Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post świeżo po zakupie b47. I na początek proszę moderatora o sprawdzenie czy Auto podlega jakiejś akcji serwisowej. Z góry dziękuję.

G221631

 

Brak akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podchodzi mi akcja serwisowa chłodnicy recyrkulacji spalin (a nawet dwie akcje) ale dzwoniłem do premium areny w Łodzi i powiedzieli że sprawdzą. Ja chcę wymienić a nie czekać aż auto się zapali. Czy jest możliwość żeby ich jakoś przymusić do wymiany, albo czy jest jakiś serwis który nie będzie stękał tylko wymieni mi to?

VIN C999371 f01 (ale pisze tu bo na 7er mało kto zagląda)

Edytowane przez Cezar_2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam, proszę o sprawdzenie W34305 czy są jakieś akcje serwisowe. Z góry dziękuję

 

Brakuje jednego znaku w vin

 

Przeoczyłem, teraz podaję cale 7 znaków VW34305, proszę jeszcze raz o sprawdzenie.

 

Brak akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam, podchodzi mi akcja serwisowa chłodnicy recyrkulacji spalin ale dzwoniłem do premium areny w Łodzi i powiedzieli że sprawdzą. Ja chcę wymienić a nie czekać aż auto się zapali. Czy jest możliwość żeby ich jakoś przymusić do wymiany, albo czy jest jakiś serwis który nie będzie stękał tylko wymieni mi to?

 

Daj vin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Prosiłbym moderatora o sprawdzenie czy auto (F205713) podlega jakiejś akcji serwisowej? Z góry dziękuję.

 

Jest akcja na programowanie Euro5

 

Dzięki za informację. To samo usłyszałem w ASO w Warszawie, że mogą tylko to oprogramowanie zaktualizować i tyle. Problem jest w tym, że mój mechanik z zaprzyjaźnionego serwisu BMW sprawdzał dwa razy i niby auto kwalifikuje się własnie na wymianę chłodnicy EGR... BMW Inchcape Warszawa twierdzi, że nie ma takiej opcji w Polsce, ewentualnie mogą to sprawdzić, jak wyjdzie, że nie to zapłata 800zł z mojej strony... Trochę żenująca obsluga. Znacie jakieś ASO, któro podejmie się sprawdzenia tego normalnie i zrobienia w ramach bezpłatnej akcji serwisowej? Będę Wam bardzo wdzięczny za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam,


Prosiłbym moderatora o sprawdzenie czy auto (F205713) podlega jakiejś akcji serwisowej? Z góry dziękuję.

 

Jest akcja na programowanie Euro5

 

Dzięki za informację. To samo usłyszałem w ASO w Warszawie, że mogą tylko to oprogramowanie zaktualizować i tyle. Problem jest w tym, że mój mechanik z zaprzyjaźnionego serwisu BMW sprawdzał dwa razy i niby auto kwalifikuje się własnie na wymianę chłodnicy EGR... BMW Inchcape Warszawa twierdzi, że nie ma takiej opcji w Polsce, ewentualnie mogą to sprawdzić, jak wyjdzie, że nie to zapłata 800zł z mojej strony... Trochę żenująca obsluga. Znacie jakieś ASO, któro podejmie się sprawdzenia tego normalnie i zrobienia w ramach bezpłatnej akcji serwisowej? Będę Wam bardzo wdzięczny za informację.

 

Twój mechanik jest w błędzie, nie masz akcji przywoławczej.

Masz akcję na chłodnicę EGR ale po zgłoszeniu usterki czyli jak będzie ubywać płyn chłodniczy to zgłaszasz to w ASO.

Jeśli powodem tego będzie chłodnica EGR to zostanie wymieniona za darmo.

Pisałem o tym wiele razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.