Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

Większość aut z problemami chłodnicy EGR ma bezpłatną usługę wymiany tejże chłodnicy w razie uszkodzenia tj. wycieku.

Czy to znaczy ze każde auto z silnikiem B47 ma wymianę w ramach akcji serwisowej, czy tylko te które faktycznie maja ja uszkodzoną…?

Pytam bo mnie ten temat tez dotyczy , a powiedziano mi ze moje auto nie łapie się na ta akcje . To jak to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Chłopaki... przecież cały wątek o tym jest ;)

Sprawdzacie sami czy macie jakąś akcje na stronie

https://www.bmw.pl/pl/footer/quick-link/bmw-vehicle-recalls.html

lub prosicie w tym wątku, żeby ktoś z lepszymi dostępami sprawdził to dla Was ;)


Jeśli nie ma akcji, to "profilaktycznej" wymiany nie ma.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Widze sie pospieszylem, bylem na weryfikacji, ale okazuje sie, ze wszystko szczelne.

Lzejszy o 500zł wrocilem do domu .


Czyli jak rozumie teraz trzeba czekac na wezwanie na akcje ?

lol :mad2: :lol: :D

 

prośba o sprawdzenie VT02325 - z góry dzięki

Brak akcji technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o info czy jest dostepna akcja serwisowa

Vin WBA8H71040A042133


Ew. Czy jak kiedyś poprzedni właściciel w Niemczech wymienial, to ta akcje już mnie nie dotyczy?

Dziękuję za pomoc auto mam od tyg. I się go dopiero ucze

 

Jak wymieniał to dalej Cię dotyczy. Jest nowy producent/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Dziękuję

Czyli teraz pozostaje mi pojechać do Aso i umówić się na ponowną wymianę?

Mówiąc że zauważyłem ubytki czy coś takiego żeby spać spokojnie?


W historii Aso widzę że robił to w 2019 w maju przy 98tys oraz ponownie w grudniu 2020 przy 150tys km.


Sorry ze tak pytam dla jednego będą to głupie pytania ale ja się pierwszy raz z czyms takim spotykam.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Dziękuję

Czyli teraz pozostaje mi pojechać do Aso i umówić się na ponowną wymianę?

Mówiąc że zauważyłem ubytki czy coś takiego żeby spać spokojnie?


W historii Aso widzę że robił to w 2019 w maju przy 98tys oraz ponownie w grudniu 2020 przy 150tys km.


Sorry ze tak pytam dla jednego będą to głupie pytania ale ja się pierwszy raz z czyms takim spotykam.

Dziękuję

 

Nic nie musisz teraz mówić. Wymieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Wymieniają, jeśli dla VIN jest akcja, a kolega nie ma. Dlaczego nie sprawdzacie sobie na dzień dobry na stronie BMW?

Jak nie ma akcji, to Kruk pisał, że wymieniają, jeśli coś się z nią dzieje (cieknie), a nie profilaktycznie.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam

Proszę o info czy jest dostepna akcja serwisowa

Vin WBA8H71040A042133


Ew. Czy jak kiedyś poprzedni właściciel w Niemczech wymienial, to ta akcje już mnie nie dotyczy?

Dziękuję za pomoc auto mam od tyg. I się go dopiero ucze

Uwaga! - Dostępne akcje specjalne

Uwaga! - Dostępna bezpłatna naprawa pogwarancyjna w oparciu o VIN

Status Nr czynności Opis Szczegóły

Otwarty 1INFO511056

Customer Information EGR-Cooler

Lokalny nr kampanii:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolego. Właśnie w Raporcie Aso też mam to wypisane jak kupowałem przed zakupem auta, i pisze status otwarty.

Kolega GR pisze ze dla mojego nie ma akcji.


Więc już nie wiem co jest prawdą.


Kolego M4R10 - czyli mogę wykonać naprawę po gwarancyjna?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Myślę, że bardziej wiarygodne jest to, co masz od @M4R10, bo na stronie masz akcje przywoławcze, a Ty masz jeszcze taką, o której wcześniej pisał wlaśnie @Kruk ;)


Trochę słabe, że masz to w opisie z ASO i nic Ci nie powiedzieli. No chyba, że sprawdzili, że jest OK i dlatego nie powiedzieli.

Tak czy siak - dzwoń i pytaj ;)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u Dobrzańskiego w Krakowie, podobno nie wiadomo jak długo będą czekać na części, więc umówili mnie po świętach na "przegląd i weryfikację". Mam nadzieję że "weryfikacja" jest darmowa aczkolwiek nie powiedział mi nikt o jakichkolwiek kosztach więc będę mniemał że darmowa, z drugiej strony nie wiem po co to sprawdzenie skoro i tak uprę się że mają mi to wymienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy.

Ja podobnie będę się starał umówić i wymusić poniekąd wymianę, bo mam zamiar spać spokojnie, myślę o BM Cars z Katowic co sądzicie? Jestem z tych okolic, a przy okazji planuje kazać wyciągnąć kolektor i sprawdzić jego stan, jak coś to wysłać do regeneracji, bo mam bardzo złe wspomnienia z klapkami wirowymi z alfy. A rozrząd nowy na wiosnę w p. Fafary jak gdzieś na forum wyczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u Dobrzańskiego w Krakowie, podobno nie wiadomo jak długo będą czekać na części, więc umówili mnie po świętach na "przegląd i weryfikację". Mam nadzieję że "weryfikacja" jest darmowa aczkolwiek nie powiedział mi nikt o jakichkolwiek kosztach więc będę mniemał że darmowa, z drugiej strony nie wiem po co to sprawdzenie skoro i tak uprę się że mają mi to wymienić.

Koszt weryfikacji to 500zl. Jesli bedzie szczelna to zaplacisz i jej nie wymienia (chyba ze masz akcje na wymiane to co innego). Jak bedzie wyciek to wymiana free, bez kosztow weryfikacji.

Tak jest na ta chwile, wiem bo 2 dni temu przerabialem temat ( chyba, ze kazde aso dziala inaczej w co watpie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To zależy od akcji jaka jest na ten konkretny model.

Ja w zeszłym roku miałem wymienianą chłodniczkę bo zgłosiłem wyciek i akurat byłem pewien że jest bo przed tym sprawdziłem przez otwór czujnika temperatury.

Teraz jestem umówiony na wymianę bez żadnego sprawdzania.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To zależy od akcji jaka jest na ten konkretny model.

Ja w zeszłym roku miałem wymienianą chłodniczkę bo zgłosiłem wyciek i akurat byłem pewien że jest bo przed tym sprawdziłem przez otwór czujnika temperatury.

Teraz jestem umówiony na wymianę bez żadnego sprawdzania.

Samochód z którego roku produkcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki koledzy.

Ja podobnie będę się starał umówić i wymusić poniekąd wymianę, bo mam zamiar spać spokojnie, myślę o BM Cars z Katowic co sądzicie? Jestem z tych okolic, a przy okazji planuje kazać wyciągnąć kolektor i sprawdzić jego stan, jak coś to wysłać do regeneracji, bo mam bardzo złe wspomnienia z klapkami wirowymi z alfy. A rozrząd nowy na wiosnę w p. Fafary jak gdzieś na forum wyczytałem.

Bm Cars to nie aso,podjedz do Bawari ,Sikory lub Gazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogut89 napisał:

Dzięki koledzy.

Ja podobnie będę się starał umówić i wymusić poniekąd wymianę, bo mam zamiar spać spokojnie, myślę o BM Cars z Katowic co sądzicie? Jestem z tych okolic, a przy okazji planuje kazać wyciągnąć kolektor i sprawdzić jego stan, jak coś to wysłać do regeneracji, bo mam bardzo złe wspomnienia z klapkami wirowymi z alfy. A rozrząd nowy na wiosnę w p. Fafary jak gdzieś na forum wyczytałem.


Bm Cars to nie aso,podjedz do Bawari ,Sikory lub Gazdy


Dzięki kolego dziś właśnie dzwoniłem do BM Cars, mówili właśnie żeby dzwonić do oficjalnego Aso.

Przy okazji pytałem o koszt regeneracji kolektora bo boje sie o klapy a tak zrobię i mam spokój na 50-100kkm, ale koszt demontaż/wsad 580zl i regeneracja 3k. Na necie OEM wiedzę po 3800 więc wydaje się dość droga ta regeneracja. Co sądzicie?


A Sikora miał mi oddzwonić w sprawie agr ale chyba sobie o mnie zapomnieli więc muszę się chyba osobiście pofatygować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.