Skocz do zawartości

BMW E60 525 wbana510x0b028100 Tomaszów Mazowiecki


Rekomendowane odpowiedzi

zdrowia e60 z takim silnikiem to pułap cenowy od 40 tys. zł.

 

Jak patrze na rynek e6x to jestem ciekaw czy ktoś za moje e61 530xd zapłaci 40 tys i naprawdę szczerze w to wątpie - za ta cenę w Radomiu i Płocku są już polifty na wypasie

 

Mam to samo ze swoim 330xi. Wątpię żebym dostał 22 tys, ale w gadce forumowej to jest warte 30 wzwyż.

 

Sprzedałem w zeszłym tygodniu motocykl który wystawiłem za niską cenę (w porównaiu do innych) i odebrałem 1 (!) tel.....na szczęście to był ten klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jakub, jak nie masz ciśnienia na szybką sprzedaż i wiesz, że sprzedajesz dobry samochód, to wystaw za tyle ile chcesz. Może trochę poczekasz, ale pojawi się normalny klient i kupi za normalne pieniądze. Takie jest moje zdanie na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się trafi normalny klient to się sprzeda za adekwatną cenę do stanu...a jak nie to pozostaje czekać...tylko ile ? :| Loteria.

Ale z drugiej strony może Bronx i Jakub mają rację..... :| Może sam się niedługo o tym przekonam bo właśnie sprzedaje e36 (kupiłem 4 lata temu za 18 tys. zł, wpakowałem ok 12 tys. zł - ale kogo to obchodzi :( więc wystawiłem póki co za 14 tys. bo wiem, że więcej nie dostane za e36 mimo, że to 328i, bo ludzie w tych cenach już się rozglądają za e46:/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wpakowanych pieniędzy sie nie idzyska ale dobre auto musi kosztowac .

W naszym kraju dużo ludzi woli nowszy ale ulep niż zadbany starszy na szczęście normalni tez sa w tym kraju .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeznacz te 30 koła na e39 a będziesz serio zadowolony .

Ludzie Zawiszę Chca kupic model wyżej a maja kase na model niżej :mrgreen:

 

Zenek z całym szacunkiem, ale czy ty byś zapłacił za E39, które ma 13 - 14 lat 30tys.zł ?

Nie wydaje mi się.

 

Wiadomo, że cena 23tys.zł za E60 to przesada, ale generalnie E60 to stary model, ma już prawie 12 lat, a większość z was zatrzymała się na 2010-11r gdzie te auta jako tako trzymały cenę.

Poza tym większość z was ma też wygórowane wymagania co do stanu auta z 2003-05r, to można powiedzieć stare samochody, które nie miały 1 - 2 właścicieli, więc logiczne, że będą mniej lub bardziej zniszczone.

 

Polski rynek wygląda jak wygląda i trzeba wziąć na to poprawkę, jak sprzedawałem swoje E90 i wystawiłem je trochę powyżej ceny rynkowej to nawet nikt nie zadzwonił, jak zjechałem do ceny z Allegro to moment się sprzedała.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek z całym szacunkiem, ale czy ty byś zapłacił za E39, które ma 13 - 14 lat 30tys.zł ?

Nie wydaje mi się.

 

Tak, ja właśnie tyle chcę przeznaczyć na pewną e39 po lifcie z końcówki produkcji na wypasie (oczywiście mówimy tu o cenie całkowitej z opłatami, transportem itp).

 

e60 będzie klasykiem....tak mi kuzyn powiedział. Ja mu na to, że nie będzie a on mówi że to auto jest tak brzydkie i popierd.. że będzie.

 

haha dobre, coś w tym jest...e60 bez m-paku delikatnie mówiąc szału nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobre, coś w tym jest...e60 bez m-paku delikatnie mówiąc szału nie robi.

Robi i to nie tylko pod wiejskimi dyskotekami, niektórym się podoba, innym nie, kwestia gustu.

Namieszałeś w mojej głowie

Jednym gestem, jednym słowem

Nie musisz przynosić mi fiołków i bzów,

Wystarczy mi, ŻE JEŹDZISZ BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie trzeba było patrzeć na Twój opis, żeby wiedzieć czym jeździsz :mrgreen: tak jak piszesz kwestia gustu :cool2:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie już w tym kraju nie zaskoczy. Wczoraj pod Łodzią widziałem E36 w M-Pakiecie za 2900 pln "stan dobry" a dzisiaj E60 za 20 tys. :mad2:

 

Chcesz sprawdzone E60?

 

Proszę: http://allegro.pl/bmw-530-d-1-szy-wlasciciel-od-nowosci-z-salonu-pl-i4538283122.html

 

Auto od pierwszego właściciela, kupione w salonie, do końca serwisowane w ASO, jeździł nim starszy facet który posiada jedną z większych firm w mojej okolicy. Aktualnie przemieszcza się Panamerą a 5tka od pół roku stoi nie ruszona. Cena 47k, widzisz różnicę?

http://zsp10.pless.pl/zapis/bykom.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze sobie postoi drugie pół roku, bo wątpie żeby mu ktoś szybko zadzwonił, w przebieg i tak pewnie malo kto uwierzy, nawet jeśli jest prawdziwy.

 

Poza tym faktycznie jeśli E60 to albo w M-paku albo po lifcie.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polski rynek wygląda jak wygląda i trzeba wziąć na to poprawkę, jak sprzedawałem swoje E90 i wystawiłem je trochę powyżej ceny rynkowej to nawet nikt nie zadzwonił, jak zjechałem do ceny z Allegro to moment się sprzedała.

 

tak było jest i będzie w tym naszym kochanym kraju ;) dużo osób z poza forum oczywiście w ogóle nie przegląda stron typu mobile.de czy autoscout po to by porównać lub zobaczyć po ile chodzi dane auto u naszego sąsiada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie już w tym kraju nie zaskoczy. Wczoraj pod Łodzią widziałem E36 w M-Pakiecie za 2900 pln "stan dobry" a dzisiaj E60 za 20 tys. :mad2:

 

Chcesz sprawdzone E60?

 

Proszę: http://allegro.pl/bmw-530-d-1-szy-wlasciciel-od-nowosci-z-salonu-pl-i4538283122.html

 

Auto od pierwszego właściciela, kupione w salonie, do końca serwisowane w ASO, jeździł nim starszy facet który posiada jedną z większych firm w mojej okolicy. Aktualnie przemieszcza się Panamerą a 5tka od pół roku stoi nie ruszona. Cena 47k, widzisz różnicę?

 

 

Facet chce sprzedać za 15% wartości poczatkowej auto, którym przejechanie kilometra kosztowalo go 2 pln utraty wartości. W sumie to mógłby oddać ją za darmo . Niewielka różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Za40 tys to juz szukają F :mrgreen:

Zenek,a co to znaczy :mrgreen: ?

 

Nie wiesz co oznacza F w nowych bmw :mrgreen:

Np F30

Ja pierdziu :duh: no tak,zaćmiło mi baniak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.