Skocz do zawartości

F11 dobór dywaników


kordek4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuję zakupić dywaniki do F11. Znalazłem na allegro niestety dwa rodzaje:

 

http://allegro.pl/bmw-5-f10-f11-od-2013-dywaniki-korytka-gumowe-i4842554253.html

http://allegro.pl/bmw-5-f10-f11-2010-2013-dywaniki-korytka-gumowe-i4842541014.html

 

I tu zaczyna się problem

Nie wiem czy auto jest przed, czy po feceliftingu (nie moje autko)

 

VIN: WBA5K11070D758668

 

Może ktoś podpowie?

126p>Polonez 1,5>Seicento 900>Polonez 1,4 103kM>Nissan 100NX 150kM>Peugeot 406>Peugeot 406>Opel Vectra 2,2DTI>BMW520i 24V>BMW 525i 24V Touring i VW POLO 1.0 sport GT :) '92>A-klasa 140KM>E61 530d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym takich paskudnych nie kładł do F10 .... szarpnij sie na oryginały - niebo a ziemia . Też nie lubie przepłacać ale tu nie widze kompromisu - chyba że idzie na handel - ale to też raczej nie podziała na kupującego in plus. Może są praktyczne ale przepaskudne - szkoda psuć wnętrze tym czymś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Te z załączonych linków zupełnie nie pasują do BMW. To tak jakbyś do drogiego garnituru ubrał tanie, zabłocone adidasy - ani nie będziesz się w takim zestawie dobrze czuł ani nie zrobisz wrażenia. Prędzej wywołasz salwy śmiechu albo spojrzenia pełne politowania. Lepiej dołożyć kilka stówek i kupić oryginały. Nie dość, że na 100% będą lepiej pasować, dodatkowo będą wyglądać lepiej o 1000%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękuję za odpowiedzi.

Jeśli chodzi o wygląd, to jak już wspomniałem dywaniki nie są dla mnie, ja mam tylko kupić właściwe, dla kogoś.

pozdrawiam

126p>Polonez 1,5>Seicento 900>Polonez 1,4 103kM>Nissan 100NX 150kM>Peugeot 406>Peugeot 406>Opel Vectra 2,2DTI>BMW520i 24V>BMW 525i 24V Touring i VW POLO 1.0 sport GT :) '92>A-klasa 140KM>E61 530d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dywaniki, ale na zimę też kupowałem oryginały gumowe na tył i przód, te tylne w końcu oddałem bo i tak nie pokrywały całej tapicerki na dole uznalemże z tyłu lepiej dywaniki bez szpar niż guma ze szparami nie pokrytymi dywanikiem Chyba że ktoś ma nr oryginałów które są większe niż te co sprzedaje serwis

F11 przed liftem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wszystkie "pasujące" gumy przesuwają się i dodatkowo są bardzo nietrwałe ... po zużyciu 2 kompletów

(przecierał/dziurawił się przy pedale przyspieszenia) zmądrzałem i kupiłem ori.

Pasuje w 100%, nie przeciera i nie przesuwa się i dodatkowo ładnie wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym takich paskudnych nie kładł do F10 .... szarpnij sie na oryginały - niebo a ziemia . Też nie lubie przepłacać ale tu nie widze kompromisu - chyba że idzie na handel - ale to też raczej nie podziała na kupującego in plus. Może są praktyczne ale przepaskudne - szkoda psuć wnętrze tym czymś.

 

Dokładnie - nie żebym chcial być burżujem ,ale te, które wrzuciłeś w linku to straszny syfilis - kiedyś budżetowo zakupiłem je do e91, bo nie było innych dostępnych - wyje..łem je po dwóch dniach, pojechałem do ASO i kupiłem ori. Teraz w f10 lci mam oryginalne i to jest przepaść jakościowa !!! - Kup komplet za 350PLN i będziesz miał z głowy na cały okres eksploatacji auta.

Oryginalne są naprawdę świetne - mam wrażenie, że są skrojone na dosłownie mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.