Skocz do zawartości

Nowe BMW 3 Coupe już jest

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chce mi się pisać :P

 

Więc o szczególy zapraszam TUTAJ

 

Moje zdanie -- piękny ale tył :duh:

  • Odpowiedzi 51
  • Wyświetleń 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
oo Motyla noga jest naprawdę ładna i tył tez mi się podoba :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Opublikowano
Mi się właśnie tył nie podoba, taki jakiś bez wyrazu, zadziorności no i za nisko schodzi...
Opublikowano
Rzeczywiscie tył troche sknocili... Bardziej przypomina jakiegos amerykańca albo japończyka. Wydaje sie byc nieco za mały w porownaniu do reszty auta. E46 Rządzi :mrgreen: :mrgreen:
Opublikowano
Kupie sobie takiego :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ale jak wygram w totka :cool2:
BIAŁA MOŻE WIECEJ :)
Opublikowano
a mi sie podoba sliczna coupetka.....ale przyznam ze e46 coupe jest ladniejsze :8)

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Opublikowano
dobrze że E36 tak nie skrzywdzili....

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Opublikowano

Nie jest tak źle, ładne auto ;)

Ale e46 nie pobije !!!

http://img222.imageshack.us/img222/9720/bmw3ln0.png
Opublikowano
:( Takiej tandety jeszcze nie widziałem :duh: :mad2: Tak sobie myśle,że ta nowa 3-jka będzie napewno inna,napewno ładniejsza :) To zdjęcie to jest jakaś ściema :nienie:
Opublikowano
Szkoda bo zgubila poczwórne wydechy :? i jakies alusy sa nie takie.... Nie widza mi sie wygladaja jak do wersji 1.6 :lol: Fakt dupeczka tez jakos tak dziwnie zaokrąglona eeeee wole e46
Opublikowano

Jak odciagna kolege Chrisa :roll: od projektowania samochodow marki BMW, to wydaje mi sie, ze wszystko wroci do normy. :cool2:

Jak za dobrych lat 80-tych i 90-tych. :mrgreen:

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Opublikowano

A nikt nie zauważył że będziemy mieli benzynowe BMW z TURBO :)

" lub najmocniejszy, również trzylitrowy, który dzięki doładowaniu dysponuje mocą 306 KM. "

http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Opublikowano

Linia bardzo ladna , przod tez , ale tyl sredni.

Wydechy jak w Audi A4 i te lampy z tylu... przypominaja mi te z najnowszej 7er po liftingu i moze troszke te z nowego A6 Avant :cry:

Opublikowano
A mi bardzo sie podoba i juz :wink: :lol:

Łukasz

E30 316 BAUR TC (w renowacji)

Opublikowano
Auto bardzo fajne, tylko ze ja znow mam wrazenie ze to kolejny model, ktorego poprzednik byl o wilece ciekawszy.
Opublikowano

"Na początku przyszłego roku oferta zostanie poszerzona o czterolitrowy silnik V8 o mocy 400 KM." :jawdrop:

To co bedzie w M3 ?? V12 600 KM ?? :roll2: :twisted2:

Once you get locked in to a serious drug collection the tendency is to push it as far as

you can...

http://www.motostat.pl/user_images/2680/icon3.png

Opublikowano

Wersja z silnikiem 3.0 Turbo bedzie smakowitym kaskiem dla roznego rodzaju firm tuningowych. W stosunku do wolnossacej szostki po dodaniu turbo moc wzrosla tylko o okolo 50HP. Podejzewam ze latwo i tanim kosztem da sie z tego wycisnac przynajmniej dodatkowe 100HP :mrgreen:

 

 

"Na początku przyszłego roku oferta zostanie poszerzona o czterolitrowy silnik V8 o mocy 400 KM." :jawdrop:

To co bedzie w M3 ?? V12 600 KM ?? :roll2: :twisted2:

 

Ten czterolitrowy silnik V8 bedzie wlasnie w M3.

Opublikowano
  • Członkowie klubu

Patrząc na zdjęcia to szczerze powiedziawszy mam wrażenie że widzę kolejną fantazję dziennikarzy na temat 3 coupe. :wink:

 

 

Najbardziej mnie ubawiło natomiast to:

W przyszłym tygodniu BMW dokona oficjalnej prezentacji nowej serii 3 w wersji coupe.
Dlatego już dzisiaj prezentujemy pierwsze oficjalne zdjęcia tego samochodu!

Jak można zaprezentować oficjalne zdjęcia samochodu skoro oficjalne zdjęcia BMW pokaże w przyszłym tygodniu? Chyba autor ma problemy z logiką... :wink:

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
A mi się podoba... mimo, że tylko można pomarzyć, ale się podoba :lol:
Kai
Opublikowano

Na temat gustów się nie dyskutuje! Mi sie bardzo podoba :cool2:

Co do tak sponiewieranego przez większość tyłu, to moim zdaniem jest to nawiązenie do nowej 7-ki, a z tymi lampami wygląda wreszcie jak BMW, a nie jak "Lanos". :8) Jak dla mnie bomba :mrgreen:

PS> wszysttkim, ktorym bardzij sie podoba e46 - tak jak wy mówili pewnie wasi poprzednicy, kiedy e46 zastepowało e36, idźmy z duchem czasu :mrgreen:

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Opublikowano

Witam,

 

Coupe wyglada bardzo ladnie, jesli sie komus nie podoba, byc moze nie jest w grupie docelowej, jak to teraz ladnie sie okresla w marketingu? :) Jako posiadacz E90 czyli osoba, do ktorej trafia stylistyka Bungle'a, uwazam, ze coupe jest naprawde super furka i moge tylko zalowac, ze wersji 335i nie bylo wtedy, gdy zamawialem rok temu swoje 330i.

 

Obecna bem3 sprzedaje sie lepiej niz passat w niemczech, w usa zostala samochodem roku i rowniez swieci tam niezle wyniki sprzedazy. Widac taka stylistyka trafia do ludzi, ktorzy kupuja nowe samochody w tej klasie.

 

Na obecna BEM7 tez wylano na tym forum niezla ilosc pomyj, a dla mnie jest bardzo ladna, nie wspominajac o radosci jaka daje jej prowadzenie.

 

Ciagle wychwalacie muzealne modele typu E36, E30, a jak patrze na E46 obecnie to poza jakimis fajnymi wersjami coupe to reszta traci juz lekko myszka. :) Szczegolnie te podstawowe wersje. Nie wspominajac o BEM5 E39, ktora wyglada jak uboga krewna przy najnowszej E60.

 

/DarekP

Opublikowano
Auto bardzo fajne, tylko ze ja znow mam wrazenie ze to kolejny model, ktorego poprzednik byl o wilece ciekawszy.

 

Ja mam wrażenie, że to kolejny paskudny samochód w ofercie BMW. Już lada moment skrzywdzą ostatni ładny - X5.

Z drugiej strony łatwiej mi będzie przesiąść się do konkurencji...

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Opublikowano
A ja własnie przed chwilką miałem spotkanko na swiatłach z nowitką 7er i zaraz później róniez nowiutka 6er 9wyglądała identycznie jak w albumie BMW, kolor nawet burgund, ale widok na żywo jest o wiele ciekawszy niż w albumie) :mrgreen: :cool2:

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.