Skocz do zawartości

F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba by zmierzyć, ale jeździ sie bez problemowo ;) na krawężniki i tak nigdy nie wjeżdżałem i nie zamierzam wjeżdżać.

Krawężniki to największy wróg nawet dla mpakietowego stocku ;) Również nie trawię, sam w zwyczaju wolę nawet na większych "martwych policjantów" wjeżdżać pod kątem ;) I tak właśnie nauczyłem to robić moją Drugą Połówkę ;)

W Polsce jak sądzę z roku na rok coraz lepiej jeśli chodzi o ilość pięknych asfaltowych dróg prostych jak stół, ale przyrody nie oszuka Nikt, więc na wiosnę sporo też trzeba uważać na dziury na środku drogi... W UK jest o niebo lepiej i przez rok moje auto "zaliczyło" kilka mniejszych dziur, ale ostatnio jak wybraliśmy się do Manchester, to przez kilka ulic ciężko było jechać i musiałobyć slalomem... Także nigdzie nie jest idealnie :D Wszak w moich okolicach Drogowcy zwykli do zabezpieczenia asfaltu po pierwszych oznakach pęknięcia, stąd sam myślę nad obniżeniem auta, nie wiem tylko czy jest sens poza wyglądem, bo wyglądałaby wtedy jeszcze lepiej ;)

Pozdrawiam

 

W Krakowie, może nie ma takich dziur co ryzykowałoby urwaniem zderzaka ale studzienki niektóre to są tak obsadzone, że jak się wpadnie to serce pęka i plomby wypadają. ;)

 

Trzeba by zmierzyć, ale jeździ sie bez problemowo ;) na krawężniki i tak nigdy nie wjeżdżałem i nie zamierzam wjeżdżać.

 

1er przy mpkawym zawieszeniu ma chyba 12 (zdecydowana większość samochodów na jakie patrzyłem (nie-BMW) ma prześwit 13-14 cm więc nawet takie 12 nie wygląda jakoś dramatycznie nisko ). Przy zwisie z przodu jaki jest bmw to raczej nie powinno stanowić problemu, nawet jak się parkuje na krawężnikach (choć lepiej unikać, ale to bardziej ze względu na niski profil opony :) ). Co innego w AUDI gdzie przed kołami się jeszcze musi cały silnik zmieścić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 767
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

A myślałeś o anti roll kit?

 

myślałem ale nie występuje do x

 

Wysłałem zapytanie do Eibach.pl w tej sprawie i otrzymałem dziś informację, że będzie pasował do mojego auta z xDrive (więc sądzę, że do Twojego też).

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Chętnie bym założył ale nigdy tego nie lubiłem, każdy znajomy miał jakieś bicia, wibracje itp.. Załóż i powiesz mi jak jest :D

 

Co do anti roll, to być może i podejdą, pewnie dane na stronie nie są aktualne. Tak czy owak narazie jestem zadowolony z efektu i myślę tylko o lampach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na e92 te dystanse nie powodowały zadnego bicia a to zadne markowe tylko jakieś z allegro za 200zł za 4 szt.Byłem dzis zmienić koła ale okazalo się,ze nie zaloze dystansów bo śruby do f36 są grubsze niz te od e92, więc musze teraz inne śruby dokupić.

A tak przy okazji to ile stoją te sprężyny co założyłeś?Bo wiesz też mam koze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dla wszystkich którzy się jeszcze zastanawiają małe porównanie:

 

http://i.imgur.com/HcjLQFv.jpg

 

Jak widać nie ma żadnej "gleby" itp, po prostu wygląda jak normalny M-Pakiet i nie straszy dziurami w nadkolach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada super :cool2: szkoda tylko, ze w BMW xdrive = koza większa lub mniejsza. W Audi to nie problem i samochód z quattro nie ma dziury na głowę miedzy nadkolem i samym kołem. Ale wracając to wyglada teraz dużo lepiej, pewnie lepiej sie prowadzi i do tego xdrive :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jurek, świetna ta Twoja trójka! Przejrzałam całą galerię i gratuluję :)

Świetna opcja z tym ambientem :cool2:

 

Myślę, że fajnie wyglądałyby u Ciebie naklejki na progi:

http://f30.bimmerpost.com/forums/attachment.php?attachmentid=879078&stc=1&d=1371863247

http://s1019.photobucket.com/user/chencai_photo/media/IMG_1238_zps4916b331.jpg.html

 

A tutaj w zestawieniu z malowaniem zderzaka/dokładki, jakie Ci się podoba. Co prawda w 2er, ale wygląda fajnie :cool2:

http://www.2addicts.com/forums/attachment.php?attachmentid=953761&d=1387467852

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wyższe i dłuższe :) może na żywo nie ma takiego efektu. na próbę możesz kupić kawałek folii za grosze i spróbować.jak będzie gitara to wrzucisz ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te naklejki są fajne, pod jednym warunkiem, że ... pod nimi zostaje mały pasek koloru, jak na tej wizualizacji dwójki.

Jeżeli są na cały próg, do samego dołu, to masakrycznie optycznie podnosi to auto.

Staje się takim Crossoverem/SUVem i wtedy całe obniżenie w ... [BAD]...wylądował...w [BAD]...cały misterny plan ... w [BAD]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Tak bo w pełnym pakiecie performance na doły progów zakłada sie jeszcze takie malutkie listewki wlasnie w kolorze nadwozia i wtedy wyglada to zacnie..

 

http://www.f30post.com/forums/attachment.php?attachmentid=818735&stc=1&d=1360611731

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak bo w pełnym pakiecie performance na doły progów zakłada sie jeszcze takie malutkie listewki wlasnie w kolorze nadwozia i wtedy wyglada to zacnie..

 

http://www.f30post.com/forums/attachment.php?attachmentid=818735&stc=1&d=1360611731

 

Ta wersja prezentuje się zacnie i pasowała by do ewentualnej dokładki do spojlera z przodu.

Cała czarna kojarzy mi się z wielkim napisem Pioneer na tylnej szybie Gofra :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na estorilu nie widziałam na żywo tych naklejek, ale na białej f30 mnie się podobają. Szczegolnie fajnie zgrywają się z dyfuzorem Performance i dokładką z przodu. Widziałam te naklejki również na 4er, np. Kamil z Krk ma je u siebie i nie wydaje mi się żeby przez to auto było wyższe ;)

Fakt, że ostatnio więcej BMW ma te naklejki, ale nerki perfo też są w co drugiej z mpakietem.. Może po prostu dlatego, że wyglądają lepiej niż chromowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.