Skocz do zawartości

Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr


Apacer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

A tyle pracy w nią włożyłeś. Szkoda.

A ty cały i zdrowy?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuje .... dbałeś o samochód i troche funduszy na to poszlo ......... najważniejsze ze Tobie nic poważnego się nie stało

 

btw

co to za auto nie wyhamowało ze Ci tak "dupe" przetrąciło ?? patrząc po zdjeciach to raczej sprawcą nie byłes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że był między młotem a kowadłem więc nie przyjemna sytuacja ;/ Tyle pracy ... :( ale ważne, że zdrowie nienaruszone więc kolejne mody można będzie robić.
Obecnie BMW E36 Compact 96r M43B16 -> M50B25 <- w dążeniu do ideału
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Wyluzuj trochę, skoro wrzucasz takie zdjęcie bądź gotowy i na gorzkie żale, i współczucie, i na drwiny i na żarty :nienie:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite są twoje modyfikacje siedzę w beemkach 10 lat ale żadną tak mocno nie doposażałem , jednym słowem jestem pod wrażeniem na pewno cos wykorzystam u siebie w e61

______________

champion

e53 3.0dA 2005

e53 3.0dA 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do przerywającego dźwięku na FM i CD czy działa Ci bluetooth? Spróbuj odłączyć moduł TCU/MULF ten w bagażniku, światłowód można dać w pętlę aby nie było błędów ale na testy nie trzeba i wtedy sprawdź czy zaczął działać dźwięk, jeśli nie to stawiał bym na CCC albo ew. wzmacniacz się przegrzewa jeśli posiadasz takowy.

 

http://vfhost.home.pl/mobilem/pub/MOBILEM/czesci/petla2.jpg

 

http://i180.photobucket.com/albums/x100/guatibiri/DSCF0459.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Autko przybiera nowe kształty. Zderzaki m5 + spoilery pod kolor nadwozia. Cała buda została pomalowana na nowo, wszelkie wgniotki, ryski itp wyszlifowane/wyciągnięte. Do środka pomału wpada Logic7, hamulce z m5, w silniku kilka zmian i podwyższenie mocy, układ wydechowy całkiem nowy, większa pojemność i przepustowość.

 

Jedno zdjęcie na zachęte :8)

 

13054602_993576500696530_190432975_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech mi ktoś powie że stara Maxima się nie sprawdza że dzwon jest podstawą tuningu.

 

Panocku ty się nie osiągaj z fotkami tylko opisuj ładnie wszystko. Szczególnie silnik i moc bo robi się ciekawie.

 

Czekam na dalsze info co i jak

 

Old

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nietypowy ponieważ jest ich mało :], mnie się osobiście b.podoba. Wieczorami i w pochmurne dni ma odcień czarny :]. Myślałem kiedyś o niebieskim ciemnym macie, jak m3/4 itp, może kiedyś jak kasa będzie jakas...

 

Dziś dopasowałem nadkola m5 do przodu, powoli przeciągam nową instalację do logic7. Części na nowy wydech zamówione. Jutro myślę rozebrać lampy, by wysłać odbłyśniki do regeneracji, klosze polerka + lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planuję innego turbo, tylko oryginalne przerobić na stage3 w perunie. Ale te plany pewnie odłożę na kilka miesięcy, kasy powoli zaczyna brakować, a robota w kopalni płatna tak samo jak kierownika biedronki :mad2: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ostatnio kiepskawa, więc prace idą powoli. Porobione wiązki elektryczne, spoiler przyklejony, czujniki pdc odnowione i pomalowane w kolor nadwozia.

IMG_2668.JPG

 

 

Wiązka tylnej klapy sprawdzona, uszkodzona izolacja, wada fabryczna na zgięciu wiązki, każdy posiadasz bmw powinien to sprawdzić :? Całość zaklejona izolacją, taśmą parcianą, peszel i dodatkowa taśma parciana :cool2:

IMG_2669.JPG

 

 

Wymieniony został czujnik deszczu/świateł na wersję pod hud'a, + kalibracja nowego czujnika poprzez inpę. W dzień świetnie widać na zwykłej szybie :cool2:

IMG_2671.JPG

 

 

Kwasówka na nowy wydech przyszła, czekam jeszcze na tłumik i pozostałe drobne elementy

IMG_2705.JPG

 

 

W wolnych chwilach w piękne dni przeciągam nowe instalacje do logic7, całość na przewodach miedzianych 2,5mm2 a subwoofery na 4mm2. Zestaw będzie łączony logic7 + wzmak niskotonowy na wejścia wysokonapięciowe.

IMG_2706.JPG

 

PUChgvqdhdiC9pIuceBhmD_CratfCheNufFgd_Jpz_r6OaPygKn6Y-qbwVaXJdO_a33x1msP=w667-h889-no

 

IMG_2708.JPG

 

Została mi jeszcze prawa strona do przeciągnięcia oraz poukładanie wszystkiego we wiązki auta i pospinanie opaskami. Całość zabezpieczona parcianą taśmą ;)

 

Przy okazji regeneracja nowych lamp przednich oraz modyfikacja. Rozbieranie w kolejnych etapach opisane, składanie opiszę jak dojdą nowe odbłyśniki :8)

 

1.Ściągamy elementy świecące oraz wypinamy przewody lampy, silniczka przesłony.

IMG_2693.JPG

 

2.Rozwiercamy zaklepane nity łączące odbłyśnik z soczewką oraz przesłoną

IMG_2695.JPG

 

3.Wykręcamy 4 śruby torx

IMG_2696.JPG

 

4.Ściągamy przesłonę świateł bixenon

IMG_2697.JPG

 

5.Odczepiamy chromowany plastik lampy od soczewki, trzy punkty do podważenia

IMG_2700.JPG

 

6.Wyciągamy chromowaną osłonkę w lampy

IMG_2702.JPG

 

 

Widać jak zmatowione są odbłyśniki :x

IMG_2699.JPG

 

Całość elementów. Teraz regeneracja, malowanie, przeróbki, mycie izopropanolem itd :D

IMG_2704.JPG

 

Etapy składania całości oraz mycia w następnym wydaniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.