Skocz do zawartości

e90 Kradzież lub próba kradzieży auta.


Dyzyik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ja się dziwię, że dzielicie Panowie złodziei na tych "prawdziwych złodziei" i "jakieś popierdółki". Dla mnie ten co ukradł i ten co próbował ukraść to ta sama złodziejska swołocz. Jednemu i drugiemu trzeba by upierdolić łapy przy samej dupie. Nazywajmy sprawy po imieniu.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwię, że dzielicie Panowie złodziei na tych "prawdziwych złodziei" i "jakieś popierdółki". Dla mnie ten co ukradł i ten co próbował ukraść to ta sama złodziejska swołocz. Jednemu i drugiemu trzeba by [bAD] łapy przy samej dupie. Nazywajmy sprawy po imieniu.

 

 

X 2 racja :x ...........

7d4c19ecfc3db.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest to jakaś inna opcja nie przycisk :)

 

a parkowanie pod chmurką no cóż u mnie zdobycie garażu na osiedlu graniczy z cudem, a parking strzeżony oddalony jest o tyle że nie opłacało by mi się chodzić po auto po to by jechać do pracy bo równie dobrze mógłbym je sprzedać i dymać z buta do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mają nie brać bmw jak teraz byle dzieciak weżmie auto spod bloku

 

 

http://tablica.pl/i/oferta/odpalarka-kodowarka-do-bmw-CID5-IDsmp3.html

 

 

Nie wierzę w to co widzę :shock: :shock: :shock: Toż to jakiś koszmar :mad2: :mad2: :mad2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Masakra co się wyprawia na tym Śląsku! :evil:

Ostatnio znajomy policjant mówił mi, że w Krakowie zaczęły ginąć nowe modele BMW ponieważ jakaś szajka ze Śląska rozszerzyła swoją działalność o Kraków.

Ciężko już spać spokojnie :(

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet mnie nie rozpierd*** Sebastian :mad2: :mad2: :mad2:

ja swoje trzymam na zamknietym osiedlu w garażu podziemnym,ale intensywnie myślę żeby

jakiś sposób zabezpieczeń uskutecznić....jakieś sugestie może Panowie :?:

(wiadomo...nie zawsze nocuje się na chacie,a i w biały dzień podprowadzą,jak miejsce

będzie trefne)

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet mnie nie rozpierd*** Sebastian :mad2: :mad2: :mad2:

ja swoje trzymam na zamknietym osiedlu w garażu podziemnym,

To tak jak ja i o 3.40 nad ranem sobie wyjechało :cry2:

http://desmond.imageshack.us/Himg535/scaled.php?server=535&filename=dsc0230kopiay.jpg&res=landing

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=160396 Czyszczenie parownika

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=160013 MOJE E-90 skradziona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim jest klucz do bramy garażowej w lusterku .

 

Jak złodziej uruchomi auto to i ten garaż gówno zrobi . BMW ułatwia nam życie automatycznym parkowaniem, a za parę lat w ukrytym menu będzie opcja wyjazdu dla złodzieja .

 

Na giełdzie w gliwicach mają wszystko od BMW , od e60 do f30 . Co byście nie chcieli to mają !!!

Ostatnio był tam znajomy e60 i chciał ją opchnąć za 30k no to się do niego tajniacy przyczepili co tak tanio i sprawdzali auto z 40 minut. Dlaczego się te tajniaki nie wezmą za te części . Lampy led do f10 leżą na ziemi jakby to z jakiegoś poloneza było !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czytałem czytałem,stąd te me przemyślenia,chciało by się powiedzieć...

że szczęście w nieszczęściu że jeżdzę dużą benzyną,mniej chodliwe są od ropniaków,

choć nie wiem czy jest na to reguła :roll:

choć szczerze...nie wiem czy ktokolwiek wogóle takie kradnie...mało ich bardzo...

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czytałem czytałem,stąd te me przemyślenia,chciało by się powiedzieć...

że szczęście w nieszczęściu że jeżdzę dużą benzyną,mniej chodliwe są od ropniaków,

choć nie wiem czy jest na to reguła :roll:

choć szczerze...nie wiem czy ktokolwiek wogóle takie kradnie...mało ich bardzo...

 

Kradną wszystko, bo na wszystko znajdzie się klient wcześniej czy później :mad2:

Ostatnio w BE w przeciągu kilku tygodni poszło kilka M3 e92, jedno 1M i nawet taki egzotyk jak Alpina B3 e92 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pisałem już w innym temacie, że w obliczu idiotycznie wysokich cen za niektóre części w ASO, rynek części używanych - pochodzących w większości z jumanych aut - będzie się miał dobrze. Ostatnio kupowałem panel pdc do swojego auta na Allegro. Wszyscy sprzedający mieli jedyną opcję zapłaty przy odbiorze. Żadnego przelewu Panie! Chyba nie muszę mówić dlaczego. Na moim panelu widnieje naklejka z numerami. Na kupionym panelu po naklejce ostał się tylko klej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to my nakręcamy rynek złodziejom kupując takie "okazje".

Kiedyś znajomy kupił sobie radio do samochodu za śmieszne pieniądze. Sam określił zakup jako okazja i pewnie z wędki. :evil:

Jakieś pół roku później włamano mu się do samochodu, zniszczony zamek, skradzione pozostawione drobiazgi, skradzione radio!

Wyzwiskom na paskudnego złodzieja nie było końca ale czy to nie naturalna kolej rzeczy?

Wiem, że nigdy nie wiadomo czy dana część pochodzi z kradzieży, ale to my, świadomie lub nie przyczyniamy się do tego aby ten proceder kwitł w najlepsze :!:

Przykre....

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.