Skocz do zawartości

E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 53


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Sam bym się zastanowił nad takim autkiem , bo jeśli ktoś wie jak wygląda nasz rynek to za taki egzemplarz nawet 65 to atrakcyjna cena. San nie dawno kupiłem autko z Niemiec i w porównaniu z naszymi cenami wielu by powiedział ze przeplaciłem. To właśnie poszukiwacze okazji którzy kupują sugerując się dobra cena a nie stanem samochodu

 

Dokładnie.

A potem jest płacz, że trzeba pół samochodu wymień, żeby w miarę normalnie jeździć.

W zeszłym tygodniu widziałem na allegro E92 330d za 33 tys zł :duh: .

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 799
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jednak powyzej 60000 bedziesz mial problem sadze chyba ze ma okolo 150000 przebiegu to tak ale biorac pod uwage rocznik to ma pewnie okolo 250000, czy sie myle ? (tak szacowalem przy wycenie osobiscie). Jezeli ja bym kupowal to bym rozwazal tak po przeczytaniu galeri : 150000 km : 65000 zl 200000 km : 60000 zl 230000 km : 55000 zl 260000 km : 50000 zl. A sadze ze takich jak ja jest wiecej.

 

Mylisz się.

Samochód ma przejechane tyle co na liczniku, czyli na chwilę obecną 103tys. Wiem , że trudno jest uwierzyć w taki przebieg przy 8 letnim aucie. Ojciec ma 11 letniego Passata B5 FL 1,9.TDI z przebiegiem 126 tys.

Kto w Polsce uwierzy w taki przebieg ? Nikt. Ale jak go kupił parę lat temu to zapłacił sporo więcej niż średnia rynkowa za ten model. Efekt tej "przepłaty" jest taki, że przez kilka lat posiadania auto nigdy nie zawiodło.

 

no tak za 106000 km mozesz spokojnie zadac 65000 - 70000 zl. Nie wiedzialem ze przegieg jest tak niski. W przebieg nie trzeba wierzyc, w BMW przestawienie wszystkich zegarow w sposob niewidoczny dla dobrego fachowca jest jednak dosyc trudne.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Samochód według mojej oceny jest w stanie idealnym. Jest bezwypadkowy z pewnym przebiegiem.

Ciśnienia na sprzedaż nie mam tylko jakiś czas temu zachorowałem, a choroba ostatnio się nasila. Lekarze postawili 100% diagnozę: E92 335d. :D

 

Do auta trochę kasy już włożyłem i jakbym ją miał sprzedać za 60 tys. to zostanie ze mną na zawsze. Na zagranicznych portalach egzemplarze z podobnym przebiegiem i wyposażeniem są cenione między 60, a nawet 74 tys.

I nie pomylę się jak powiem, że drugiej takiej E90 w kraju nie ma.

 

Po zimie wystawię ogłoszenie i zobaczę co będzie.

 

Mówisz E92 335d...

Nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości :/

Ja choruję już od paru lat. Od 2 lat bezpośrednio walczę z wirusem E92 335d - niestety zagnieździł się w garażu :roll:

Lekarze mówią, że to nieuleczalne.

Zwyczajnymi symptomami są banan na mordzie, nieuzasadniona niczym radość i 549 kosmetyków samochodowym w garażu.

Pogódź się z tym.

Tak będzie łatwiej.

Jestem z Tobą :|

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No jest to faktycznie prawie niemożliwe do wyleczenia tak samo jak detailing.

 

Mój lekarz powiedział, że jedynym znanym lekarstwem na E92 335d jest M3 :mrgreen:

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest to faktycznie prawie niemożliwe do wyleczenia tak samo jak detailing.

 

Mój lekarz powiedział, że jedynym znanym lekarstwem na E92 335d jest M3 :mrgreen:

Dobrze pomodzone E92 335d objedzie M3 ale jeżeli chodzi o zawieszenie oraz dźwięk silnika to tutaj M3 jest góra :) :cool2:

 

Samochód według mojej oceny jest w stanie idealnym. Jest bezwypadkowy z pewnym przebiegiem.

Ciśnienia na sprzedaż nie mam tylko jakiś czas temu zachorowałem, a choroba ostatnio się nasila. Lekarze postawili 100% diagnozę: E92 335d. :D

 

Do auta trochę kasy już włożyłem i jakbym ją miał sprzedać za 60 tys. to zostanie ze mną na zawsze. Na zagranicznych portalach egzemplarze z podobnym przebiegiem i wyposażeniem są cenione między 60, a nawet 74 tys.

I nie pomylę się jak powiem, że drugiej takiej E90 w kraju nie ma.

 

Po zimie wystawię ogłoszenie i zobaczę co będzie.

 

Mówisz E92 335d...

Nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości :/

Ja choruję już od paru lat. Od 2 lat bezpośrednio walczę z wirusem E92 335d - niestety zagnieździł się w garażu :roll:

Lekarze mówią, że to nieuleczalne.

Zwyczajnymi symptomami są banan na mordzie, nieuzasadniona niczym radość i 549 kosmetyków samochodowym w garażu.

Pogódź się z tym.

Tak będzie łatwiej.

Jestem z Tobą :|

Seba nie rozumiem dlaczego nadal się wahasz, przecież to tylko wyjdzie Ci i twojemu autu na dobre :D :wink: :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

W poprzednią niedzielę moja E90 miała profesjonalną sesję zdjęciową.

Na razie jedno zdjęcie na zachętę :wink:

 

 

10580652_781578475241690_48305394692526178_o.jpg

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia robią świetną robotę!! W fajnym klimacie - takie mroczne. Jedyne co mi trochę przeszkadza to chyba wydech. O rozmiar za duży wg.mnie. jest taki ostentacyjnie i bardziej do dyfuzora niż zwykłego zderzaka. Ale to moje zdanie :wink:

 

Raz jeszcze gratuluję sesji! :cool2:

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.