Skocz do zawartości

F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dziękuję za miłe słowa ;) Niestety nie słyszałem wydechu M w 35i, słuchałem ostatnio oryginalnego w 435i i wiadomo że inna liga niż 4 gary. Tutaj pani_E u nas na forum ma taki wydech w dwulitrowym 430i ale nie wiem czy już ma dotarte auto żeby w pełni opisać wrażania - musiałbyś do niej się odezwać.

 

Wywołana do tablicy zabiorę głos. Ja zdecydowałam się na wydech z 440i wyłącznie ze względów estetycznych - bardziej podobają mi się rurki po dwóch stronach, nigdy takich nie miałam, chciałam i już ;) Nigdy wcześniej nie słyszałam tego wydechu, więc zamówiłam w ciemno. Jeśli chodzi o brzmienie - ciężko je porównać słuchając w odstępie czasowym. Słuchałam 428i z wydechem MP w salonie. Brzmi naprawdę fajnie. W mojej 430i wydech z wersji 440i mam wrażenie, że brzmi trochę bardziej basowo. Z pewnością nie jest to wielka różnica. Filmiki nie oddają tego dźwięku, bo podobnie, jak Jurek chyba obejrzałam wszystko, co się dało, przed zamówieniem. Nagram swój wydech to porównacie. Ja jestem z niego bardzo zadowolona. To były dobrze wydane złotówki ;) Dają radochę.

 

Odnośnie efektu wizualnego pełna zgoda symetrycznie rurki po obu stronach wyglądają ciut lepiej niż podwójne z jednej strony. Ostatecznie żałuję, że akurat jak ostatnio był zlot nad zegrzem to musiałem wyjechać na ten weekend, bo bym nieśmiało podbił do Pani E z prośba o odpalenie silnika :oops: :wink:

 

Nie zmienia to faktu, że już po samym filmiku od Randalla chciałem dzwonić do Inchcapie w sprawie wydechu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 767
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Ostatnio na FB mojego dealera chwalili się wydaniem nowej siódemki i zobaczyłem że dostała piękne ramki w czarnym połysku z chromowanym napisem :8) A nie szare które mi do niczego nie pasują :P Szybki telefon i też dostałem nowy wzór:

 

http://i.imgur.com/6GsHKgw.jpg

 

http://i.imgur.com/T5FHovQ.jpg

 

Ktoś zapyta czemu nie forumowe - mam je na innym aucie, tutaj obiecałem że za wszystkie rabaty będę robił małą kryptoreklamę w czasie jazdy :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Mi po niecałych 2 latach zaczęła złazić farba napisu z ramek forumowych. W sumie to nawet nie wiem jaka jest ich przewidywalna trwałość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja u siebie w BMW też wymieniłem ramki na takie same, jak Ty masz, tylko BMW Sikora (tam kupione i serwisowane auto). Poprzednie też miałem takie same jak Twoje. Może BMW odgórnie już będzie przechodziło na takiego typu ramki? Są dużo ładniejsze, niż zwykłe :)

Jak zwykle, auto coraz ładniejsze, modzone z głową.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
u Was też aso kasuje za ramki? moim zdaniem trochę żenada - robi im się przecież darmową reklamę.kiedyś dowiadywałem się w Inchcape Wrocław i chcieli jakieś 15zł czy coś koło tego.nie są to duże pieniądze,ale wizerunkowo słabo moim zdaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ramki w BMW w każdej ilości gratis, przynajmniej dla mnie.

W Audi i VW dla klientów co serwisują i u nich kupują auta też gratis,ale pozostali płacą. Tłumaczą się tym, że handlarze nagminnie chcieli od nich ramki, więc zrobili opłaty.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
U Was tablice są super to fakt :cool2: Z tego co widziałem u znajomego z Southampton na e92 to dealer chyba na dole tablicy był podpisany.. Bo do auta jest przypisana jedna i ta sama tablica ? Czy się mylę ? W dodatku z tego co mi mówił to tablice indywidualne kupujesz sobie na własność i przekładasz do każdego następnego auta. I to ma sens.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was tablice są super to fakt :cool2: Z tego co widziałem u znajomego z Southampton na e92 to dealer chyba na dole tablicy był podpisany.. Bo do auta jest przypisana jedna i ta sama tablica ? Czy się mylę ? W dodatku z tego co mi mówił to tablice indywidualne kupujesz sobie na własność i przekładasz do każdego następnego auta. I to ma sens.

 

Tak, generalnie auto od salonu do złomowiska ma taką samą tablice. Z ciekawostek to dzieli się ona zawsze na dwa człony cyfrowo-literowe, ostatnie dwa znaki pierwszego członu to rok rejestracji auta, chyba, ze auto starsze niż 2002, działa to perfekcyjnie ;) Młodzi motoryzacyjni Adepci, mogą się pouczyć, kiedy nowa generacja, lifting itd.

 

Co do prywatnych tablic, to owszem, coś na polskiej zasadzie, z tym, że im mniej znaków tym droższa :D Sumy czasem są hardcorowe, ale zaczynają się już od stu, dwustu, za jakieś randomowe, jest rynek wtórny, można zrobić cesje na nowego właściciela a sam właściciel co zmiana auta, ta sama tablica.

Z takich umiarkowanych cenowo to za 900 funi była do sprzedania prosto z DVLA (Driver and Vehicle Licensing Agency) MY15 BMW. Dałem sobie spokój, bo przy zmianie samochodu straciłaby praktycznie sens, jak wspominałem 15 to rok.

A co do podpisu na dole to możesz też tam mieć coś w stylu: jeśli to czytasz to znaczy, że siedzisz mi na zderzaku, spadaj. Zamawiasz na ebayu czy gdziekolwiek za 10-15 funi zestaw, w razie jak Ci pęknie, zgubi albo cokolwiek. Można sobie czcionki zmieniać, ikonki takie jak w Polsce Unia Europejska/Flaga Polski, to tu też jest pare wyborów. Generalnie zero spiny z jakimiś hologramami, tutaj akurat z tym tak nie doją kierowców (noi podatku od zakupu auta się w UK nie płaci).

 

[EDIT]

taka mała doklejka ;)

http://thumbsnap.com/i/7tOxz58t.jpg?0605

Tablice w cenie dobrego samochodu ;) Ale kozak!

http://zapodaj.net/images/2f26374e0c65b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale ja ostatni raz w Rzeszowie byłem w zeszłym miesiącu :)

To sprawdź lepiej czy auto nadal w garażu :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.