Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zastaw się, a postaw się i tego typu sarmackie pozostałości :roll: :wink:

Niestety w motoryzacji się to nie sprawdza. A później jak ja to zawsze powtarzam - lament, płacz i zgrzytanie zębów. Autor tego wątku niestety jest tego doskonałym przykładem. Szukał e60 do 30 tys i jeszcze był zdziwiony, że na same trupy trafiał. Jak ktoś ma na sprzedaż w miarę dobry egzemplarz za 35 to liczy, że mu 5 tys opuści żeby się w budżecie zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zastaw się, a postaw się i tego typu sarmackie pozostałości :roll: :wink:

Niestety w motoryzacji się to nie sprawdza. A później jak ja to zawsze powtarzam - lament, płacz i zgrzytanie zębów. Autor tego wątku niestety jest tego doskonałym przykładem. Szukał e60 do 30 tys i jeszcze był zdziwiony, że na same trupy trafiał. Jak ktoś ma na sprzedaż w miarę dobry egzemplarz za 35 to liczy, że mu 5 tys opuści żeby się w budżecie zamknąć.

 

Wątek dotyczy opini na temat samochodów na sprzedaż, a nie na temat przyszłych właścicieli. Co to wnosi do tematu ? Po co to piszesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastaw się, a postaw się i tego typu sarmackie pozostałości :roll: :wink:

Niestety w motoryzacji się to nie sprawdza. A później jak ja to zawsze powtarzam - lament, płacz i zgrzytanie zębów. Autor tego wątku niestety jest tego doskonałym przykładem. Szukał e60 do 30 tys i jeszcze był zdziwiony, że na same trupy trafiał. Jak ktoś ma na sprzedaż w miarę dobry egzemplarz za 35 to liczy, że mu 5 tys opuści żeby się w budżecie zamknąć.

 

Wątek dotyczy opini na temat samochodów na sprzedaż, a nie na temat przyszłych właścicieli. Co to wnosi do tematu ? Po co to piszesz ?

 

Żeby uświadomić potencjalnemu kupującemu jak należy podchodzić do kupna samochodu. I jak nie wyrzucić w błoto 30 tys zł.

Fakt, watek dotyczy oceny konkretnego samochodu, ale wrzucając go do oceny a nie mając na niego pieniędzy, już samo założenie tego wątku było bezcelowe i bezsensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastaw się, a postaw się i tego typu sarmackie pozostałości :roll: :wink:

Niestety w motoryzacji się to nie sprawdza. A później jak ja to zawsze powtarzam - lament, płacz i zgrzytanie zębów. Autor tego wątku niestety jest tego doskonałym przykładem. Szukał e60 do 30 tys i jeszcze był zdziwiony, że na same trupy trafiał. Jak ktoś ma na sprzedaż w miarę dobry egzemplarz za 35 to liczy, że mu 5 tys opuści żeby się w budżecie zamknąć.

 

Wątek dotyczy opini na temat samochodów na sprzedaż, a nie na temat przyszłych właścicieli. Co to wnosi do tematu ? Po co to piszesz ?

 

Żeby uświadomić potencjalnemu kupującemu jak należy podchodzić do kupna samochodu. I jak nie wyrzucić w błoto 30 tys zł.

Fakt, watek dotyczy oceny konkretnego samochodu, ale wrzucając go do oceny a nie mając na niego pieniędzy, już samo założenie tego wątku było bezcelowe i bezsensowne.

1000 % racji :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie tylko ciemne kolory z czarną skóra. Problemu by nie było gdyby typ wziął moje e46 w rozliczeniu nawet za 5tys a on mimo że pisze o możliwości wzięcia auta w zamianę to nie chce w ogóle wziąść bo mu powiedziałem o usterkach i przebiegu. Nie chce mi sie naprawiac bo slabo pali na zimnym ale dla handlarza to pewnie nie problem. Na początku wszystko ok podeslal zdjęcia zgodził się na ASO ale jak mu gadalem o cenie to temat urywal i jeszcze jak powiedział że nie chce mojej 3 to dam mu ochłonąć i poczekam jeszcze lub cos w lepszej cenie znajde. Tu wszyscy mowia jaki to 2.2 nie jest slaby i by nie kupowali wiec prawie 35tys za takie auto i to nie jakoś super wyposażone to wg mnie stanowczo za sporo a jak pisze do negocjacji to negocjujemy a nie ze tysiaka spusci a same uchwyty na kubki to trzy stowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem e46 2.2 i juz mocy brakuje a w e60 nie wyobrazam sobie 2.2...mozna kupic mozna jezdzic ale jak trzeba bedzie przycisnac to wtedy sie przeklina..a pali nie wiele mniej od 3.0i...

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem e46 2.2 i juz mocy brakuje a w e60 nie wyobrazam sobie 2.2...mozna kupic mozna jezdzic ale jak trzeba bedzie przycisnac to wtedy sie przeklina..a pali nie wiele mniej od 3.0i...

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalkam

Mnie po przesiadce z e39 540 na e61 535d juz czegoś brakuje,więc mam konkretne plany na 400+,ale jak komuś pasuje 2.2 w tak ciężkim aucie jak e60,bo o przyjemności z jazdy można zapomnieć, to jego wolny wybór :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mam 30tys i jak ktoś mi weźmie e46 za 5000 bo jest tam trochę do roboty to będę miał 35. No ale oc i coś na start to 32 mógłbym dac. Tylko strasznie się cenią bo te za 27 to jakaś masakra jest. A piszecie że 2.2 nie jedzie a wg mnie normalnie chodzi... miałem 4lata corse B z silnikiem c20let z calibry turbo i objezdzala wszystkie 535d A nawet 545i bez mrugnięcia okiem do 150km/h a miny kolesi w tych brykach bezcenne na następnych światłach. Więc nie widzę sensu zakupu niby mocniejszej wersji do normalnej jazdy. Wracając do tematu tej konkretnej myślę że gdyby handlarz miałby rozsądnie skalkulowana cena to by już ja sprzedał a tak dalej jest dostępna już kilka dni więc nie jest to chyba jakaś super okazja bo by już dawno poszla co nie? W bmw Bielsko biala chcą za przegląd przedsprzedazowy az 580zl a w Gliwicach za to samo 430 więc jeśli gość zmadrzeje to się tam wybiorę. Wkurzyl mnie bo nie miał dziś czasu na oględziny bo coś tam o jakieś barborce wspominał a tak z kumplem byśmy wstępnie obczaili i może bysmy więcej wiedzieli. Niby chce sprzedać a nie ma czasu dla kupującego w niedzielę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastaw się, a postaw się i tego typu sarmackie pozostałości :roll: :wink:

Niestety w motoryzacji się to nie sprawdza. A później jak ja to zawsze powtarzam - lament, płacz i zgrzytanie zębów. Autor tego wątku niestety jest tego doskonałym przykładem. Szukał e60 do 30 tys i jeszcze był zdziwiony, że na same trupy trafiał. Jak ktoś ma na sprzedaż w miarę dobry egzemplarz za 35 to liczy, że mu 5 tys opuści żeby się w budżecie zamknąć.

 

Wątek dotyczy opini na temat samochodów na sprzedaż, a nie na temat przyszłych właścicieli. Co to wnosi do tematu ? Po co to piszesz ?

 

Żeby uświadomić potencjalnemu kupującemu jak należy podchodzić do kupna samochodu. I jak nie wyrzucić w błoto 30 tys zł.

Fakt, watek dotyczy oceny konkretnego samochodu, ale wrzucając go do oceny a nie mając na niego pieniędzy, już samo założenie tego wątku było bezcelowe i bezsensowne.

 

1.To ciągle nie jest na temat samochodu.

2. Dla wszystkich "uświadamiaczy" oraz tych, którzy wiedzą lepiej, cytat z piosenki Lady Pank pt.: "Poradnik młodego skauta":

 

Nie pamiętam od kiedy

Tak mnie nagle pokochał świat

Wyciągając wciąż z biedy

Całą masą bezcennych rad

Ciągle ktoś mnie poucza

Z różnych ambon i z różnych stron

Stale w uszach mi buczy

Jednostajny, piskliwy ton

 

Szanuj czas i pieniądz

Zęby myj, zbieraj złom

Dobry bądź dla zwierząt

One też kochać ciebie chcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wątek dotyczy opini na temat samochodów na sprzedaż, a nie na temat przyszłych właścicieli. Co to wnosi do tematu ? Po co to piszesz ?

 

Żeby uświadomić potencjalnemu kupującemu jak należy podchodzić do kupna samochodu. I jak nie wyrzucić w błoto 30 tys zł.

Fakt, watek dotyczy oceny konkretnego samochodu, ale wrzucając go do oceny a nie mając na niego pieniędzy, już samo założenie tego wątku było bezcelowe i bezsensowne.

 

1.To ciągle nie jest na temat samochodu.

2. Dla wszystkich "uświadamiaczy" oraz tych, którzy wiedzą lepiej, cytat z piosenki Lady Pank pt.: "Poradnik młodego skauta":

 

Nie pamiętam od kiedy

Tak mnie nagle pokochał świat

Wyciągając wciąż z biedy

Całą masą bezcennych rad

Ciągle ktoś mnie poucza

Z różnych ambon i z różnych stron

Stale w uszach mi buczy

Jednostajny, piskliwy ton

 

Szanuj czas i pieniądz

Zęby myj, zbieraj złom

Dobry bądź dla zwierząt

One też kochać ciebie chcą

 

A co tekst piosenki Lady Pank wnosi do oceny tego samochodu, skoro już taki drobiazgowy pod tym względem jesteś? :duh:

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!, tu Waldek - handlarz ja tu piszą niektórzy uszczypliwym tonem.. :)

Chciałbym pozdrowić kolegę szeremeta, który to bez litości atakował mnie telefonami na temat okazyjnej zamiany na lekko niesprawne e46 :)

Samochód jest taki jak w opisie - nie było problemu podjechać do ASO i zweryfikować stan i historię - wszystko co do joty się zgadzało. Ogłoszenie nieaktualne - pierwszy poważny klient wyłożył kasę na stół a w garażu zostawił mi e46 316i z 2003 z autentycznym przebiegiem 167tys km. Cena za jaką został przyjęty w rozliczeniu pewnie zaskoczy wielu ujadających na handlarzy bo to równe 15 tys zł. Dobre auta muszą kosztować więcej niż szroty o tym nie ma dyskusji. Ta e60 tka to wg mnie była jedna z lepszych okazji na rynku a ta e46 również będzie. Bo rzadko można znaleźć auto z potwierdzonym niskim przebiegiem. Więc uwagi uogólniające wszystkich sprzedawców samochodów i sprowadzających ich do jednego wiadra z pomyjami proszę sobie zachować. Widzę, że auta forumowe nie mogą się sprzedać za podobną lub niższą cenę a na moje ogłoszenie miałem w przeciągu 4 dni 43 telefony bo dziś to podliczyłem i kilku naprawdę zainteresowanych klientów. Także pozdrawiam wszystkich komentujących tą żywą dyskusję. Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ten dział co sądzicie o BMW z ogłoszenia schodzi do poziomu typu napisz do przyjaciółki skoro che sobie kupić e60 za ostatnie pieniądze to jego sprawa. A jak przyjdzie 1 tys zostawić za wymianę oleju i filtrów to będzie wielkie zdziwko. Mi się jeszcze w mojej odpukać nic poważnego nie zepsuło a 4 tysie poszły na zwykłe czyność serwisowe. A w sumie za 6 miesięcy 10 tyś już włożyłem nie jes sztuką kupić auto ale potem je utrzymać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!, tu Waldek - handlarz ja tu piszą niektórzy uszczypliwym tonem.. :)

Chciałbym pozdrowić kolegę szeremeta, który to bez litości atakował mnie telefonami na temat okazyjnej zamiany na lekko niesprawne e46 :)

Samochód jest taki jak w opisie - nie było problemu podjechać do ASO i zweryfikować stan i historię - wszystko co do joty się zgadzało. Ogłoszenie nieaktualne - pierwszy poważny klient wyłożył kasę na stół a w garażu zostawił mi e46 316i z 2003 z autentycznym przebiegiem 167tys km. Cena za jaką został przyjęty w rozliczeniu pewnie zaskoczy wielu ujadających na handlarzy bo to równe 15 tys zł. Dobre auta muszą kosztować więcej niż szroty o tym nie ma dyskusji. Ta e60 tka to wg mnie była jedna z lepszych okazji na rynku a ta e46 również będzie. Bo rzadko można znaleźć auto z potwierdzonym niskim przebiegiem. Więc uwagi uogólniające wszystkich sprzedawców samochodów i sprowadzających ich do jednego wiadra z pomyjami proszę sobie zachować. Widzę, że auta forumowe nie mogą się sprzedać za podobną lub niższą cenę a na moje ogłoszenie miałem w przeciągu 4 dni 43 telefony bo dziś to podliczyłem i kilku naprawdę zainteresowanych klientów. Także pozdrawiam wszystkich komentujących tą żywą dyskusję. Waldek

 

43 telefony w tym 42 od szeremeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego, nie ekscytuj się z tymi wykrzyknikami tak. Zapewniam Cię, że doskonale znam koszty napraw i eksploatacji wszelkich modeli BMW i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.

 

Napisałeś:

 

A w sumie za 6 miesięcy 10 tyś już włożyłem nie jest sztuką kupić auto ale potem je utrzymać :D

 

Sorry, ale jeżeli ktoś w auto warte 40-50 tys złotych, w ciągu nawet roku (chociaż Ty w 6 miesięcy) wkłada 10 tys. złotych, to jest to gruba przesada i w mojej opinii kompletna porażka. Jeżeli wg Ciebie to jest normalne, to ok, Twoje pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wsadzilem gaz ok 5 tys kupiłem opony powymienialem wszystkie filtry oleje świece kilka uszczelek i innych drobiazgów i poszło 10 tysi więc pisze o kosztach eksploatacji zresztą ta rozmowa nie na to forum ty uważasz że nie wiadomo jaki pieniądze bo fakt nie małe ale takie są realia przy tych autach no chyba że jeździsz do mechanika jak już się co rozpierdoli na amen i nie odpalisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.