Skocz do zawartości

dywaniki... :D


szpaner_MCT

Rekomendowane odpowiedzi

coz,moze dla niektorych banalny temat...no bo w sumie taki jest :D

 

chce wreszcie wymienic te moje stare, rozwalone dywaniki na nowki i sie zastanawiam...jakie? Wiekszosc teraz to seria "przeznaczone do BMW" - mega super produkcja normalnie :) zaginaja sie i scieraja i mi sie nie podobaja :) ...i tylko takie sa na allegro :/ ma ktos moze jakies porzadne dywaniki w swoim aucie i moze sie pochwalic gdzie je kupil? :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie podpinane do podłogi - rewelacja :8) Żadnego podwijania się, przemieszczania, wchodzenia pod pedały itd. Kupiłem je razem z moim BMW. To są chyba oryginały bo mają logo marki i montowane są na specjalne chaczyko-klipsy. Ale szczerze polecam, lepszych w żadnym innym aucie nie miałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem welurowe i były ok teraz mam gumowe i zauważyłem dziwną rzecz, zbiera się pod nimi woda i wsiąka w podłogę :duh: tak, że jest pod dywanikiem wilgotno. Sprawdzałem wszystko wkoło, płynu też nie ubywa. Wygląda na to, że gumowe dywaniki parują od spodu po stronie kierowcy (częściej używane) po stronie pasażera jest sucho. Spotkał się ktoś z czymś takim. Zastanawiam się właśnie nad welurowymi...
Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat z dywanikami welurowymi. Miałem takie w e34, seryjne, przypinane do podłogi w kolorze jasny beż. Na zimę stosowałem oryginały gumowe. Jeżeli ktoś z kolegów byłby zainteresowany tymi welurami, to mogę poszukać w garażu, bo na pewno nie oddałem ich razem z samochodem (oddam za grosze, bo w e39 mam szare wnętrze).

Co do naszego niesprzyjającego klimatu, to jeżeli stosujemy zasadę: zima-guma, lato-welur, to nie ma powodów do narzekania. Welur nie brudzi się tak szybko (nawet jasny).

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
a gdzie znajde przypinane do podlogi do E36? :)

W ASO. I te będą najlepsze i wcale nie takie drogie.

 

Zresztą było o tym na forum. Przeczytaj tutaj, zwłaszcza post GRa.

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat z dywanikami welurowymi. Miałem takie w e34, seryjne, przypinane do podłogi w kolorze jasny beż. Na zimę stosowałem oryginały gumowe. Jeżeli ktoś z kolegów byłby zainteresowany tymi welurami, to mogę poszukać w garażu, bo na pewno nie oddałem ich razem z samochodem (oddam za grosze, bo w e39 mam szare wnętrze).

Co do naszego niesprzyjającego klimatu, to jeżeli stosujemy zasadę: zima-guma, lato-welur, to nie ma powodów do narzekania. Welur nie brudzi się tak szybko (nawet jasny).

 

Pzdr,

 

Witam.Jakbyś mógł ich poszukac a są niebardzo zjechane to daj znać na priva ile za nie chcesz,może pohandlujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jekieś takie welurowe przypinane do pdłogi a na wieszch jakieś takie fajniejsze gumowe rzuciłem chyba w makro je kupiłem

Pod nogami kierowcy mam nawet jeszcze na to wszystko jakiś stary gumowy rzucony żeby sie te orginalne nie niszcyły

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oryginalne BMW, takie grube na 1,5cm i z tego co wiem to mój przyjaciel jak kupił moją obecną Bejcę to juz je miał - czyli mają jakieś 7 lat i nie przetarły się :!: :!: tak więc polecam oryginały z ASO. co prawda na allegro kupimy za 1/3 ceny ale po 1,5 roku można te dywaniki wywalić...

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam dywaniki tego goscia

http://www.allegro.pl/item107764852_orginalne_dywaniki_gumowe_bmw_e_36_od_ss.html

Ma najtaniej i przesylke tez ma najtansza a dywaniki takie same

jak orginaly tylko bez znaczka BMW.

Sam u niego kupowalem i dywaniki pasuja jak ulal.

http://images.spritmonitor.de/353206_2.png

353206.jpg?stamp=1263766861 795500.jpg?stamp=1505496641

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dzisiaj w ASO w Krakowie te dywaniki "for used car".

Będą na jutro- opiszę je jak odbiorę. Cena obecnie wynosi niecałe 100 tak, że myślę że warto zaryzykować, zwłaszcza że rozmawiałem z ludźmi używającymi je od ponad roku i polecają.

Natomiast nie polecam chodniczków giełdowych. Kupiłem takie na giełdzie w Gliwicach i po paru dniach wykruszyła się od spodu guma. Obecnie po roku użytkowania są całe powygniatane i pozałamywane i nadają się tylko do wyrzucenia. Co prawda dużo jeżdżę, ale juz po paru miesiącach były do niczego. Nazwy nie pamiętam, ale mają duże napisy E36 na przednich dywanikach w okolicach foteli, a właściwie miały, bo ten napis też się wytarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj te dywaniki welurowe for used cars.

Ogólnie jestem zadowolony z wygladu. Są w aso do wyboru w każdym kolorze, pod warunkiem że jest to czarny, ale właśnie takie mam auto i tapicerkę. Cena normalna- niecałe 100zł. Dla krakowiaków informacja że u Misiaka ich podobno nie mają (ich strata), więc wybrałem się w stronę Zakopanego do M-Carsu. Przednie są trochę krótsze niż podróby z giełdy, bo tamte szły do samych foteli, a te są o około 10 cm krótsze i idą od miejsca gdzie sa spinki w podłodze lub powinny być. Jednak po przemyśleniu stwierdziłem, że rzadko trzymam nogi pod fotelami.

Co do spinek jeśli ktoś nie ma, to są w zestawie razem z dywanikami.

Dywaniki są idealnie dopasowane do kształtów podłogi, od spodu są podgumowane. Brzegi są odpowiednio obszyte, a otwory na spinki wykonane w formie solidnych gniazd. Ogólnie kawałek dobrej roboty za takie pieniądze i to z aso. Zrobię dodatkowo ich zdjęcia.

Edytowane przez Kowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.