Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.06.2023 o 17:42, raki napisał(a):

Pomoże ktoś w rozszyfrowaniu numeru akcji serwisowej ? Poproszę 😁

0011090700

Dzięki 

 

11 godzin temu, Kruk napisał(a):

Daj vin

Dzięki. Zdążyłem zadzwonić do BMW.

Wymiana chłodniczki EGR. Nie wiedziałem że B47 się na to łapie 😁  Raptem w listopadzie byłem na aktualizację sterownika. 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. 

Ja Chiałbym tylko pochwalić Bawaria Katowice, auto ogarnęli w 3h. Co prawda miesiąc czekania na części ale się udało. 

Mam pytanie bo czytałem na forum że łącznie z chlodniczka wymieniają zawór egr bo podobno stary nie pasuje. Niestety ale w serwisie nie otrzymałem info jakoby zostało cos dodatkowo wymienione. Jak mogę to sprawdzić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawaria Katowice zarejestrowałem się 23 stycznia oddzwonili że niema części i skontaktują się jak tylko będą mieć… pisałem pytałem echo i olew do dziś. Nawet mi się niechce tam już dzwonić to jest obsługa levelmasakra…

W idrive znowu przyszła wiadomość o akcji z jakiegoś innego numeru ale +49…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Davo76 napisał(a):

Bawaria Katowice zarejestrowałem się 23 stycznia oddzwonili że niema części i skontaktują się jak tylko będą mieć… pisałem pytałem echo i olew do dziś. Nawet mi się niechce tam już dzwonić to jest obsługa levelmasakra…

W idrive znowu przyszła wiadomość o akcji z jakiegoś innego numeru ale +49…

Ja kolego do Bawari Katowice dzwoniłem końcem kwietnia, tydzień temu dzwoniłem się przypomnieć i w odpowiedzi usłyszałem że jest. Ja już po wymianie ale upominać się trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonicie jeszcze raz w te miejsca. Powiedz że czujesz spaleniznę w aucie, spaliny albo ubywa Ci płynu szybko. U mnie dopiero to podziałało jak się pytałem jak wygląda odpowiedzialność w razie uszkodzenia w czasie oczekiwania na części. 

Może u mnie to był fart ale czekałem miesiąc i dzwoniłem raz w tygodniu. Dopiero jak mówiłem że płyn znika i dolewam po 1l w tygodniu to się ogarnęli. Wydaje mi się że nie mają mocy przerobowej aby latać tą akcje serwisową i mają przykaz od góry by brać tragiczne przypadki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem chłodnicę EGR (wydaję mi się, że wraz z zaworem) w Best Auto w Lublinie w ramach akcji 0011150700. Wszystko przebiegło bezproblemowo, wystarczył jeden telefon i niecały miesiąc oczekiwania na części. W ramach usługi wykonano także bezpłatnie przegląd techniczny i mycie samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
38 minut temu, stawek9 napisał(a):

VIN: WBAUX91060A757671

VIN: WBASN61050C213095

Obie mają to samo "Uwaga! - Dostępna bezpłatna naprawa pogwarancyjna w oparciu o VIN" - to zapewne dotyczy EGR w przypadku ubywającego płynu.

@Kruk zapewne to potwierdzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, M4R10 napisał(a):

Obie mają to samo "Uwaga! - Dostępna bezpłatna naprawa pogwarancyjna w oparciu o VIN" - to zapewne dotyczy EGR w przypadku ubywającego płynu.

@Kruk 

A jak to sie ma do tego że na stronie bmw o akcjach nie ma żadnych informacji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 11.07.2023 o 20:08, Cov napisał(a):

Hej Kruk,

A czy coś wiadomo na temat akcji dla VIN: WBAFW11000DY63593

Pozdr.

Jacek

Status Nr czynności Opis    
Otwarty  10011620600 
Wymiana chłodnicy recyrkulacji spalin (wysokotemperaturowa) 
Lokalny nr kampanii: 
-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.