Skocz do zawartości

335 cypisek


cypisek21

Rekomendowane odpowiedzi

Inaczej naciskam hamulec Marku i tyle :) pedały piękne bez słowa. :) ale trzeba do siebie dopasować:) wkładam serie. Bez performance bez nakładek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super fura :D Czasem trzeba cos pozmieniać :D

Hamulce to m performance z f30 ? w 330xd miales wzmocnione jak 335d/i ? Jaka jest roznica w hamowaniu ? Powoli mam do wymiany tarcze i klocki p/t i mysle czy czegos nie pozmieniac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu są 370mm A w 330xd było 340mm myślę że 340 jest takim kompromisem między waga. Cena zakupu i hamowaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak już się ma 348 to moim zdaniem praktycznego sensu nie ma. Lepiej kupić porządne klocki i tarcze. Chyba, że komuś wizualnie odpowiada komplet z F lub w ogóle ma u siebie mniejsze heble i chce coś pomodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że ma. Tarczą z fki ma alu dzwon. Jest o 2.5kg lżejsza. Sam zacisk reaguje znacznie lepiej. Bo jest sztywny A nie plywajacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajną opcją, jeśli chodzi o poprawę hamowania są tylne zaciski z 911,koszt zacisków bodajże w okolicach tysiaka, mozną je zalożyć na tarczę 330 mm, ale są czterotłoczkowe i bardzo fajnie się wgryzają, no i mają kształt przyjemny dla oka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś bardzo pracowity dzień.... poprawiona wada klapy... błota była masa....

Założone airscoops

Założona ramka Simple fix do tablicy...

Trochę uporządkowana wiązka el. We wnętrzu...

Naprawiana wiązka klapy...

Narazie przez wymianę 3 przewodów kompletna wiązka leży i czeka Ale nie miałem tyle czasu.

Uzupelnione kilka brakujących srubke..

Mimo najszczerszych chęci Marka nowy kolektor dolotowy okazał się być wadliwy i będzie reklamowany.

Poza wyciekiem minimalnym z kolektora autko śmiga:)

Zdjęcia wrzucę jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu, widzę że to auto zmienia właściciela bardzo szybko, życzę Bartku bezawaryjnej jazdy i będę śledził twoją galerię i metamorfozę auta.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zostaje na dłużej:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś bardzo pracowity dzień.... poprawiona wada klapy... błota była masa....

Założone airscoops

Założona ramka Simple fix do tablicy...

Trochę uporządkowana wiązka el. We wnętrzu...

Naprawiana wiązka klapy...

Narazie przez wymianę 3 przewodów kompletna wiązka leży i czeka Ale nie miałem tyle czasu.

Uzupelnione kilka brakujących srubke..

Mimo najszczerszych chęci Marka nowy kolektor dolotowy okazał się być wadliwy i będzie reklamowany.

Poza wyciekiem minimalnym z kolektora autko śmiga:)

Zdjęcia wrzucę jutro

 

Ja myślałem że już wszystkie sruby uzupelnilem ....a jednak nie, a z tym kolektorem to jestem w szoku :duh: co za partacze, dzwoń Bartek do chłopa niech piorunem wysyła na gwarancji nowy kolektor.....w końcu dają trzy lata.....


Pozatym profi robota jak zawsze u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ae80066f75839841gen.jpg


2d05ffcaeb7880f8gen.jpg


53e4319c42ba5bf9gen.jpg


772a9f0a16d880bdgen.jpg


Tak w mega skrócie... bo grzebalem od 7 do 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatrak skrzypi... :roll: Jutro ogarne...

Sprawa kolektora już w toku...

Będę usuwał zmieniarke cd... mimo za Marek założył ładna... nie chce to z nbt współpracować..

A jak coś nie działa to nie będę woził :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2804b966a9cd5389gen.jpg


Nawiewy rozebrany A wewnątrz szkło... Ale nie jest to szkło pochodzenia motoryzacyjnego... duży kawałek osiadł na łopatkach małe były w obudowie... umyte usunięte panewki nasmarowane 2 siarczkiem molibdenu. Z pewnymi dodatkami... preparat sonaxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek gratuluje mega pojazdu, wizualnie jak i serducho kozak! znając Ciebie to będzie dopieszczony, zresztą te auto od samego początku jest pieszczone przez tutejszych forumowych właścicieli :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki auto fajne :)

Raport co do prowadzenia auto siedzi sztywno i pewnie.... przyspieszenia nie sprawdzę bo śniegu tyle że zbieram spliterami... Ale reakcję na gaz znacznie szybsza miało 330xd. Może to za sprawą in tych przełożeń i innej mapy że względu na brak ekologii w 330... hamulce równiez znacznie szybciej i przy mniejszym nacisku reagowały w 330xd nie wiem czy to winne klocki czy podciśnienie... ogólnie będę to sprawdzał. Hamulce hamują mocno i pewnie lecz dość mocno trzeba przycisnąć.. Ale ogólnie auto bardzo fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kiedyś to auto było zwyczajne. Ale dzięki wszystkim właścicielom w Polsce, zostało fajnie zrobione i jest dopieszczane cały czas. Gdyby tak wszystkie auta miały... :wink:
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła pętla swiatlowodu...

Doszly klucze do gwintu od Marka..

Doszly tandetne plastikowe dekory, które po przerobce pod nbt laduja u lakiernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory pod nbt dopasowane rozebrane... jadę do lakiernika.

Zmieniarka wywalona wstawiona pętla. Wszystko pochowane..

Bałagan w wiazce jest okrutny... nie wiem kto to zrobił ale jak będzie cieplo i czas i zrobie będę musiał to uporządkować...

W bagażniku zamiast ciężkiej podłogi będę zakładał panel z lexanu który z zewnątrz będzie wyglądał. Jak oryginał. A kilka kg wyleci z auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.