Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Witam, czy mógł bym prosić o sprawdzenie czy moje auto podlega jakiejś akcji serwisowej WBAPP51010A866545, z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Jest akcja na wtyczkę dmuchawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43f2e3e562a87fc7med.jpg


Stało się to z dnia na dzień. Wyskoczył komunikat, dolałem około litra, rano w garażu plama pod autem.


Serwis oczywiście zaprasza mnie na diagnostykę w cenie 480 zł, bo ze zdjęć nie są w stanie w 100% stwierdzić usterki (co zrozumiałe). Jednak auto nie jest objęte akcją więc za naprawę zapłacę. Natomiast drugie ASO odpisało mi, że mogą się zwrócić do BMW o dofinansowanie naprawy, jednak diagnostyka w promocji 540 zł.

ad®ian™
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C642147


Na pewno nie. Pytałem już kilka razy, m.in. tu na forum i w dwóch różnych ASO. Jedyna optymistyczna wiadomość jaką uzyskałem jest taka, że gdyby w trakcie diagnostyki (480 - 520 zł) wyszło, że uszkodzona jest chłodniczka, to oni mogą zwrócić się do BMW o dofinansowanie naprawy. Cokolwiek to znaczy.

ad®ian™
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C642147


Na pewno nie. Pytałem już kilka razy, m.in. tu na forum i w dwóch różnych ASO. Jedyna optymistyczna wiadomość jaką uzyskałem jest taka, że gdyby w trakcie diagnostyki (480 - 520 zł) wyszło, że uszkodzona jest chłodniczka, to oni mogą zwrócić się do BMW o dofinansowanie naprawy. Cokolwiek to znaczy.

 

Polecam kupić historię serwisowa z allegro za około 10zl. Ja też dostałem informację na forum że nie ma akcji serwisowej a w historii serwisowej z allegro(defakto jest to informacja z systemu BMW zawierająca wszystkie dane auta) jest wpisana akcja serwisowa informacyjna. Po męczeniu serwisu BMW również to potwierdzili (jednak na samym początku nie dostaje się standardowa informacje z serwisu że nie ma akcji serwisowej). Trzeba zadawać dokładne pytanie czy nie ma akcji informacyjnej.

Ponadto zgodnie z instrukcją BMW należy wykonać sprawdzenie chłodniczki kamera - nie daj się spławić jeżeli tego nie zrobią. Polecam spróbować zapytać się w Gliwicach co do ceny sprawdzenia chlodniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.