Skocz do zawartości

335 cypisek


cypisek21

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Będzie Space grau.

Tymczasem pusta puszka od dpf poszła do znajomej firmy. Będzie kat euro 4. I powoli zbieram graty przydatne podczas wymiany rozrządu którą będzie chyba jeszcze w styczniu.

Bartek, sam będziesz wymieniał rozrząd?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowie nie pozwala ani warunki.

Rozrząd zrobią mi w zaprzyjaźnionym warsztacie w okolicach częstochowy.

Na przyszły tydzień jestem umówiony na xhp stg3

E szpere I dopisanie sport hamulców do dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7e10b44700c64f95gen.jpg


Zmontowalem sobie taki zestaw egr off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zestaw, jak zwykle wszystko profi wykonane :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariusz staram się:) na zdjęciu wygląda jak krzywe Ale to złudzenie optyczne. Wrzucę foto po montażu.

Tak. Simple fix. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dpf ... pod obciazeniem 450mbar... smietnik...

Jest jeszcze jakiś problem z aktywacja wentylatora za chlodnicami... Ale to powoli ogarniemy...

Edit. Puszka po dpf już zamówiona.. przyjdzie zawiozę ja do zaprzyjaźnionej firmy która zawsze dłubie mi w wydechach. tam zostanie wstawiony katalizator restrykcyjny 200cpi lub bardzo restrykcyjny 400cpi.

W międzyczasie montuje hak... zamiebiam dpf na porzadny kat. po montażu auto jedzie do ww. firmy i wywalamy te mg motorsport koncowki i budujemy przelot zamiast tylnego ukladu tlumikow.

 

Cześć Bartek

Czy to ta sama firma, która kiedyś mi podałeś kiedyś X-P jak chciałem zrobić kat. w swojej E61 bo poprzedni właściciel usunął filtr razem z katem. Jeżeli tak to ten człowiek wtedy mi powiedział, że nie robi takich rzeczy i temat odpuściłem bo mam już F11, teraz natomiast chciałbym powrócić do tego ponieważ kolega chce kupić ode mnie moją E61 i chciałbym żeby katalizator był zrobiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że ta sama.

Nie pytałem czy zrobi tylko dałem puszkę i powiedziałem żeby zabudowal. Może też dlatego inaczej do mnie podchodzi bo sporo już u niego robiłem i wiele osób mu podeslalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To parę km od domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cbf62000f35f377dgen.jpg


Byłem dziś w aso bo kompletuje jakieś pierdolki do wymiany rozrządu... jak będzie komplet to pokaże...

To przy okazji chiński znaczek bmw zastapilem oryginalnym znaczkiem do serii f.. który jest bardziej płaski. I zdecydowanie bardziej mi się podoba..

Udało się też usunąć ten pseudo carbonowy znaczek...

3c88289cc71229aegen.jpg...

Lubię te oryginalne smiglo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie grzebie zaglądam tu i tam... A tu Cyk wahacz luzny z tyłu.. (odkrecony).... poszukiwalem przyczyny dziwnego zachowania podczas ostrego hamowania... I chyba znalazłem... :D troszkę zmęczone są też gumy sanek i tu wpadnie poliuretan.


Pisałem wcześniej że coś trzeszczy prawa strona w glosniki... okazało się że zwrotnica od głośników rezonowala.. rozebrane poprawione

f48e290a0b88dfc2gen.jpg

Glosniki grają rewelacyjnie.

Przyjemność z jazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7288752 mam taki w domu.

Jedyna wada to mocowanie na polance bo f seria nie ma pinow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma 2 stronna z pianka 3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c5dfc6d8862873a9gen.jpg

Daszek carbonowy rozebralem rozdzielilem wstawiłem seryjny daszek I na to sznycla... Tak bardziej kontrastuje i jakoś bardziej mi się podoba.. carbonowy daszek dostępny gdyby ktoś szukał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ac Schnitzer fajne produkuje te daszki (niestety, trochę kosztują. Miałem taki w X3 E83, teraz zakładam do mojej X3 F25, kolega ma w X1. Wszędzie dobrze pasują i widzę, że w E91 również super wygląda.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowie nie pozwala ani warunki.

Rozrząd zrobią mi w zaprzyjaźnionym warsztacie w okolicach częstochowy.

Na przyszły tydzień jestem umówiony na xhp stg3

E szpere I dopisanie sport hamulców do dsc.

 

Mógłbyś napisać coś więcej o tej E szperze? Nie znalazłem niestety zbyt wielu informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.