Skocz do zawartości

Wymiana rozrządu w 520d


BLADE22

Rekomendowane odpowiedzi

a jak jest z gwarancją po wymianie. wiadomo że w ASO niby jest gwarancja.

jak jest poza ASO?

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy możecie polecić warsztat Śląsk lub Małopolska (Oświęcim) do wymiany rozrządu? Naprawdę nikt mi nie pomoże? nikt na Śląsku czy też w Małopolsce nie robił rozrządu? w normalnej cenie (6- 6,5 tyś Kraków troche dużo jak czytam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ja jestem z okolic Katowic, a serwisuję auto (i tam zmieniałem rozrząd) w Tarnowie.. koszt coś pod 4,5tyś ponad 2 lata temu... - jak potrzebujesz namiary pisz PW

 

Podrzuć mi na priv namiary na ten Tarnów jak możesz. Jeszcze mam sporo do końca gwarancji ale może się później przyda namiar na dobry serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja jestem z okolic Katowic, a serwisuję auto (i tam zmieniałem rozrząd) w Tarnowie.. koszt coś pod 4,5tyś ponad 2 lata temu... - jak potrzebujesz namiary pisz PW

 

Podrzuć mi na priv namiary na ten Tarnów jak możesz. Jeszcze mam sporo do końca gwarancji ale może się później przyda namiar na dobry serwis.

 

Dlaczego na priv ? Forum jest po to aby wszyscy mogli skorzystać, proszę: https://slusarczyk-bmw.pl/serwis-bmw-i-mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na priv ? Forum jest po to aby wszyscy mogli skorzystać...

 

a no dlatego, że jest specjalny dział gdzie się opiniuje warsztaty... w tym dziale można to uznać za kryptoreklamę, a ja nie szukam zwady z moderatorem ;)


Pozdrawiam


PS - tak, to oczywiście podany przez Ciebie serwis, serdecznie polecam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam 520d z 2011r 208koni po zmianie mapy. 194tys na liczniku i chcialbym zmienic rozrzad. Ktos pisal o kims dobrym mechaniku z okolic wroclawia, ale nie wiem o kim byla mowa. Druga sprawa to taka ze tez juz ktos pisal o tym, mam problem z drzacym wydechem. Dwoch mechanikow patrzylo pod spodemn i nic nie widza, ale gdzies jest rezonans, bo jak przytrzymam butem wydech z tylu to ustaje. Przez to tez ciezko mi uslyszec rozrzad, bo ciagle rzezi mi wydech... slysze tylko przy 1 biegu czy 2 biegu jak auto "wchodzac na obroty" mam na mysli z 1200 na 1700 taki dzwiek jak starego mercedesa w dieslu. Takie"klekotanie". Przy wyzszych obrotach nie slychac nic... ktos mial podobnie przed wymiana rozrzadu? I czy po wymianie tez to slyszy? Dodam ze slysze to po wymianie oleju z castrola na motul. Przed wymiana wydaje mi sie ze nie slyszalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bardzo polecany jest Fąfara, ludzie przyjeżdżają do niego na wymianę rozrządu z różnych zakątków polski a nawet z zagranicy, robi to w kilka godzin bez wyciągania silnika w przyzwoitych cenach + 2 lata gwarancji i daje auto zastępcze. Grzegorz Fąfara 793027444 ul. Kasztanowa 5, Bukowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W mojej f30 320d n47 mam przebieg 198kkm. Rozrząd na zimnym silniku przez około 5 sekund dość mocno słychać, potem się ucisza ale i tak wprawne ucho słyszy delikatne szuranie, trzeba go wymienić. Będę to robił u siebie poniewaz mam warsztat mechaniczny mojego brata na podwórku. Czy może ktoś mi powiedzieć jakiej firmy komponenty wkładać ? Czy wszyscy wkładają oryginały OE czy na przykład ktoś bawi się w jakieś składanki, łańcuchy swag ślizgi jakiejś innej firmy. Czy oe jest najlepszej jakości ? Nie mam ochoty tego robić 3 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie będę zaczynał nowego tematu.

A więc zakupiłem F11 520d 184 KM silnik N47D20C.

Przebieg 250 tyś. pojechałem do katowic do znanego tutaj na forum mechanika M auto.

Wyszedł szef i po czym kazał odpalić a potem podgazować.

Stwierdził że nic nie słyszy ,żadnych oznak zużytego łańcucha.

Ale jak samochód jest zimny i go odpalam to wydaje mi się że przez 2-3 sekundy słychać go.

Co wy na to koledzy.

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.