Skocz do zawartości

335 cypisek


cypisek21

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nigdy jej nie woze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pare dni na sell bedzie wydech :) tł. srodkowy koncowe i koncowki mg motorsport :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas wymiany rozrzadu został wstawiony metalowy kat euro 4 w oryginalnej obudowie. Dpf został sprzedany teraz przebudowa tylu...zrzucimy kilka kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kat jest we wnętrzu w oryginalnej puszce dpf dokladnie w miejscu wkłady dpf I wypełnia to w 100% zdjęcie jest gdzieś wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e8febe1de042a346gen.jpg

W skrocie

895597bdb06aa23agen.jpg


Koncowki celowo są minimalnie niżej by nie obijaly się o dyfuzor i 15kg z auta wywalone...

Różnicy w dźwięku w samochodzie nie slysze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f678ce9ced51583egen.jpg

Chciałem zrobić deironizacje.... tuga rex Ale zimno... reakcja wolno zachodzi.... smród taki że nie dopuszczam tej operacji w garazu.... trzeba poczekać na wyższą temp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADBL Vampire Liquid świetnie działa na lakierze i jest płynny ;) Zapach również ok ale lepiej ironami pracować na świeżym powietrzu , może się zakręcić głowa w zamkniętym pomieszczeniu :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuga rex jest plynna imo lepsza niz adbl... wlasciwie to tej firmy jedyny produkt ktory przypadl mi do gustu to apc pro.... a troche tych tematow przerobilem...

no ale trzeba poczekac jak sie ociepli zrobimy dekontaminacje onestep i poloze canqcoat... i na jakis czas bedzie slisko na lakierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam.. codziennie przeglądam wszystkie galerie Twoich samochodów z nadzieją na nowe posty i postępy. Z ogromną przyjemnością czyta się co i jak robisz ze Swoimi autami. Podziwiam, szanuję, zazdraszczam wiedzy !! I życzę wytrwałości, sukcesów i jak największej przyjemności z wykonywanych prac !! Oby tak dalej !!! pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje :)


plyta z PEHD zamowiona zrobie customowa plyte podwozia w okolicy zmodyfikowanego wydechu... tak by bylo płasko ladnie, zmniejsza sie zawirowania powietrza pod autem.. prawdopodobnie nie wyczuwalne. ale jako inzynier musze :duh: glupia choroba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Oby więcej ludzi zachorowało na taką chorobę, wtedy zmieni się rynek aut używanych :mrgreen:

Gratulacje, też zawsze zaglądam do wszystkich twoich galerii.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek coś mi się wydaje że chcesz polecieć grubo z mocą jak coś to mam do tego silnika hybrydowe turbiny jakbyś chciał. :norty:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie hybrydy nie potrzebne :) wolę jak auto ma stabilną moc i takie które może cisnac długo A nie dostaje zadyszki po jednym sprincie.... Ale dziękuję za propozycję.

co do działań... Tak zagladalem pod spod I zagladalem.... I czegoś brakowało.... okazało się że brakuje tylnej dolnej rozporki... zamówiona założona 5e5b07b0fee888e3gen.jpg


Zamówiłem pompę r90 mam nadzieję że w poniedziałek się pojawi.... później regeneracja I do auta wsadzimy razem z czujnikiem cr na 2000bar... I późna podnieść ciśnienie na listwie I podac wiecej paliwa w tym samym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zacne plany Milordzie :cool2: A tej rozpórki to w ogóle tam nie było seryjnie czy ktoś tak zapindalał tym dyliżansem, że aż gdzieś odpadła? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany zacne.... :cool2: rozporke Bartek zgubił na winklu.... :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozporki nie bylo chyba bardzo bardzo długo bo musiałem gwintowac wszystkie otwory.. Ale bez problemu wszystko poszło I założone. Czekamy na części...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.