Skocz do zawartości

BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-1


Daro75

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeszcze nie sprawdzone, nie miałem dziś czasu. ale peny przygotowane:) East już też kończe targać, ale sprawdzać działania nie będę. Mogę to wrzucić na chomika jakby co, jak oczywiście potwierdzę działanie.

Pojawiły się już linki torrentowe na east i west. Są na moim chomiku:

Torrent East West Europe Premium 2017-1

Hasło: e46

A tu wrzucam West, ale mam słaby upload, więc jeszcze się zejdzie. 39 plików po 400MB i ostatni mniejszy

West Europe Premium 2017-1

Hasło: e46

 

Ja również potwierdzam. Mapy WEST pobrane i zainstalowane. Wszystko ok. Wirusów brak !! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

East Premium 2017-1 http://filecrypt.cc/Container/4AC7C5A731.html

 

Passwort:

For#All#Of#You

 

Kruk - Ten link przekierowuje na strone gdzie jestem proszony o rejestracje i podanie danych z karty do płatności?

Czy to jest konieczne i bezpieczne ?

Masz może wersje East na jakimś torrencie lub chomiku wolałbym nie rejestrować się i nie podawać info z karty?

 

Pozdrawiam

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Z tego linku Kruka działa wszystko za darmo. tylko trzeba odpowiednio powybierać. Ale będziesz to targał trzy dni. Tu masz torrent do East:

http://chomikuj.pl/Jack1979/BMW/EUROPE+PREMIUM+2017-1+TORRENT

Hasło: e46

Rozpakuj rar i tam jest plik torrentowy. Nie ma tam żadnego wirusa, sprawdzone. To kolega wyżej ferment jakiś puścił, ale nie wiem w jakim celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wczoraj chcialem zaktualizowac mape do nowej wersji i mam z tym problem. A mianowicie pytam mnie o kod FSC :shock:

Moje pytanie, dlaczego pyta o kod skoro od kilku ost. wersji map jade na kodzie lifetime i nie mialem problemu z wgraniem lub przejsciem z West na East.

BMW jakies utrudnienia wprowadzilo w nowej wersji map dla uzytkownikow generowanych kodow FSC?

 

Ps.

Wysłałem zapytanie do sprzedawcy dawnego kodu FSC w jaki sposób podejdzie do tematu?

Nie minęło 20min. dostałem na email nowy kod FSC.

Mapa zainstalowana, ciężko jeszcze stwierdzić co się zmieniło w UK?

Edytowane przez Lewonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi zaktualizowana. Mapy ściągnięte z torrenta. Brak virusow wg avasta i Malwarebytes Anti-Malware.

 

Dla zainteresowanych.

Odcinek autostrady Holenderskiej A4 pomiędzy Delft a Rotterdamem dalej nie został dodany, pomimo tego ze odcinek jest otwarty od Grudnia 2015 :mad2:

 

Panowie, a w Polsce co zostało dodane do nowej mapy?

 

http://i68.tinypic.com/103g5kz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same odczucia jak koledzy wyżej. W mojej miejscowości nadal nie ma fragmentu obwodnicy... :nienie: :duh:

kto dostarcza mapy dla BMW i czy w najnowszych nawigacjach NBT evo jest identyczne pokrycie map jak w CIC?

jeśli tak to lipa straszna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja tam od poprzedniej aktualizacja mam nowo otwarty tunel w monachium :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba tak. U mnie co prawda w okolicy nie ma obecnie nowych dróg, ale navi BMW nie doprowadzi mnie pod wskazany cel jeżeli mam dotrzeć do małej miejscowości jak to niektórzy by powiedzieli "zabitej dechami". Wtedy muszę się ratować telefonem, za który zapłaciłem jednak trochę mniej niż za zestaw nawigacji do BMW :mrgreen: Za każdym razem kiedy wychodzi nowa wersja koledzy piszą, że u nich droga jest użytkowana od miesiąca, a na navi jest wyszarzona. Trzeba się z tym pogodzić i przyzwyczaić do tego.

 

Słuchajcie jest gdzieś torrent albo inne źródło do pobrania na jeden raz? Przeglądałem i może kurczę przeoczyłem ;/

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak chcesz to pisz na PW mam na chomiku ale w partycjach.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No ciekawe te mapy, przy CCC pokrycie jest takie, że czasami nie da się dojechać bo mimo że na mapie jest droga to navi nie wyznacza nią trasy. :duh: Poruszanie się z taką navi np. po dolnym śląsku to porażka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego linku Kruka działa wszystko za darmo. tylko trzeba odpowiednio powybierać. Ale będziesz to targał trzy dni. Tu masz torrent do East:

http://chomikuj.pl/Jack1979/BMW/EUROPE+PREMIUM+2017-1+TORRENT

Hasło: e46

Rozpakuj rar i tam jest plik torrentowy. Nie ma tam żadnego wirusa, sprawdzone. To kolega wyżej ferment jakiś puścił, ale nie wiem w jakim celu.

 

 

Potwierdzam WEST - wszystko czyste bez wirusów :D zainstalowane i działa.

 

Dzięki za linka Jack79 i Kruku za FSC

 

Pozdrawiam,

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też nie ma obwodnicy Łodzi?

 

no niestety na wersji premium nie ma..trochę dziwne, gdyż otworzyli ją w lipcu 2016r, także nie ma odcinka rzeszów - jarosław

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.