Skocz do zawartości

Jakie zmiany w po liftingu lci ?


domi.p

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany w zawieszeniu (sztywniejsze, pewniejsze), plus nowe kolory nadwozia.

Lampy przód zmienione też ksztaltem ringów i kierunkowskazów. Tył ledy wiadomo.

Nowy idrive i ramka wokół klimy.

Elektroniczne zegary w opcji.

Sprzedam nowy Downpipe decat 4,5' do B58 - firmy CTSP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dotykowego ekranu.

W sumie nei wiem po co miałby być, palcuje się niemiłosiernie a obsluga za pomocą idrive jest bajeczna.

 

Jest dotykowy ekran, chyba, że jeździłem jakaś inna 430i i jeszcze kilka dni temu 340i. :lol: Teraz się okaże, że połowa nie wiedziała, że ma w swoim aucie dotyk oprócz standardowego iDrive. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś przekonany o czym piszesz? Nawet na zagranicznych forach jasno piszą, że do serii 4 nie wszedł dotykowy ekran, natomiast najnowsza wersja idrive owszem (ta sama co w G30).
Sprzedam nowy Downpipe decat 4,5' do B58 - firmy CTSP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś przekonany o czym piszesz? Nawet na zagranicznych forach jasno piszą, że do serii 4 nie wszedł dotykowy ekran, natomiast najnowsza wersja idrive owszem (ta sama co w G30).

Jestem przekonany o czym piszę bo kilka dni temu miałem na dwa dni 340i. Wcześniej jeździłem 430i. Też nie wiedziałem o tym na początku, ale zamawiając auto, studiowałem bardzo dokładnie cały konfigurator. Później przekonałem się o tym na własnych palcach. Dla mnie i tak idrive wygodniejsze, ale dotyk to taki fajny dodatkowy bajer. Jedynie do przybliżania map fajnie działa. :D Więc, proszę nie rób ze mnie "debila" :lol: W serii 5 jest większy ekran i dodatkowo sterowanie gestami. Wklejam opis nawigacji Professional z konfiguratora. Polecam sprawdzić.

 

"System nawigacyjny Professional robi wrażenie swoją stylistyką i ofertą funkcji na najwyższym poziomie. To prosty w obsłudze, perfekcyjnie zintegrowany z BMW system nawigacyjny obejmujący system obsługi iDrive i kontroler iDrive Touch. System obejmuje złącze USB, sterowanie głosowe, radio BMW Professional ze stacją DVD oraz pamięć 20 GB na pliki audio. Oprócz tego w można korzystać z funkcji Real Time Traffic Information (RTTI). Stały kolorowy ekran ciekłokrystaliczny o przekątnej 8,8" z funkcją podziału ekranu (okno główne i pomocnicze) gwarantuje optymalną czytelność i przejrzystość. Obsługa odbywa się za pomocą kontrolera iDrive Touch z dotykową powierzchnią umożliwiającą odręczne wpisywanie adresów docelowych do nawigacji, przycisków bezpośredniego wybierania, ośmiu przycisków ulubionych funkcji, sterowania głosowego i ekranu dotykowego. Na sześciu interaktywnych kafelkach wyświetlane są treści na żywo. Mapy z trójwymiarową wizualizacją, również ze zdjęciami satelitarnymi jako tło, czy realistyczne obrazy wybranych atrakcji turystycznych czynią nawigację fascynującym doświadczeniem dla oka. Aktualizacje map są przez trzy lata dostępne bezpłatnie u autoryzowanych dealerów BMW."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.press.bmwgroup.com/poland/article/detail/T0271266PL/aktualizacje-modeli-bmw-w-lecie-2017-r?language=pl

Dobra, sam sobie odpowiem. Dotykowy ekran jest w ofercie od lipca 2017, więc chyba nie wszystkie 4 LCI będą go miały bo jak się nie mylę LCI jest od marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie! Czyli na zagranicznych forach nie są świadomi dotykowego ekranu.

W sumie ja też nie byłem, jak tylko odbiorę swoje zamówienie (430xi) to sprawdzę czym prędzej :)

Sprzedam nowy Downpipe decat 4,5' do B58 - firmy CTSP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie! Czyli na zagranicznych forach nie są świadomi dotykowego ekranu.

W sumie ja też nie byłem, jak tylko odbiorę swoje zamówienie (430xi) to sprawdzę czym prędzej :)

Dlatego zaśmiałem się, że połowa użytkowników może o tym nie wiedzieć, ja też jeździłem na jazdy testowe i nie byłem świadomy tego, nawet doradca chyba o tym nie wiedział bo sam wyszukałem informację, a później sprawdziłem na własne oczy. :lol: Na kiedy odbiór ? Ja też już czekam zniecierpliwiony, na 12 marca mam produkcję :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od czego zależy dotykowy idrive ? czy sie go ma czy nie?

Jeśli chodzi Ci o pokrętło od idrive to od pakietu Navi. W business go nie ma. Z ekranem dotykowym tak samo chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie! Czyli na zagranicznych forach nie są świadomi dotykowego ekranu.

W sumie ja też nie byłem, jak tylko odbiorę swoje zamówienie (430xi) to sprawdzę czym prędzej :)

Dlatego zaśmiałem się, że połowa użytkowników może o tym nie wiedzieć, ja też jeździłem na jazdy testowe i nie byłem świadomy tego, nawet doradca chyba o tym nie wiedział bo sam wyszukałem informację, a później sprawdziłem na własne oczy. :lol: Na kiedy odbiór ? Ja też już czekam zniecierpliwiony, na 12 marca mam produkcję :mad2:

 

U mnie produkcja teoretycznie miala jakoś teraz ruszyć, no ale transport itp. więc na koniec marca odbiór... A zamawialem przed świętami, myślę, że dealer mnie tutaj wykiwał i puszczał przodem inne produkcje.

A konfig pewnie mamy do siebie podobny :-)

Sprzedam nowy Downpipe decat 4,5' do B58 - firmy CTSP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.