na nowy poziom rzeczy które ty robisz są tutaj niespotykane. Dbałość o szczegóły jest wyjątkowa a w dodatku poparta dużą wiedzą. Zawsze tu zaglądam bo dowiem się czegoś nowego ciekawego. Masz zajebiste podejście do każdego auta. Nie owijasz tylko działasz :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi kolego poslodziles.... ;)

Obecnie na prawie na żywca dostaje masę zdjęć od Its77 jedno z nich

578e97636af45fe4gen.jpg

Takie zużycie łańcuchów.. widac że rozciągnięte już trochę są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak to się dzieje, że kolejny Właściciel znajduje się sobie "coś do roboty" :) .

Powiem szczerze, że mnie prywatnie bardziej zainteresowało by zdjęcie-a obrazujące "naciąg" starych łańcuchów przez tłoczki napinacza niż porównanie nowy vs stary :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tu widac że rozciągnięte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po Bartku to będzie już auto w stanie salonowym plus. Wątpię żeby jeszcze coś zostało do roboty poza regularnym tankowaniem :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał chwilkę to wymień dokładnie jakie części kupiłeś :P Chyba, że to takie dozowanie napięcia - Najpierw misa, potem łańcuchy itd :D :)

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelki lancuchy koła łańcuchowe ślizgi... podkładki pod wtryski plyn, oleje uszczelki miski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli standardowy, pełny secik ;) Chodziło mi bardziej o to czy wszystkie części oryginał BMW?

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swag erling aso reinz tak w skrócie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrane:) grzebie dalej... W odma wsadzilem labirynt.. zmniejszy to ilość oleju w dolocie... egr usunięty piatek wypisanie egr dpf... foty wrzucę później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ale przynajmniej dla mnie bardziej obrazowy jest naciąg napinaczy.

W tematach o rozrządzie w 3.0d M57xxx co jakiś czas pojawia się informacja kolejnego szczęśliwca :| , że strzelił + w większości przypadków dopisek wcześniej było wszystko ok ............ .

W bardzo dobrze mi znanym E92 335d 364KM/695Nm z ZG chyba 120 tyś km jak dobrze pamiętam, wychylenie tłoczków było minimalne jak sprawdzałem.

Do tematu o rozrządzie w M57 muszę wstawić kolejne zdjęcia tym razem 530Ad LCI, w którym tłoczki "prawie wyskoczyły" ..... ale czasu na wszystko brak.


Nawiązując do meritum, jak ma się możliwości i chęci aby takie zdjęcia robić to wydaje mi się, że warto budować "bazę informacji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zużycie było małe/ średnia Ale wolę spać spokojnie na łańcuchu czuc niewielki luz wzdłużny A na olejowym nie czuć.. więc wg to był optymalny czas na wymianę.

Dodatkowy labirynt w odmie.. 4d6668e671ad89e8gen.jpg

Egr off cac183ad557f2755gen.jpg

Szymon-o jak chcesz wbij na whatsup albo messenger powysylam Ci zdjecia zużycia elementów tu zamieszczać mi się nie chce zdjąć mam mnooostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzycie lancucha jak w N47 po 20tys. km :D Jaki masz teraz nalot ? U mnie w M47 mam teraz prawie 300tys. km i tak sie zastanawiam :roll: pewnie to na wiosne ogarne bo fajnie sie jezdzi :mrgreen:

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalot 222 Czy coś koło tego...

Byłem u tunera.. egr wyłączony... Dpf również.

Auto znacznie lepiej reaguje na gaz znacznie lżej przyspiesza :)

Tymczasem pewien użytkownik forum dał coś na podmiane... I obyło się bez lakierowania

e0f3f91172b731a9gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bartek, Ty to masz kolegów! Pozazdrościć :cool2: Znając Ciebie to do wieczora będą na aucie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.