Skocz do zawartości

Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie


felixo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zepsuł mi się przycisk off do systemu start stop (nie da się go wcisnąć, nie reaguje) w miesięcznej X6... Chyba przemyśle jeszcze kwestie drugiej Bemki w rodzinie haha. Oczywiście żart, bo auto oceniam pod względem całokształtu. Znalazłem tymczasowy sposób, czyli ciągła jazda na Sport Individual co i tak zazwyczaj robię bo wolę trochę twardsze zawieszenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sam jestem bardzo ciekawy jak to będzie latać bo nie dość, że nie było możliwości przejechania się taką wersją, to nawet nie ma żadnego testu w internecie. Jechałem G21 330xd i było bardzo przyjemnie, uwielbiam 3L/6 cyl. diesle BMW(Audi i Mercedesa też jest bardzo fajny, jednak prowadzenie BMW znacznie lepsze wg mnie).

Pozdro :)

Edytowane przez narciarzSL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem bardzo ciekawy jak to będzie latać bo nie dość, że nie było możliwości przejechania się taką wersją, to nawet nie ma żadnego testu w internecie. Jechałem G21 330xd i było bardzo przyjemnie, uwielbiam 3L dizle BMW(Audi i Mercedesa też jest bardzo fajny, jednak prowadzenie BMW znacznie lepsze wg mnie).

Pozdro :)

 


Temat jest dosyć świeży z tego co widać, pewnie kwestia czasu jak się pojawi test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.bmw.com/en/innovation/bmw-digital-key-iphone-as-secure-bmw-car-key.html


To chyba dobry temat, żeby to wrzucić. Tylko auta wyprodukowane od lipca 2020 będą mogły korzystać z kluczyka w iPhonach...straszna lipa, liczyłem na tę funkcję, bo często zdąża się, że nie mam przy sobie kluczyka, a potrzebowałbym dostać się do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderatorzy

Teraz mam za darmo przez 3 lata.

Wcześniej w F30 to kosztowało jakieś chore pieniądze typu 1200 zł rocznie ale chyba ktoś im wbił młotkiem do głowy że takie ceny mogły być 20 lat temu i zmienili na chyba 180 zł rocznie.

Co daje apka?


Kwkkfge.jpg


H48pY9l.jpg


dodatkowo jeśli ktoś używa Apple Watch to może też zlecić te czynności z poziomu zegarka. Do tego wysyłanie tras do auta (niestety uproszczone, nie to co w zlikwidowanym niedawno portalu bmw-routes), jakieś newsy itp.


Jeśli ktoś ma wersję hybrydową typu 330e to może zdalnie włączyć klimę a nie tylko wietrzenie (majątek :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od tego jaki masz system. Jeśli masz EVo to bedziesz miał to samo poza niezależnym otwieraniem drzwi, okien i bagażnika. Przy NBT będziesz maił lokalizację, wentylacje, ryglowanie drzwi, włączenie świateł i trąbienie. Ale nie bedziesz miałem żadnego info o stanie ata (poziom paliwa w baku, przebieg, czynności serwisowe).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ja miałem nbt nie evo (bez kafelek, 06.2015) i działało wszystko poza zasięgiem i ilością paliwa w baku, te dane czytało tylko po podłączeniu kablem. A w zasadzie najbardziej zależało mi na widżecie pogodowym w aucie bo to przydatny bajer ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Connected drive jest platne w abonamencie?

Co dokladnie daje.

Dla mnie najistotniejsze jest wyszukiwanie lokalizacji w telefonie i wysyłanie do samochodu. Wsiadasz do auta i tylko akceptujesz miejsce docelowe.


Wyszukiwanie wygodne, z użyciem klawiatury telefonu. Wewnątrz aplikacji BMW, ale na bazie Google Maps. Jedyny minus to brak możliwości zaznaczenia ręcznie (pinezką) docelowego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
W BMW routes można było ułożyć trasę z 50 punktami przelotowymi, robiłem sobie tam eurotripy a teraz tylko punkt docelowy. Niestety spory downgrade ale rozumiem że BMW za mało zarabia na nas żeby utrzymać jeszcze jedną stronę internetową :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam, standardowe g20 przy standardowej lampie wyglada mega słabo. Żarowka led wsadzona za kawałek mlecznego szkła, największa porażka. Kolejna wersja lampy wyglada lepiej tylko czy kawałek paska led załatwia sprawę i to wyróżnia lampy BMW od innych? Nie sadze :/. W gamę silników nie wchodzę. Ten model zaczyna się od mpakietu żeby miał „jakiś” wygląd. Przy tym modelu każdy inny kolor oprócz białego jest w miarę akceptowany. Patrząc na kolejne projekty innych segmentów ze stajni bmw, mam na myśli m4 concept, obawiam się, ze będę musiał zmienić markę. Wg mnie nie tedy droga. Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, standardowe g20 przy standardowej lampie wyglada mega słabo. Żarowka led wsadzona za kawałek mlecznego szkła, największa porażka. Kolejna wersja lampy wyglada lepiej tylko czy kawałek paska led załatwia sprawę i to wyróżnia lampy BMW od innych? Nie sadze :/. W gamę silników nie wchodzę. Ten model zaczyna się od mpakietu żeby miał „jakiś” wygląd. Przy tym modelu każdy inny kolor oprócz białego jest w miarę akceptowany. Patrząc na kolejne projekty innych segmentów ze stajni bmw, mam na myśli m4 concept, obawiam się, ze będę musiał zmienić markę. Wg mnie nie tedy droga. Pozdr.

 

MI 340i pl obniżce akcyzy podeszło mega.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.