Skocz do zawartości

F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota


czerwony330d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Zdjęcia zaraz po umyciu brakuje wisienki na torcie ale to później może ktoś zgadnie czego brakuje?

 

Teściowej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:norty:

 

Z tablicą będziesz miał problemy mimo że auto z usa to ma miejsce na standardową. Pomijam fakt że wygląda słabo jak do skutera.

 

Podzielam zadanie kolegi, słabo wyglądają te małe tablice, takie wybrakowane, standardowe dużo lepsze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za srebrna fura obok domu? :mrgreen:


Najfajniejsze w tym wszystkim, to satysfakcja że zrobienia samemu :cool2:

Teraz banan za każdym razem jak będzie stała przed domem, a Ty będziesz wychodzić z domu :cool2:

Jak możesz wrzuć jakoś film jak mruczy, to i zdjęcia środka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Więcej ładnych zdjęć plus środek.

Niech teraz cieszy właściciela!

Cholerka, pozytywnie zazdroszczę :wink:

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje zdjęć wnętrza :P

Proszę zdjęcia wnętrza, nie wiem czy odpowiednia ilość ale jak trzeba to piszcie jakie zrobić.


ikFJlAX_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


1PqW0sF_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


Pd4fWVA_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


eFp42tc_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek bajka.... :cool2: :clap:

Dziękuje Marku :cool2:

 


Zdjęcia zaraz po umyciu brakuje wisienki na torcie ale to później może ktoś zgadnie czego brakuje?

 

Teściowej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie teściowa nie chciała być na zdjęciach :norty:

 

Normalna tablica nie weszłaby na klapę? Klapa USA ma mniej miejsca rozumiem? :?:

 

Ponta, normalna tablica wejdzie na klapę bo już ten fachowiec miał założoną :wink:

 

Z tablicą będziesz miał problemy mimo że auto z usa to ma miejsce na standardową. Pomijam fakt że wygląda słabo jak do skutera.

Maly ta tablica jest przejściowa by móc użytkować auto w zanadrzu jest coś lepszego :cool2: :norty:

 


Zdjęcia zaraz po umyciu brakuje wisienki na torcie ale to później może ktoś zgadnie czego brakuje?

 

Teściowej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:norty:

 

Z tablicą będziesz miał problemy mimo że auto z usa to ma miejsce na standardową. Pomijam fakt że wygląda słabo jak do skutera.

 

Podzielam zadanie kolegi, słabo wyglądają te małe tablice, takie wybrakowane, standardowe dużo lepsze.....

 

To tylko przejściowe tablice, niebawem będzie coś oryginalnego :norty:

 

Oj tam się czepiacie tablic, dobry kocur i ponoć pali kropelkę jak diesel tylko robi trochę więcej hałasu wydechem :D

Jacek musisz spojlerować?

 

A co to za srebrna fura obok domu? :mrgreen:


Najfajniejsze w tym wszystkim, to satysfakcja że zrobienia samemu :cool2:

Teraz banan za każdym razem jak będzie stała przed domem, a Ty będziesz wychodzić z domu :cool2:

Jak możesz wrzuć jakoś film jak mruczy, to i zdjęcia środka :wink:

Ta srebrna fura to Mitsubishi Carisma mojego syna :wink:

Dokładnie najfajniejsze że wszystko zrobione samemu lepiej niż pseudo fachowcy, filmik wrzucę niebawem bo ten wydech jest prze kozak :cool2:

 

Więcej ładnych zdjęć plus środek.

Niech teraz cieszy właściciela!

Cholerka, pozytywnie zazdroszczę :wink:

 

bart 328 zdjęcia środka wrzuciłem, jeszcze wrzucę zdjęcia zewnątrz niebawem. Dziękuję jest co zazdrościć. :cool2:

 

M4 porozbijana po tajfunie, upalana na zimno przez naprawiaczy... Gratuluje, jest sie z czego cieszyc...

 

Dziękuje, jest naprawdę się czego cieszyć, warto było czekać by wreszcie cieszyć się jazdą :cool2:

 

W zasadzie to auto rozłożone i drugi raz złożone już nigdy nie bedzie tak jak fabryka, zawsze coś będzie trzeszczeć i odstawać, ale podziwiam za chęci.

 

Ponta, zapraszam na przejażdżkę nic nie trzeszczy i nie odstaje, wszystko zrobione zgodnie ze sztuką a nawet poprawione by nigdy nie trzeszczało i odstawało :cool2: :wink:

 

.....

Zdjęcia zaraz po umyciu brakuje wisienki na torcie ale to później może ktoś zgadnie czego brakuje?....

 

Spojler na tylnej klapie ?

 

Nie ale jesteś blisko :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem w Gąskach nad morzem w pałacu morskim jest bajecznie i kilka zdjęć z tej wyprawy :wink: była piękna pogoda.


5pghPTG_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


CQ8ljyd_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


4R7mjNr_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


I moje dwie miłości, najważniejsze dziewczyny :wink:


xvGE90D_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


7HDXHyv_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz tylko sie na trackdaye zapisywac... zeby troche piec poodychał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, no to jeszcze lekko zglebić trzeba bo kłuje w oczy ten wysoki przód :)

Gratulacje pomimo perturbacji !

 

Dziękuje bardzo GMike, co do przodu to faktycznie wysoko stoi ale nie wiem czy jak go zglebię to czy przednia dokładka competition nie będzie za nisko i zaraz gdzieś ją stracę :|

 

to teraz tylko sie na trackdaye zapisywac... zeby troche piec poodychał :)

 

Bartek, święta racja :cool2: teraz zrobiłem trasę 1500 kilometrów i auto się wreszcie trochę przepaliło :wink:

 

Serdeczne gratulacje! Piękne auto :)

 

Serdecznie dziękuje Damian, widzę że w podpisie ciekawe wozy posiadasz :cool2: :P

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Złapali pewnie słupy, na których konta trafiała skradziona kasa i tyle. Ale sukces odtrąbiony i statystyka się zgadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ale sukces odtrąbiony i statystyka się zgadza.

Raczej po nitce do kłębka. :)

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$üper to poskaladales ;)

Ile czasu trwało " zrobienie " M od przyjazdu auta z za granicy ??

Pochwał się jakie masz spalanie proszę . Nikt w to i tak nie uwierzy oprócz mnie i paru osób ;) . Widzę, że sieknoles już większą trasę pokaż proszę spalanie ;)

Jak się teraz mieścisz w M? Wcześniej jeździłeś touringiem więc miałeś dużo dużo więcej miejsca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam pojęcia bo moja sprawa została umorzona jakiś miesiąc temu z powodu braku wykrycia sprawcy :mad2:

 

Złapali pewnie słupy, na których konta trafiała skradziona kasa i tyle. Ale sukces odtrąbiony i statystyka się zgadza.

 

Pewnie tak :|

 

... Ale sukces odtrąbiony i statystyka się zgadza.

Raczej po nitce do kłębka. :)

Za dużo filmów Wioletta, ale nie ma co tutaj robić OT :)

:wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.