Skocz do zawartości

M3 E46 SMG


krlrmn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów! :D

 

To mój pierwszy post na tym forum. Chciałem przedstawić mój "nowy" nabytek. M3 E46 SMG w kolorze CarbonSchwarz Metallic. :D

Auto w moim posiadaniu od około miesiąca, póki co jest w stanie przygotowania, robię w aucie wszystko co potrzebne (m.in. wzmocnienie podłogi) aby doprowadzić do stanu "prawie idealnego" :grin:

Narazie nie będę się rozpisywał, ale plany co do auta są duże :twisted:

 

http://images70.fotosik.pl/86/acd312830cf876bbmed.jpg

http://images69.fotosik.pl/86/bbb93c9ebb1dbe53med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej zdjęć na pewno niedługo wrzucę, co do planów to mogę jedynie zdradzić, że chodzi o zwiększenie mocy. :twisted: :twisted: :twisted:

Konkrety będą jak odbiorę auto z warsztatu, gdzie aktualnie wymieniam w zawieszeniu wszystkie gumy i tulejki na poliuretany + wzmacniam podłogę, która lubi pękać. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Koledzy, możliwe, że jeszcze w styczniu będę musiał się pożegnać ze swoją M3 E46, carbonschwarz, SMG, 160k przebiegu. :(

 

Będę musiał, mimo że bardzo nie chcę :sad: , ale mam super okazję na zakup E92 330d 2010r, w bardzo dobrej cenie...

Niestety nie bardzo chce tej przesiadki, zdążyłem się zakochać w eMce :? :? :? ale poświęcam się żeby odłożyć trochę sianka i wsiąść do M3 E92 za jakiś czas :D

 

Jeśli ktoś z forumowiczów byłby zainteresowany, proszę o kontakt, podeślę zdjęcia i szerszy opis auta. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam! Akurat świetnie się składa bo od pewnego czasu przeglądam oferty M3 E46 i jestem zainteresowany kupnem. Niestety prawko zdaje dopiero za 2 lata :cry: Pytanie tylko czy oferta jest na cito czy mógłby pan (albo ktoś z kręgów posiadający takowe auto na sprzedaż) jeszcze poczekać załóżmy 2-3 lata? Gdyby udało mi się dostać dorwyczą pracę zebrałbym do tego czasu potrzebne środki. Ogólnie będe dbał o auto także luz. Może nawet w przyszłości zrobię mu tuning :norty: Pytanie tylko ile taka impreza by kosztowała i czy da się jeszcze ogarnąć jakąś M3-ke w przystępnej cenie? Czy wg. da się jeszcze dorwać oryginał czy wszystkie 3XX zaliczyły już wiejski tuning w stylu nakoksowanego sportowca z silnikiem od Seicento? XD Nie że coś mam do tunerów bo niektóre projekty są wyczepiste tylko nie chciałbym być na miejscu osoby która siedzi w takim BMW i bierze ją jakaś Skoda :duh: :mrgreen: A i proszę nie bić bo jestem nowy na forum xD

 

PS. W razie czego proszę pisać na priv, ew. podam dane kontaktowe

Edytowane przez LeBandita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy o niczym nie marzyłeś? Nie wierze że nie :D Przecież warto mieć ambicje. Specjalnie napisałem na tym forum, pomyślałem że skoro tutaj siedzą takie osoby które znają się na Beemkach od A do Z to może chociaż ktoś coś doradzi. Jeżeli ja jakoś źle rozumuje to przecież wystarczyło powiedzieć że to nie dla ciebie bo: "za duża moc i świeżak nie ogarnie prowadzenia" na przykład. Przecież na Polskich drogach jeździ więcej "M3" niż BMW zdołało wyprodukować.. i to wcale nie jest śmieszne jak cię Fabia bierze na światłach bo pod maską masz 100km diesel xD No więc wolę uniknąć takiej sytuacji i dlatego chciałem się zapytać czy na rynku jest wystarczająco !oryginalnych! M3-jek żebym się zdążył jeszcze na jakiś przyzwoity egzemplarz załapać :P Zdaje sobie sprawę że autor potrzebuje pieniędzy i może nie chce czekać ze sprzedażą aż dozbieram na 4 kółka, bo np. w międzyczasie znajdzie się kupiec. A tak z ciekawości to ile kosztuje? Oferta jest jeszcze aktualna? A może lepiej jednak kupić budę, zrobić swapa z mocniejszego auta i założyć gwintowane zawieszenie? Co nie znaczy oczywiście podrabiać M3 :D Edytowane przez LeBandita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że odkopałeś konkretnie temat, to serio myślisz że człowiek posiadający m3, będzie trzymał ją specjalnie dla jakiegoś młokosa z forum? :mad2:

A jak myślisz o słapie, i o gwincie, to może z marszu kup jariskę którą będziesz zdawał prawko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest sprzed 13 miesięcy, ciężko żeby była jeszcze aktualna ;]

 

Żeby takim autem jeździć, to trzeba mieć olej w głowie i sporo doświadczenia. Tak na 3-4 auto się nadaję M3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.