Skocz do zawartości

BMW e61 520d - Od czego zależy czy auto ma żaluzję chłodnicy


transporter0

Rekomendowane odpowiedzi

myśle źe zagadka rozwiązana :D właśnie dzwonili z BMW Niederlassung München i technik powiedział źe auta które mają wyposaźenie $ 217 Aktywny układ kierowniczy nie mają źaluzji niezaleźnie na jaki kraj .

chyba nie do końca się zgadza bo ja nie mam żaluzji i aktywnego układu kierowniczego

852c2d3fdc685c61m.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
myśle źe zagadka rozwiązana :D właśnie dzwonili z BMW Niederlassung München i technik powiedział źe auta które mają wyposaźenie $ 217 Aktywny układ kierowniczy nie mają źaluzji niezaleźnie na jaki kraj .

chyba nie do końca się zgadza bo ja nie mam żaluzji i aktywnego układu kierowniczego

Tak mi powiedział i sprawdzałem na kilku innych modelach i się to potwierdziło, a znasz historie Twojego auta nie miało jakiego dzwona z przodu?

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Proszę o pisanie kulturalne kto ma aktywny układ kierowniczy albo go nie ma i czy ma źaluzje

Dziękuje

Edytowane przez malysz1976
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy po zdekodowaniu VIN np na:

http://bimmer.work/

uzyskam info o obecności żaluzji w aucie? Jeśli tak, to jakiej pozycji szukać na liście wyposażenia?

źaluzji nie ma w wyposaźeniu ,zobacz czy masz $217A i napisz tutaj i jaki silnik , rok , są albo nie ma źaluzji

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przestrzeń wymagana dla aktywnego sterowania klap powietrza nie może być łączona w niektórych modelach z pewnymi dodatkowymi opcjami (np. pakiet sportowy, aktywny uklad kierowniczy i aktywny tempomat).

Pasywne sterowanie klap powietrza (dolna przesłona chłodnicy) odpada w niektorych modelach z turbodoładowaniem.

 

 

Poniżej funkcje systemu do sterowania klapą powietrza:

 

- Pasywne sterowanie klap powietrza poprzez elektromagnes

 

- Aktywne sterowanie klap powietrza poprzez siłownik (naped przesłony (zaluzji) chłodnicy)

 

- Sterowanie klap powietrza pasywny i aktywny

 

Dokkladniej, ktore modele nie posiadaja zaluzji nie jest opisane ale jesli ktos ma zaluzje to znaczy ze nie posiada ktorejs z w.w. opcji (lub ich kombinacje) ktore by przeszkadzaly w montazu tej czesci.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
E60 545I Manual 2004 rok. Nie posiadam aktywnego układu kierowniczego, żaluzje mam :)

Auto z DE bezwypadkowe.

Czyli potwierdza się teza.

W większości przypadków śię to potwierdza kto ma

$216 servotronic

$217 Aktivlenkung

Pakiet sportowy

Nie ma źaluzji

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.