Skocz do zawartości

428i wydech M performance


pieron82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem że akrap robi wydechy do 35i jako swoje. Rozchodzi się o to czy wydech oferowany jako M Performance też jest ich produktem - bo różnica w cenie Evo Akrapa i M Performance do 35i jest spora. I jeśli faktycznie oba to produkt Akrapa - to co je różni...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M Perf to sam tłumik końcowy i do ceny jaką BMW podaje zawsze trzeba doliczyć jeszcze cenę końcówek. Dla M135i kosztuje wtedy 5200 zł (chromowane końcówki) lub 5900 zł (końcówki z karbonem). Zakładam że dla 335i/435i ceny są podobne. W przypadku Akrapa kupujesz nie tylko sam tłumik, ale cały wydech. Jako alternatywę dla M Perf można wziąć końcowy Eisenmanna, np http://www.mm-performance.pl/uklad-wydechowy-eisenmann-wydech-p-1114.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki w MG jakie chcesz takie Ci zrobią ale o gustach się nie dyskutuje

Według mnie każda końcówka wygląda lepiej niż te seryjne które wyglądają jak od odkurzacza

 

Co do dzwięku , w trybie comfort klapka jest zamknięta i otwiera się dopiero przy maksymalnym wciśnięciu pedału gazu więc nie ma co się obawiać o alarmy w samochodach sąsiadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie odnośnie dyfuzora M Performance, planuję zamontować wydech M Performance od 435i ale mam dylemat co do koloru na jaki pomalować dyfuzor...

Plan mam taki, żeby najpierw pomalować go na glossy black, a jeśli mi się znudzi lub będzie słabo wyglądał to obkleić folią carbon albo pomalować boki w kolorze nadwozia.

Moje pytanie jest takie: Czy da się zdemontować sam dyfuzor bez ściągania wydechu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziesz miał wydech od 435i to da się bez problemu (5min.) zdjąć sam dyfuzor by go pomalować/okleić.

Nie założysz nowego dyfuzora do 428i bo wycięcie na końcówki jest w innym miejscu, ale to oczywiste.

Ok, dzięki za info, o to właśnie mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dziś odebrałem aut z dyfuzorem M Performance :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: niebawem wrzucę fotki.

Wybrałem klasyczna opcję - malowanie częściowo w kolorze nadwozia, częściowo czarny mat

Cekamy na foty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się takie malowanie. Powinno wyglądać tak:

http://www.unitedbmwonline.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/b/m/bmw_m_performance_rear_diffuser_2_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do silnika BMW N20 polecam wydech Eisenmann - zamontowałem taki do swojego Z4. W odróżnieniu od wydechów M Performance lub seryjnych wydech Eisenmann dostarcza do kabiny o wiele więcej dźwięku, przy przyspieszaniu dźwięk przeszywa całe ciało. Uczucie porównywalne do dobrego koncertu orkiestry dętej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam coś takiego i mają 79mm na zewnątrz (chociaż wydawało mi się że 80 jak mierzyłem kiedyś) i 70mm wewnątrz. Karbonowe może są jeszcze grubsze z 4-5 mm...

 

patrz tutaj:

http://www.ebay.ie/itm/Original-OEM-BMW-Chrome-Finish-M-Performance-Exhaust-Tip-Tailpipe-18302354364-/182091360338?hash=item2a657da852:g:HBoAAOSwPc9Wwev4

Life's too short to drive boring cars!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to w Bawarii Motors Wwa Czerniakowska jest promocja na części MP do 9.05, tłumiki są po 3400. Stąd moje rozterki :) Nie wiem czy nie założyć po prostu dedykowanego do 428i, udawanie 435i trochę mi nie pasuje, ale od 435 wygląda lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://warszawa.bawariamotors.pl/czesci/promocje/jeszcze-wiecej-adrenaliny

AKCESORIA I KOŁA M PERFORMANCE DO - 30%.

 

Marka BMW może się pochwalić niezrównaną dynamiką, innowacyjnymi technologiami oraz kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w sportach motorowych. Części BMW M Performance przenoszą wiedzę zdobytą na torze na zwykłą drogę: możesz zaaplikować swojemu BMW autentycznie sportowy zastrzyk adrenaliny w postaci odpowiednich komponentów aerodynamicznych, układu przeniesienia napędu, kokpitu i układu jezdnego.

 

Teraz akcesoria M Performance są jeszcze bliżej Ciebie, ponieważ do 6.05.2016 wszystkie koła i akcesoria M Performance są dostępne w cenach do -30%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dzięki mono, skonsultowałem to z moim dealerem i wklejam info dla potomnych:

 

Promocja obejmuje całą Polskę i to w całej Polsce jest dostępna do końca sierpnia lub wyczerpania stanów magazynowych (kurczą się z zastraszającym tempie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
No nie jest tak kolorowo, 30% jest na części które salony kupiły fizycznie do siebie na stan w obniżonej cenie. Jeśli nie mają to rabat niższy. Dostałem 18% na wydech performance i jestem w kropce bo kusi bardzo :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.