Skocz do zawartości

Sypie z kratek wentylacyjnych


niksta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niestety moja kariera z BMW to nie caly roczek i mam malo doswiadczenia tym bardziej ze auto sie nie psuje....:)

Ostatnio jadac trasa po 10 mionutach klimatyzacji zaczelo dmuchac na mnie hmmm nie wiem co to bylo czy drobny piaseczek szy szron.... nie wiem o co chodzi moze ktos wie co to bylo??

BMW E36 ma jakis filter powietrza??przed kratka nadmuchu?? Czy jest taka mozliwosc ze ten drobny jasny piaseczek to bylo cos z pola??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nie masz na filtr to polecam założyć rajstopę damską na te kratki pod maską (najlepiej pod kolor kratek to nie rzuca się w oczy), i na pewno powstrzyma to wszelakiego rodzaju syf typu piasek lub uciązliwe kwiatki i liscie z drzew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś czy cały czas Ci sypie... Jeśli to szsron przy włączonej klimie niemasz sie co bac :) :cool2:

 

Dokładnie tak, jeżeli sprężarka włącza się po krótkiej przerwie, to jest to zresublimowana para wodna - tak ma być.

Strasznym jest tylko to, że od razu wszyscy rzucają się na filtr... Najpierw jest filtr, potem parownik klimatyzacji, identycznie się będzie działo przy nowym filtrze.

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh: ale ze mnie .... :duh: hehe nie wiedzialem o tym dzieki chlopaki a prawda jest taka ze tak sie zrobilo juz chlodno to klime wylaczalem a jak sie zagrzalo to wlaczalem:) wiec jestem spokojny to byl szron.... nie wiem czy sypie caly czasbo robilem tak ze jak mi sypac zzaczelo to podkrecalem przy wlaczonej klimie na 22 stopnie...:) i juz nie sypalo dzieki jestem spokojny :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie masz wogóle filtra przeciwpyłkowego. Do e36 to wydatek ok 200zl w orginale. Zamienników nie dostaniesz. :wink: Jezeli masz to poprostu go wyczysc.

 

Na allegro sa po 25 zlotych, FILTRON w najnowszym cenniku 59 zlotych.

 

 

Pozdrawiam

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.