Skocz do zawartości

Fajny gadżet? Co myślicie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

50 zł to sporo?? :roll:

Zobacz ile kosztują ori okulary, sygnowane logiem jedynej słusznej marki, a nie jakieś chinole, którymi jedyne co można zrobić, to popsuć sobie wzrok http://www.bmwsklep.pl/okulary_przeciwsloneczne,1125,0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Hej.

To ja mam te okulary do sprzedaży i nie jest to badziew. Są to zwykłe okulary jakie ma każdy z nas w aucie, bo wątpię żeby ktoś poszedł do okulisty i kupił/dobrał okulary specjalnie dla siebie, chodzi oczywiście o okulary przeciwsłoneczne.

Okulary z aukcji są tej samej klasy, co miliony okularów sprzedawane co roku na targowiskach, deptakach czy w supermarketach, czyli tej klasy, co okulary u 99% ludzi na świecie, a może i lepsze, bo nie są produkowane tam gdzie dziś wszystko, jest to produkt całkowicie POLSKI.

Jedyna różnica jest taka, że nie sprzedaje ich sklep BMW, gdzie baaardzo dużo trzeba zapłacić za znaczek, a i tak okulary są "made in china".

 

W Niemczech sprzedało się ich strasznie dużo po chyba 19,99 euro za sztukę, a u nas jak zwykle, za tanio to badziew i nikt nie kupi, a jak w sklepie są po prawie 600zł, to każdy by chciał, ale szkoda pieniędzy... polandia...

 

Jeszcze jedno, producent ma zgodę marki, na użycie ich znaków w produkcji okularów i na sprzedaż hurtową na terenie Niemiec, o czymś to świadczy..

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To powiedz mi dlaczego tych okularów nigdy nie widziałem w żadnym katalogu BMW? Cały tego typu sprzęt o ile kojarzę robi dla BMW Puma a nie polska firma. Zresztą prawie identyczne okulary BMW w Niemczech są sprzedawane po około 100E-120E. Nie dziw się, że mało kto wierzy, że BMW pozwala używać swojego logo na byle jakich okularach za 19 Euro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ok.

Te okulary zamówili właściciele jednego z klubów BMW w Niemczech, były rozdawane jako bilet wstępu na zlocie, ale tak się spodobały, że organizatorzy zlotu i właściciele jednego z for domówili dużą partię i sprzedawali je na ebay'u. Sprzedali około 100 tysięcy sztuk w maju i dali sobie spokój.

Na zlocie był mój stary klient, wyprowadził się do Monachium dwa lata temu, też jest fanem BMW, podłapał temat, odnalazł producenta, okazało się, że to polska firma, dogadał się z nimi i kupił partię 10000szt. Wiedząc, że jestem użytkownikiem forum w Polsce, zapytał, czy nie chcę kupić kilku sztuk dla kolegów z forum i tak wziąłem 100szt na próbę, płacąc 10euro/szt, ale jak widzę, to był błąd, bo Polak zawsze musi się doszukiwać drugiego dna, a za te posty pewnie dostanę bana, ale co tam..

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
producent ma zgodę marki, na użycie ich znaków w produkcji okularów i na sprzedaż hurtową na terenie Niemiec, o czymś to świadczy..

 

 

okulary zamówili właściciele jednego z klubów BMW w Niemczech

 

 

To jak to w końcu jest, bo szczerze wątpię, aby BMW zgodziło się na użyczenie logo dla takiego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A jakis fikrer one maja, czy po prostu zrenica sie powieksza a promienie wala prosto w nia?

 

Jak nie to nie warto psuc oczu. Mamy tylko dwa, niewymienne :mrgreen:

Lepiej kupic inne, bez logo ale z filtrem.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Postaram się odpowiedzieć na raz na wszystkie pytania.

Bana za to, bo administrator naszego forum nie zgodził się na to żebym zamieścił na forum informację, że mam takie okulary na sprzedaż, ponieważ nie mam zezwolenia marki na sprzedaż.

Dowiedzieliśmy się u producenta, że kupujący w Niemczech, czyli właściciele forum i organizatorzy zlotu załatwili pozwolenie producentowi na używanie logo, ale jest zapis, że tylko do tych okularów i tylko dla sprzedaży hurtowej na terenie Niemiec, czyli chodziło o to, żeby organizatorzy zlotu mogli je kupić od producenta i je rozprowadzić/sprzedać. Też głupota, bo znajomy je kupił od polskiej firmy, wysyłka była do Niemiec, a następnie trafiła partia do Polski do mnie... mam nadzieję, że nie piszę zbyt trudno.

Filtr w/g producenta, to UV-400 kat.2

Używam jednej sztuki od soboty i są OK, żona ma podobne pilotki kupione w H&M za 60zł i różnicy żadnej nie widać.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No to jak filterek jest to spoko :cool2:

Teoretycznie orginalne za fajna niska cene :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to jak filterek jest to spoko :cool2:

Teoretycznie orginalne za fajna niska cene :mrgreen:

 

Dzięki za dobre słowo.

No ale jak widzisz po aukcji, ani jednej sprzedanej sztuki...

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ponownie.

Niby obiecałem Krzyśkowi, że nie będę już tu "reklamował" okularków, chłopak nie chce dostać bana, no ale niby za co.

Byłem u niego w weekend, jak zobaczyłem okulary, to wziąłem od razu 5 sztuk, sobie kobiecie i kolegom.

Postanowiłem, że trochę je poużywam i dopiero coś napiszę. Przyznam, że fajna sprawa, dobrze leżą na nosie, są lekkie, można je powyginać w/g uznania. Napis na szybce niczemu nie przeszkadza. Kiedyś miałem w ręku tzw. oryginały z firmowego sklepu BMW i niczym się nie różnią, po za ceną. W sklepie jak wiadomo 600pln :mad2:

 

Dzięki Krzychu, a reszcie polecam.

 

PS. będę Cie reklamował, lubię ludzi z pomysłem i wiem, że nie naciągasz, a towar masz fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To żeś mnie przyreklamował :D

 

Super, że się spodobały :cool2:

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tylko takie pytanie - jaka jest szansa, że okulary przyjdą nieuszkodzone w tej kopercie, biorąc pod uwagę poziom usług świadczonych przez Pocztę?

 

Spokojnie, są zapakowane w podwójne bombelki.

Jakby się uszkodziły, to koszty biorę na siebie.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ;)

 

Również jestem zadowolonym nabywcą tych okularków :) cena niska jak na takie okularki naprawdę .. aż żałuję, że więcej od razu nie zamówiłem :P ale mam nadzieję, że jeszcze będą to sobie domówię bo naprawdę warto .. dobrze wykonane .. lekkie, wygodne no i słoneczko nie przeszkadza :D aa przesyłka ?. przyszło pocztą w jeden dzień akurat do mnie i nie zniszczone nawet :D

 

Polecam bardzo te okularki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się ten napis zdjąć ze szkła?
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak z ciekawosci, ile kosztuje przesylka do DE? Moze tez sie skusze :D a da sie pay-palem za granice pieniadze przesylac i czy masz takie konto?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy da się ten napis zdjąć ze szkła?

 

Ten napis, to naklejka, nie próbowałem odklejać, ale jak ktoś się postara i może podgrzeje delikatnie suszarką, to pewnie da rady. Nie próbowałem..

 

Tak z ciekawosci, ile kosztuje przesylka do DE? Moze tez sie skusze :D a da sie pay-palem za granice pieniadze przesylac i czy masz takie konto?

 

Dziś będę wysyłał kolejne, to zapytam Panią Zosię na poczcie ile by to wyszło. A co do płatności, to wystarczy, że zapłacisz na allegro kartą i po krzyku.

Dowiem się dziś wszystkiego i jak coś to poprawię w aukcji możliwość wysyłania za granicę. Ewentualnie mam konto walutowe, więc coś wymyślimy.

 

Witam ;)

 

Również jestem zadowolonym nabywcą tych okularków :) cena niska jak na takie okularki naprawdę .. aż żałuję, że więcej od razu nie zamówiłem :P ale mam nadzieję, że jeszcze będą to sobie domówię bo naprawdę warto .. dobrze wykonane .. lekkie, wygodne no i słoneczko nie przeszkadza :D aa przesyłka ?. przyszło pocztą w jeden dzień akurat do mnie i nie zniszczone nawet :D

 

Polecam bardzo te okularki ;)

 

Dzięki za dobre słowo, może i inni się przekonają, że to fajny gadżet..

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak z ciekawosci, ile kosztuje przesylka do DE? Moze tez sie skusze :D a da sie pay-palem za granice pieniadze przesylac i czy masz takie konto?

 

Właśnie byłem na poczcie, gdybyś chciał je kupić, to całkowity koszt okularów z przesyłką poleconym priorytetem wyszedłby 60PLN. To chyba nieduża różnica. Możesz też zapłacić kartą, pójdzie to przez pay-pall, który jest ogólnoświatowy, więc nie będzie dodatkowych kosztów, a euro przeliczają po kursie NBP.

Jeśli się zdecydujesz, to daj znać, wystawię specjalnie aukcję za 60pln z tyloma sztukami ile będziesz chciał.

Czas dostawy w/g Pani Zosi, to 4 dni.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu czy możesz wysłać mi swój numer tel, bo mam kolejnych chętnych na okularki, a widzę że aukcja się skończyła. Masz je jeszcze, czy może już wszystkie sprzedałeś. Będę potrzebował 6 sztuk, tak sie wszystkim spodobały :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie zauważyłem, że się skończyła...

Mam jeszcze 10 sztuk, wiele osób przyjechało jak Ty i wzięło po kilka na raz, kilka poszło też do Anglii i Niemiec, ale właśnie wysłałem maila do kumpla żeby przysłał mi kolejne 100sztuk. Cieszę się, że się spodobały i powoli się przyjmują.

Zrobiłem nową aukcję, link z nr tel. w moim podpisie :wink:

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.