Skocz do zawartości

Nowa seria 5 G30


samson11

Rekomendowane odpowiedzi

macie racje nowy merc klasy E przejmie klientów z BMW - ojj szkoda

 

 

Z pewnością część tak. Oba nowe modele, dość podobne. Sam znam dwie osoby, które wahają się między tymi dwoma samochodami. Kto wie czy BMW Polska przez swoją pazerność nie nie pomyli się. Tym bardziej, ze w Uk znacznie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nikt nikogo nie przejmie, jak ktoś jest ukierunkowany na BMW to mercedesa nie kupi, tak samo działa to w drugą stronę. W Bmw uzyskujesz w tej chwili rabat na G30 na poziomie 12% ( przy zakupie na firmę ), więc nie wychodzi to tak tragicznie.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę chociaż co ciekawe nowe E zbiera świetne recenzje za układ kierowniczy, mnie natomiast nie podoba się wygląd zewnętrzny. S wygląda bardzo dobrze ale E nie mogli się bardziej przyłożyć a nie tylko zrobili mniejszą kopię Ski. Ja jestem bardzo ciekaw nowego A6 chociaż dla mnie G30 z środkiem z G11 i podobno super prowadzeniem powinno być :cool2:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie przejmie, jak ktoś jest ukierunkowany na BMW to mercedesa nie kupi, tak samo działa to w drugą stronę. W Bmw uzyskujesz w tej chwili rabat na G30 na poziomie 12% ( przy zakupie na firmę ), więc nie wychodzi to tak tragicznie.

 

Pzdr

 

Target jest ten sam zasobni klienci, którzy chcą mieć luksusowy samochód. Wiele osób rozważa te dwa samochody. Wystarczy poczytać fora nie tylko polskie.

 

A gdzie takie rabaty dają na nowy model ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też porównuje oba te modele. Navi w e klasie to koszt 3500. Ta większa jest nieopłacalna.

Zaraz padne :mad2: Nieopłacalne comand online :lol:

Każdy ma inne priorytety. 15k za wyświetlacz navi kilka cali większy (za duży?) nie zapłacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie to tylko wiekszy wyświetlacz to jesteś troche niedoinformowany. Bo jak korzystac i patrzeć na jakiś szajsowy wyświetlacz wielkosci smartfona z kiepska grafika ktory nie tyle psuje caly wyglad auta co ma do zera okrojone funkcje do zwyklej nawigacji i wyboru stacji radiowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie takie rabaty dają na nowy model ?

 

 

W salonach :) Mówię oczywiście o zakupie na firmę, zbliża się koniec roku.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na YT są bardzo fajne filmiki pokazujace nowego C.O. w nowej E klasie, wliczając w to ustawienia foteli,masażu,grafiki,dodatkowych opcji sportowych,apple carplay itd itp. Nie mówiąc juz o wyglądzie, tym bardziej nie widzialem żeby ktoś ładował do F10 navi Business, to nie Ford Focus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam navi biznes. Uważam że 7k za to to gruba przesada. Przez ostatni rok użyłem nawigacji że 2 razy. Ile to wychodzi za jedno prowadzenie? Żadna nawigacja nie zastąpi tej w telefonie, bo żadna nie pokaże że drogę zablokował wypadek 2 godziny temu. Sasiad ma 530gt i w ogóle nie ma navi. Jedni powiedzą obciach, ale tak naprawdę to on ma rację. A już dokładać kilkanaście koła za wizualizacje masażu (szczególnie nie mając masażu w fotelach) to przesada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam navi biznes. Uważam że 7k za to to gruba przesada. Przez ostatni rok użyłem nawigacji że 2 razy. Ile to wychodzi za jedno prowadzenie? Żadna nawigacja nie zastąpi tej w telefonie, bo żadna nie pokaże że drogę zablokował wypadek 2 godziny temu. Sasiad ma 530gt i w ogóle nie ma navi. Jedni powiedzą obciach, ale tak naprawdę to on ma rację. A już dokładać kilkanaście koła za wizualizacje masażu (szczególnie nie mając masażu w fotelach) to przesada.

 

 

Zgadzam się w 100% jedni uważają to za obciach a dla mnie to strata kasy....

Szczególnie przy użytkowaniu auta 80% w mieście...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę będzie podobnie do nowej 7 :roll:

http://cdn.bmwblog.com/wp-content/uploads/2015/06/2016-bmw-7-series-wallpaper-1900x1200-01.jpg

Wkleiles zdjęcie wnętrza 7

;)

Piątka taka jest w środku

Screenshot_2016_11_19_20_44_49_238_com_android_b.png

Edytowane przez 2zerozero7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam navi biznes. Uważam że 7k za to to gruba przesada. Przez ostatni rok użyłem nawigacji że 2 razy. Ile to wychodzi za jedno prowadzenie? Żadna nawigacja nie zastąpi tej w telefonie, bo żadna nie pokaże że drogę zablokował wypadek 2 godziny temu. Sasiad ma 530gt i w ogóle nie ma navi. Jedni powiedzą obciach, ale tak naprawdę to on ma rację. A już dokładać kilkanaście koła za wizualizacje masażu (szczególnie nie mając masażu w fotelach) to przesada.

 

Co za bzdury - weźcie proszę nie piszcie głupot. Jak się lansuje po mieście czy w niedzielę do kościoła, to można i tak. Dla mnie auto bez porządnej navi, to niepełnowartościowy samochód. U mnie navi częściej jest włączone niż nie włączone.

I najważniejsze - jak najbardziej mam w navi prof funkcje RTTI z aktualnymi korkami i informacjami on-line i wszystko chodzi OK w całej Europie, gdzie w smartfonie już za granicą może cię to nieźle kosztować. A teraz w ASO aktualizacja nawigacji nie kosztuje już majątek.

Jasne, że czasem korzystam z navigacji googla, ale to jest dla mnie uzupełnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj odrobinę mnie zaskoczyłes. Masz jakieś flotowe rabaty? Jakie województwo?

 

Tak, drugie bmw kupowane w tym roku, poza tym 2 inne obecnie w firmie.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.