Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Cześć. Proszę o sprawdzenie mojego auta F657686

Numer Identyfikacj Pojazdu (VIN): WBA3K31090F657686


Marka: BMW


Nie odnaleziono żadnych akcji przywoławczych lub technicznych związanych z podanym numerem VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Poproszę o sprawdzenie akcji dla 0L11230

Numer Identyfikacj Pojazdu (VIN): WBAWZ510200L11230

Marka: BMW

Nie odnaleziono żadnych akcji przywoławczych lub technicznych związanych z podanym numerem VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cześć. Proszę o sprawdzenie nr vin: B070201.

Dziękuję.

VIN:WBAJM71040 B070201


Status Nr czynności Opis Szczegóły Rezerwacja

Otwórz 10013450300

Programowanie sterowników (DDE)

Lokalny nr kampanii:

SK


Stan faktyczny

Analizy jakości przeprowadzane w naszej firmie wykazały, że w rzadkich przypadkach w trakcie użytkowania samochodu w układzie dolotowym mogą gromadzić się łatwopalne osady. Z tego powodu należy zintegrować funkcję ochronną działającą w oparciu o oprogramowanie dla odpowiedniego podzespołu, aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się potencjalnego uszkodzenia. W przypadku początkowego lokalnego przepalenia w układzie dolotowym aktywuje i wyświetli się dodatkowo komunikat Check-Control „Usterka napędu...”.

Konsekwencje

W rzadkich przypadkach osady te mogą doprowadzić do lokalnych przepaleń układu dolotowego, a w skrajnym przypadku – do pożaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, a czy orientuje się ktoś jak sprawdzić czy chłodniczka była w moim aucie wymieniana ? Po jakiś oznaczeniach?

Auto mam z 2012 roku, a na chłodnicy jest wybita data produkcji 2018. W historii nie ma wpisów...

Czyli była wymieniona :)

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
To i ja się podłączę:

Bardzo proszę o sprawdzenie mojego, vin WBAWY110300C56642

Numer Identyfikacj Pojazdu (VIN): WBAWY110300C56642

Marka: BMW

Nie odnaleziono żadnych akcji przywoławczych lub technicznych związanych z podanym numerem VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Będę wdzięczny za sprawdzenie również mojego VIN WBAJM91030BH78227 pod względem akcji serwisowych.

Z góry wilekie dzięki

 

Numer Identyfikacj Pojazdu (VIN): WBAJM91030BH78227

Marka: BMW

Z samochodem powiązana jest akcja techniczna. Kliknij tutaj i umów wizytę serwisową online lub znajdź kontakt do swojego Dealera BMW tutaj, aby poznać więcej szczegółów. Kod akcji technicznej: 0013460300

0013460300

Programowanie sterowników (DDE)

Lokalny nr kampanii:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Posiadam od nieco ponad roku BMW F01 z 2011 roku z 2.0d. I mam nastepujacy problem, moje BMW nie kwalifikuje sie niestety na akcję serwisową wymiany EGR dzwonię regularnie do serwisu BMW w Lublinie i w dalszym ciągu nie ma auta z moim numerem VIN na liście aut kwalifikujących się na akcję serwisową. Zwarzywszy ze od niedawna zauwazylem ubytki plynu chlodniczego postanowiłem działac na wslasną rekę i czy ktos z użytkowników F10/F11 probował moze zaślipić EGR by uniknąc ryzyka zapalenia sie auta? Lub inny sposob by uniknac problemow i stresu zwiazanego z ryzykiem zapalenia sie auta zwiazku z wadliwym EGR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Oni to mają jakoś rozgraniczone, tzn. jest akcja przywoławcza że sami ściągają Ci samochód do wymiany chłodniczki i druga akcja na akcję przy zgłoszeniu usterki przez Ciebie.

Usterkę ubytku płynu chyba najłatwiej sprawdzić wykręcając czujnik temperatury spalin za EGR, od "spalonego" płynu robi się tam nalot. Przynajmniej ja w ten sposób sprawdziłem sobie przed zgłoszeniem się do ASO.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni to mają jakoś rozgraniczone, tzn. jest akcja przywoławcza że sami ściągają Ci samochód do wymiany chłodniczki i druga akcja na akcję przy zgłoszeniu usterki przez Ciebie.

Usterkę ubytku płynu chyba najłatwiej sprawdzić wykręcając czujnik temperatury spalin za EGR, od "spalonego" płynu robi się tam nalot. Przynajmniej ja w ten sposób sprawdziłem sobie przed zgłoszeniem się do ASO.

 


Ok dziekuje za infirmacje, ale czy jest mozliwosc na wlasna reke moze usuniecia wadliwego EGR lub jego zaślepienia. I czy by uniknac zapalenia wystarczy samo zaslepienie EGR czy trzeba go fizycznie usuwac i rozkodowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam i proszę o sprawdzenie nr VIN pod kontem akcji serwisowej F10 N47

WBA5E71080G686792

Numer Identyfikacj Pojazdu (VIN): WBA5E71080G686792


Marka: BMW


Nie odnaleziono żadnych akcji przywoławczych lub technicznych związanych z podanym numerem VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o sprawdzenie nr VIN pod kontem akcji serwisowej F10 N47

WBA5E71080G686792

Numer Identyfikacj Pojazdu (VIN): WBA5E71080G686792


Marka: BMW


Nie odnaleziono żadnych akcji przywoławczych lub technicznych związanych z podanym numerem VIN.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.