Skocz do zawartości

Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie


felixo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Ten wariant mnie akurat ciekawi, ale jak wyżej gdzieś napisałem z tego co w sieci można wyczytać to rewolucji w postaci 3x turbo/kompres i ok 380KM nie będzie,

 

Te wartości będą dla Alpiny :-)

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak , mam ich w duszy, na nowej mapie u siebie tyle zrobię, choć jak patrzę na g30 m550d to trochę dziwi że tu pomimo planów zmiany wizerunku tej opcji silnikowej moc pozostaje praktycznie na podobnym poziomie, zmiany pewnie będą w sofcie+ waga, co minimalnie zmieni charakterystykę in plus ale bynajmniej jak dla mnie rewolucji nie będzie jak na co prawda kopciucha ale jednak w wersji M. Edytowane przez rabbit72
p44ahXld_o.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Za max wypas 320xd ponad 340k czyli cena wyjściowa m3 e90. Drogie te beemki się zrobiły :)

 

... kopciucha ale jednak w wersji M.

Dziwnie się to czyta, dizel w wersji M... Marketing bmw nie poszedł na marne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za max wypas 320xd ponad 340k czyli cena wyjściowa m3 e90. Drogie te beemki się zrobiły :)

 

... kopciucha ale jednak w wersji M.

Dziwnie się to czyta, dizel w wersji M... Marketing bmw nie poszedł na marne ;)

 

He, pełna zgoda trzeba golić "frajerów" którzy chcą kupić wymarzoną bunię, faktem jest że ceny nowych modeli premium szaleją, co do m-ki człowiek się już przyzwyczaja i daje się ogłupić, jednocześnie oswajając się z nowym oznaczeniem :wink: . Z drugiej strony pomimo tego że jestem "petrol head'em" , a klekota kupiłem "z rozsądku" to jeśli pominiemy stereotypy i dźwięk to myślę że topowy klekot przy dzisiejszych osiągach, sportowym zawiasie i heblach niewiele ustępuje prawdziwej m-ce, same osiągi nowa M550d robi 0-100 i 0-200 odpowiednio w 4.2 i 16.5 po chipie 3.8 i ok 14s, osiągając 300km/h.

Natomiast obecna 335d przy większym turbo, mapie , wydechu osiągi ma bardzo podobne do tej z m550d po modyfikacjach, to nie jest tak że bronię "swego" bo też uważam że prawdziwa m-ka to benzyna ale ten klekot nie ma się czego wstydzić, a nazewnictwo, pewnie zabrakło im pomysłów więc "zwali jak zwali", albo wracając do początku "m badge" lepiej się sprzedaje :wink: .

p44ahXld_o.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
klekot przy dzisiejszych osiągach, sportowym zawiasie i heblach niewiele ustępuje prawdziwej m-ce, same osiągi nowa M550d robi 0-100 i 0-200 odpowiednio w 4.2 i 16.5 po chipie 3.8 i ok 14s, osiągając 300km/h.

Żadne sportowe zawiasy, mpakiety nie są w stanie dorównać M. Pojeździj trochę jednym i drugim i się przekonasz, to dwa inne światy.

Osiągi - o ile 0-100 jest podobnie, bo tu się nic nie wymyśli to powyżej 100 jest przepaść. A im wyższa prędkość tym różnica jeszcze większa. Obawiam się, że sam chip w 550d nie pozwoli jej do osiągnięcia 300 km/h...


Aby nie robić całkiem OT. Pewnie część osób widziała, ale wrzucam kilka fotek prawie mki ;)


Genf-2019-BMW-M340i-G20-3er-Limousine-M-Performance-Live-03.jpg

Genf-2019-BMW-M340i-G20-3er-Limousine-M-Performance-Live-07.jpg

Genf-2019-BMW-M340i-G20-3er-Limousine-M-Performance-Live-05.jpg

Genf-2019-BMW-M340i-G20-3er-Limousine-M-Performance-Live-02.jpg

Genf-2019-BMW-M340i-G20-3er-Limousine-M-Performance-Live-08.jpg

Genf-2019-BMW-M340i-G20-3er-Limousine-M-Performance-Live-04.jpg

Genf-2019-BMW-M340i-G20-3er-Limousine-M-Performance-Live-06.jpg

Genf-2019-BMW-M340i-G20-3er-Limousine-M-Performance-Live-19.jpg


Udało im się to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało im się to auto.

Udało.

Muszę przyznać, że dla mnie ma niesamowity pazur ten samochód. :twisted:

Na pierwszy rzut oka póki co nie podoba mi się koncepcja grilla... reszta dla mnie rewelacyjna.

Kształt tylnej klapy z tą lotką dla mnie mega. W ogóle cały zad rewelacyjny. :shock:

Gdyby nie ten gril... :D

Prawdziwa M-ka to już w ogóle będzie kosmos.

BMW F31 320d ED (N47T) - Mobil 1 ESP 5W-30 + AR9200

BMW F20 118d (B47) - MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne sportowe zawiasy, mpakiety nie są w stanie dorównać M. Pojeździj trochę jednym i drugim i się przekonasz, to dwa inne światy.

Osiągi - o ile 0-100 jest podobnie, bo tu się nic nie wymyśli to powyżej 100 jest przepaść. A im wyższa prędkość tym różnica jeszcze większa. Obawiam się, że sam chip w 550d nie pozwoli jej do osiągnięcia 300 km/h...

Nie no jasne M(szczególnie 3'er& 4'er) jest na pograniczu auta cywilnego i na tor ze wskazaniem na to drugie, bynajmniej jak dla mnie, poza tym w serii F są to auta o zupełnie innej charakterystyce, napęd i charakterystyka pracy motoru, wreszcie waga gdzie nawet przy solidnych modyfikacjach zawiasu praw fizyki nie oszukamy, stąd wspomniałem że ustępuje ale niewiele szczególnie w nowej 5'er.

Co do zmian w 550d oczywiście że samym chipem takich wyników nie osiągniemy ale

... 320 km/h jest moim zdaniem imponujące kiedy pomyślimy że to klekot i potencjalny familowóz, ale ok już więcej nie off-topuje.

Zdjęcia bardzo ładne, G20 prezentuje się agresywnie, muszę przyznać że z początku z zewnątrz do mnie nie przemawiała( W środku jak najbardziej), teraz coraz bardziej mi się podoba ale z cenami na głowę upadli, jedyne słuszne opcje dla mnie M340i i M340d w fajnej konfiguracji będą pewnie kosztować ok 400K co jest sporą przesadą, pozostaje nie przypalać się i poczekać kilka lat na okazję :wink: .

Edytowane przez rabbit72
p44ahXld_o.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie do konca 400. Zauwaz, ze m40i ma m pasztety wydech m performance i pewnie jeszcze kilka innych bajerow w standardzie i wyjsciowo zapewne bedzie okolo 290kilo, czyli dokladajac 60 na dodatki za 350 cennikowo bedziesz mial ladnie wyposazona m40i minus rabat realnie za 300 tysiecy powinno w przyszlym roku dac sie tym autem wyjechac z salonu a ta cena jest juz bardzo OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy czas zacząć. Albo leasing albo:


http://i.epvpimg.com/XsGWbab.jpg


Tylko czy M4 nie będzie lepszym wyborem. Jeszcze nie widzialem 340i

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno w select automotive maja byc rabatu ok 20% maj/czerwiec.

do konca nie wiem czy to takie bezpieczne kupowanie u brokera akurat select chyba jest na topie

 

Ja w połowie grudnia dostałem z SA rabat 13% ,taki sam mi się udało wytargować w ASO. Miałem ciśnienie na zakup auta do końca roku (nie chodzi o VAT). Poza tym musiałem się kilka razy upominać o przesłanie oferty z SA więc słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy limit leasingowy to ponad 180tys brutto, po rabacie zmieści się klekot ze steptronikiem i mpkakiem więc bez obaw, poza tym nowy limit też można optymalizować :D

 


Bierz najem długoterminowy - jest opcja wykupu, nowe przepisy nic nie zmieniły w tym zakresie. Znajomy miał i zaje.biście na tym wyszedł. Idziesz do BMW robisz konfiguracje, targujesz ile potrafisz, później temat przekazujesz do najmu - a Ci "wjeżdżają na białym koniu" i jeszcze zbijają cenę ;-)

Edytowane przez Sileo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wydania G20. Mój samochód podobno się załapał na akcję serwisową i wydanie się opóźni. Podobno soft muszą zaktualizować i dopiero 14tego go dostaną.

 


Ja mam to samo xD "Musimy zaktualizować soft, będziemy wgrywać 13go i wtedy wydamy Panu auto" Pięknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Production Plant Munich

Production Date 2019-01-30


Bardzo ciekawe co z tym softem, faktycznie po uruchomieniu auta, iDrive i multimedia nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.