Skocz do zawartości

e90 330i WBAPM11060A852402 - UWAGA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bezwypadkowy-manual-330i-serwisowany-ID4pe5j4.html

 

VIN: WBAPM11060A852402

 

zmarnowany caly dzien 600km w plecy by zobaczyc ulepa roku.

 

Wlasciciel, sprzedawca 100% nie bity ORi lakier na calym aucie, pomyslalem sobie ze warto :)

 

na mejscu okazalo sie na calym aucie 120/140 mikrometow z wyjatkiem prawego i lewego blotnika 70/90.

 

Oba elementy wymienione na nowe i pomalowane :) robil to ktos po "pijaku" bo wneki przy drzwiach byly nie domalowane, widac bylo szary podklad.

 

Prawa podluznica krzywa - drobiazg ;) . lewej nie widzialem. Dziury w podsufitce, polamane plastiki.

 

Oslony akustyczne nadkola prawa i lewa, wzasadzie ich brak. Jakas wydra siedziala w komorze silnika, oslona termiczna grodzi zjedzona.

 

Przednia szyba wymieniona na jakiegos no-name.

 

Bledy w DSC i PDC stale.

 

Generalnie szkoda czasu i pieniedzy.

 

Za takie cos powinni karac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120-140 um to dla kolegi taka tragedia, żeby aż ostrzegać na forum.... ? dziwić się, że ludzie potrafią rok czasu auta szukać ;)

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : biuro@moto-check.pl

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie się wczytałem w tą wypowiedź założyciela tematu no i nie zrozumiałem zarzutu co do grubości lakieru 120-140 mikrometrów.Nic nie mówię o reszcie auta, ale to chyba pierwszy raz,że ktoś czepia się oryginalnych grubości lakieru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na mejscu okazalo sie na calym aucie 120/140 mikrometow z wyjatkiem prawego i lewego blotnika 70/90.

 

Oba elementy wymienione na nowe i pomalowane :) robil to ktos po "pijaku" bo wneki przy drzwiach byly nie domalowane, widac bylo szary podklad.

 

 

nie rozumiec to nic strasznego ;) juz pedze z wyjasnieniem, nie czepiam sie ORI lakieru tylko L/P blotnika 70/90. Ktory nie jest juz fabrycznie pomalowany.

 

Zreszta i to by mi nie przeszkadzalo gdyby nie tresc ogloszenia, i zapewnienia wlasciciela ze auto 100% bezwypadek z ORi lakierem na calym samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na mejscu okazalo sie na calym aucie 120/140 mikrometow z wyjatkiem prawego i lewego blotnika 70/90.

 

Oba elementy wymienione na nowe i pomalowane :) robil to ktos po "pijaku" bo wneki przy drzwiach byly nie domalowane, widac bylo szary podklad.

 

 

nie rozumiec to nic strasznego ;) juz pedze z wyjasnieniem, nie czepiam sie ORI lakieru tylko L/P blotnika 70/90. Ktory nie jest juz fabrycznie pomalowany.

 

Z reszta i to by mi nie przeszkadzalo gdyby nie tresc ogloszenia, i zapewnienia wlasciciela ze auto 100% bezwypadek z ORi lakierem na calym samochodzie.

 

Problem jest głębszy. W zasadzie nie ma potrzeby wożenia już mierników lakieru. Handlarze wyspecjalizowali się w polerowaniu aut tak, żeby grubośc lakieru "wyglądała" na fabryczną. A krzywa podłużnica skąd się wzięła? Została po prostu obłożona elementami w kolorze lub poprawionymi lakierniczo i spolerowanymi na fabryczną grubość lakieru

Handlarze tak działający są podobno zachwyceni gdy na horyzoncie pojawia się klient z miernikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotelik musi byc :mad2:

mam taka zasade - jesli widze fotelik na zdjeciach w ogloszeniu, to nawet nie dzwonie do frajera. tak samo gdy pisze "nic nie puka, nic nie stuka", czy jest masa podrasowanych zdjec w ogloszeniu :wink:

jak dotad ta zasada nigdy mnie nie zawiodla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to auto katalogowo kosztowalo 160k twoim zdaniem po 5 latach ile powinno kosztowac ? pytanie retoryczne prosze nie odpowiadaj.

 

Podaj zrodlo tej ceny bo wg. mnie golas kosztowal min. 200k pln.

To jest 3L R6 i akcyza na ten samochod wynosi 18,6% wiec nie mozna go porownac do nastepcy F30 330 ktory teraz kosztuje ok 160k PLN

 

PL cennika nie znalazlem ale tu jest z Austrii

https://secure.bmw.com/at/de/newvehicles/3series/_shared/pdf/KPL_09-10_3er_Lim.pdf?download=true

 

34k Euro netto + akcyza + VAT i kurs 4pln=1Eur to jest 200k pln za golasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.