Skocz do zawartości

Wersje stylistyczne F30


kalistopl

<t>Jakie są wasze wersje stylistyczne BMW F30?</t>  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moja F31 ma m-pakiet. Do tego okleiłem dach i lusterka folią piano black
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony Sport Line. Dla mnie M-pakiet jest za bardzo przekombinowany i za mało wygodny. Nie podoba mi się czarna podsufitka a obniżone zawieszenie powoduje że mi sie znacznie mniej komfortowo wsiada/wysiada (mam ponad 190 cm).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luxury line. Starzeje sie :wink: Poza tym woze autem klientow/kontrahentow i estoril blue w mpaku byloby troche nie na miejscu Edytowane przez ras_f34

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Luxury line. Starzeje sie :wink: Poza tym woze autem klientow/kontrachentow i estoril blue w mpaku byloby troche nie na miejscu

 

 

Taki powód jest mega sensowny ;) i logika nakazuje luxury line.....

Ale argument że wysiadanie i wsiadanie z m pakiem gorsze bo 1cm niższe zawieszenie to przesada :mad2:

Czarna podsufitka do must have dla mnie :D robi robotę bo ta szara to dziadkowa :twisted:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Luxury line to jedyne co mi się podoba poza mpakietem, szczególnie zestawiona z ładnym kolorem. Te listwy wewnątrz łączone aluminim/drewno są świetne :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luxury line. Starzeje sie :wink: Poza tym woze autem klientow/kontrachentow i estoril blue w mpaku byloby troche nie na miejscu

 

 

Taki powód jest mega sensowny ;) i logika nakazuje luxury line.....

Ale argument że wysiadanie i wsiadanie z m pakiem gorsze bo 1cm niższe zawieszenie to przesada :mad2:

Czarna podsufitka do must have dla mnie :D robi robotę bo ta szara to dziadkowa :twisted:

 

 

Mam podobne zdanie,sorry ale mam już swoje ponad 45 wiosen i rozumowanie że 1 cm niżej to duży dyskomfort do mnie nie przemawia, a w M pakiecie można przecież też dodać zawieszenie adaptacyjne, nie wspomnę już o czarnej podsufitce, która ma swoje zalety szczególnie przy wszelakich zabrudzeniach czy ciężkich do usunięcia plamach których usunięcie w jasnej podsufitce nie jest takie łatwe.

Oczywiście gusta są rożne i nie każdy lubi "mieć czarny sufit" ale w aucie uważam że jest to zdecydowanie praktyczniejsza opcja.

A tak na marginesie mam M Pakiet i jestem zadowolony, choć szczerze przyznam że nie dyskwalifikuję luxury line bo też można ją fajnie zestawić

p44ahXld_o.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla was 1 cm to żadna różnica, dla mnie spora. Kwestia indywidualnego podejścia i odczuć. Koniec.

Natomiast ja się nie zgodzę do praktyczności "czarnego sufitu". Bo niby w czym jest praktyczniejszy? We wszystkich moich samochodach miałem jasne i zawsze po tych 5-6 latach użytkowania wyglądały jak nowe. No chyba, że ktoś je traktuje butami, ale to już skrajność. Dla mnie ciemna podsufitka jest przytłaczająca, powodująca klaustrofobię i wrażeniem, że zaraz mi dach spadnie na głowę. A że wnętrze będzie kompletnie czarne, nawet listwy ozdobne, to wolę aby podsufitka była jasna, aby wpuścić więcej światła i optycznej przestrzeni. No ale jak już zostało napisane - to jest kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportline, całe wnętrze czarne, podsufitka też, fotele z akcentem czerwonych nici. Tylne szyby przyciemniane piecowo. Listwy ozdobne szczotkowane aluminium, czarny matowy grill, felgi czarny lakier. Dodatkowo zakładam lotkę. Na dach plan założenia folii Carbon 3m oraz na lusterka.

 

Lubie czerń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem w F34 białym z czarną podsufitką w Olszowcu w Poznaniu - masakra czułem się jak w trumnie. Klaustrofobia na maxa - tak zmniejsza wnętrze.

Co prawda jestem fanatykiem bezowej skory i jasnego środku... w dodatku teraz mam pełną panoramę i dopiero czuć przestrzeń.

 

Co do wersji to sportline bo nie podobał mi się chrom w około okien w luxury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F30 w M-Pakiecie. Najbardziej kocham te kierownicę! Ta zwyczajna wygląda jak.....hmm... zbyt zwyczajnie i jak taki grubasek? Siedziałem w nowej trójce z tą normalną kierownicą i odczucia fajne bo dobrze wykonana ale! Kierownica m-pakietowska kradnie moje serce bez dwóch zdań :D I czarna podsufitka... z radością wsiadam do auta :oops: :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F30 w M-Pakiecie. Najbardziej kocham te kierownicę! Ta zwyczajna wygląda jak.....hmm... zbyt zwyczajnie i jak taki grubasek? Siedziałem w nowej trójce z tą normalną kierownicą i odczucia fajne bo dobrze wykonana ale! Kierownica m-pakietowska kradnie moje serce bez dwóch zdań :D I czarna podsufitka... z radością wsiadam do auta :oops: :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Od zawsze w każdym samochodzie czarna podsufitka i zdecydowanie M pakiet na pierwszym miejscu. Głównie przez bardziej agresywny styl i czarny ciemny środek. I ta kierownica :cool2:
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te linie stylistyczne to głupi pomysł. Powinna być pełna customizacja - takie listwy, taki kolor, itd.

Popieram. Generalnie człowiek powinien sobie wybrać sam co chce i stworzyć unikalny samochód. A tak jest skazany na coś, co narzuca producent. Ale wiadomo - chodzi o kasę i zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie jestescie skazani na to co narzuca producent.

Jest linia indyvidual - można wybierać kolory jakie się chce. Ale to kosztuje odpowiednio. Bo jest to związane utrudnieniami na produkcji, a dokładniej związane z tym, iz produkcja jakiegokolwiek przedmiotu w wersji zunifikowanej jest tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.