Skocz do zawartości

428i wydech M performance


pieron82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Mi brzmienie pasuje 100% tylko nie wiem czy eis nie jest lepszy jeśli chodzi o jakis przyrost (jeśli w ogóle jest). Ja i tak sama końcówkę mogę ruszyć bo gwarancja :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi brzmienie pasuje 100% tylko nie wiem czy eis nie jest lepszy jeśli chodzi o jakis przyrost (jeśli w ogóle jest). Ja i tak sama końcówkę mogę ruszyć bo gwarancja :roll:

 

Przyrost jakiś będzie jak zrobisz downpipe, sam wydech końcowy podobno nic nie da.

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Odgrzeje temat. Zamówiłem do swojej 428 https://www.leebmann24.de/bmw-m-performance-schalldaempfer-system-3er-f30-f31-335i-ix-4er-f32-f33-f36-435i-ix-automatikgetriebe.html + dyfuzor m performance, co jeszcze muszę domówić żeby nie było problemu z montażem ? Z serwisu dostałem informację, że potrzebne są jeszcze wieszaki tłumika i obejma która zmienia średnice rury. Czy ktoś sie orientuje co to za części i jakie są ich numery w BMW ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Wszystkiemu winna Pani E ze swoim 430i. Domówiłem jeszcze folię na progi, lotkę na klapę i lusterka w karbonie...

 

:oops: :oops: Będziesz zadowolony, wiem z autopsji :mrgreen:

 

Dodam od siebie jeszcze, że warto zaopatrzyć się w czarny spray, ponieważ po prawej stronie przez kratce dyfuzora widać srebrną okładzinę/przewód. Nie jest pewna co tam jest, ale jest to widoczne. U mnie przed montażem dzwonili z serwisu zapytać, czy mogą to pomalować :cool2: Warto o tym wiedzieć, bo inny fachowiec może na to nie wpaść, a później specjalnie rozbierać dyfuzor.. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem wydech m-performance od 340i w Auto Fus. Nie zdecydowałem się na dyfuzor m performance bo nie mam innych dodatków m performance i dokupiłem tylko bumper. Oryginalny jest szary a ja mam szary metalic więc mi idealnie pasował. Tłumik był spawany bo inna średnica.
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Wszystkiemu winna Pani E ze swoim 430i. Domówiłem jeszcze folię na progi, lotkę na klapę i lusterka w karbonie...

 

:oops: :oops: Będziesz zadowolony, wiem z autopsji :mrgreen:

 

Dodam od siebie jeszcze, że warto zaopatrzyć się w czarny spray, ponieważ po prawej stronie przez kratce dyfuzora widać srebrną okładzinę/przewód. Nie jest pewna co tam jest, ale jest to widoczne. U mnie przed montażem dzwonili z serwisu zapytać, czy mogą to pomalować :cool2: Warto o tym wiedzieć, bo inny fachowiec może na to nie wpaść, a później specjalnie rozbierać dyfuzor.. :duh:

Zwrócę na to uwagę. Jaki koszt montażu wydechu w serwisie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Wszystkiemu winna Pani E ze swoim 430i. Domówiłem jeszcze folię na progi, lotkę na klapę i lusterka w karbonie...

 

:oops: :oops: Będziesz zadowolony, wiem z autopsji :mrgreen:

 

Dodam od siebie jeszcze, że warto zaopatrzyć się w czarny spray, ponieważ po prawej stronie przez kratce dyfuzora widać srebrną okładzinę/przewód. Nie jest pewna co tam jest, ale jest to widoczne. U mnie przed montażem dzwonili z serwisu zapytać, czy mogą to pomalować :cool2: Warto o tym wiedzieć, bo inny fachowiec może na to nie wpaść, a później specjalnie rozbierać dyfuzor.. :duh:

Zwrócę na to uwagę. Jaki koszt montażu wydechu w serwisie ?

 

 

Nie powiem Ci, bo płaciłam ogółem za montaż pedałów, lotki, wydechu, dyfuzora, naklejek na progi i nerek. Zależało mi przede wszystkim na montażu wydechu w salonie żeby w razie czego mieć spokój ;) Cenę dali dobrą na wszystko i skusiłam się na odbiór auta już ubranego w akcesoria MP :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dzisiaj i ja jestem szczesliwym posiadaczem wydechu M performance dla silnika 428i z 435i. Wlasnie testowalem dzialanie klapy na lewej koncowce i zrobilem to co gosc zrobil z M3. Odpalilem silnik klapa zamknieta, wlaczylem tryb sport dodalem gazu i klapa otwarta, zgasilem silnik odczepilem wtyczke ze sterownika klapy na wydechu i po ponownym odpaleniu teraz mam caly czas klape otwarta takze w trubie comfort i eco. Bledow nie pokazuje i moze wiecie czy sa tego jakies konsekwencje czy moge sie cieszyc dzwiekiem wydechu w kazdym trybie?

 

Co nie zmienia faktu, ze w trybie sport przy odpusczanou gazu lepiej "pierdzi" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa w M performance jest na lewej końcówce ? Myślałem ,że powinna być na prawej ? Ja mam zrobioną właśnie na lewej (customowy wydech- robota poprzedniego właściciela) i po dołożeniu downpipe , jest bardzo głośno . Myślałem nad przełożeniem klapy na prawą końcówkę , wtedy po jej zamknięciu spaliny idą przez tłumik końcowy z prawej strony aż do lewej końcówki , więc powinno być ciszej .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa w M performance jest na lewej końcówce ? Myślałem ,że powinna być na prawej ? Ja mam zrobioną właśnie na lewej (customowy wydech- robota poprzedniego właściciela) i po dołożeniu downpipe , jest bardzo głośno . Myślałem nad przełożeniem klapy na prawą końcówkę , wtedy po jej zamknięciu spaliny idą przez tłumik końcowy z prawej strony aż do lewej końcówki , więc powinno być ciszej .

 

Tak na lewej, patrzac na tył samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie tłumik w poprzek samochodu pomiędzy końcówkami ? Wydech biegnie po prawej stronie auta ? Pytam , bo nie moge dojść ładu z moim - nawet z zamkniętą klapą jest głośny . Mam wydech prawą stroną auta , tłumik między końcówkami oraz klapę po lewej ... Zamyka mi w trybie comfort , sport , eco klapę przez co spaliny biegną do bliższej końcówki z pominięciem tłumika - efekt nadal jest głośno , a w Sport m+ przy otwartej klapie jeszcze głośniej . Myślę o przełożeniu klapy na prawą końcówkę , wtedy w Comfort , sport , eco spaliny musiałyby "zaliczyć " tłumik końcowy , biegnąc do dalszej końcówki i powinno być ciszej , ma to sens ?

|

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile powinien kosztować montaż wydechu dedykowanego do 440? Jak usłyszałem 1400 to upałem...

 

Ja za montaż wydechu z 340i w Auto Fus zapłaciłem 800 pln. (ze względu na różną średnice rur konieczne jest spawanie).

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.