Skocz do zawartości

Dziewczyny lecą na BMW czy nie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jestem młody i od życia chce jak najwięcej, chodzi mi o to czy panny lecą na bmw :D Oczywiście innego pojazdu niż ta bawarka nie kupię,a pytam się z ciekawości :) miałbym do wyboru e60 lub f30, i na które z nich panny lepiej by leciały ? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Się odezwali kurde romantycy. :) Oczywiście, że lecą i nie ważne czy to blachary czy nie. Każda leci na drogie auto, nawet jak udaje, że nie, szczególnie gdy jest to BMW. Zresztą myślę, że pytanie założyciela tematu nie dotyczyło szukania przy pomocy BMW wybranki na całe życie, więc przestańcie filozofować. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wybranki nie szukam :lol: Ale lubię takie spotkania typu kolacja ze śniadaniem i adios :D Na taką becie spokojnie polecą http://allegro.pl/bmw-530i-smg-19-idealna-zadbana-ac-schnitzer-i4177260219.html :P A ja raczej ładniej swoją zrobię bo bd miał na to ponad 30 tyś zł :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to się pożegnaj, jak dla Ciebie wyznacznikiem marki są jakieś obiegowe opinie a nie radość z jazdy. :) A rzeczywistość jest jaka jest i świata nie zmienisz. Laski lecą na drogie samochody, było tak zawsze i będzie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że temat jest płytki jak kałuża i bez większego sensu . Bo blachary lecą na wszystkie samochody z charakterem . Jedne polecą na BMW inne na Audi czy MB . Znam osobiście przypadek kiedy dziewczyna zasugerowała starającemu się o jej względy że interesują ją tylko faceci w nowych Volvo . A ten frajer zarżną się w kredycie i kupił nowe s60 . A i tak go po paru miesiącach olała . I tak jak wcześniej pisałem wcale nie potrzeba mieć drogiej fury bo pod odpowiednią remizą to i na ponad 20 letnią Calibrę można panny wyrywać :lol: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kup sobie Cabrio to kazda bedzie chciala sobie wlosy wysuszyc :wink: i do tego dobry fryzjer :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Akurat takie skojazenia powinienes zostawic tylko dla siebie bo w ten sposob atakujesz wszystkich ktorzy jerzdza cabrioletem a BMW robilo najladniejsze cabrio wszechczasow!!!

 

A kiedy chcesz cabrio jezdzic. Jak bedziesz po 60-tce?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie, cabrio nie, jakoś mi to się kojarzy z jakimś pedałem :P

 

Geje jeżdżą Mazdami MX-5 i Mini, bo to typowo babskie auta. Nie wrzucaj wszystkich kabrioletów do jednego worka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat takie skojazenia powinienes zostawic tylko dla siebie bo w ten sposob atakujesz wszystkich ktorzy jerzdza cabrioletem a BMW robilo najladniejsze cabrio wszechczasow!!!

 

A kiedy chcesz cabrio jezdzic. Jak bedziesz po 60-tce?

 

 

dopasowując się do konwencji tego wątku - są też stare pedały.

Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się pożegnaj, jak dla Ciebie wyznacznikiem marki są jakieś obiegowe opinie a nie radość z jazdy. :) A rzeczywistość jest jaka jest i świata nie zmienisz. Laski lecą na drogie samochody, było tak zawsze i będzie. :)

Nawet co z tego jak poleci na samochód, ale jak zorientuje sę że jesteś pustak, a to BMW wyjęło ci z portfela wszystkie oszczędności, to kopnie cię w d... Dobre auto to teraz trochę za mało, ale dużo jak na remizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt źle się wyraziłem :oops: Cabro jest fajne, szczególnie model 3 serii e93 bodajże :P Ale znam pedała który ma e46 cabrio i mam takie jakieś dziwnie skojarzenia :P Czyli mówicie że BMW to maszyna na laseczki ? :D A wy mieliscie jakieś ciekawe przygody ze swoimi bestiami i paniami lekkich obyczajów ? :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówicie że BMW to maszyna na laseczki ? :D A wy mieliscie jakieś ciekawe przygody ze swoimi bestiami i paniami lekkich obyczajów ? :lol:

 

Na Panienki lekkich obyczajów to możesz nawet rowerem pojechać. :cool2: I tak każda Twoja - a później jak to mówisz "adios"

 

Ten temat się chyba prosi o Admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to się pożegnaj, jak dla Ciebie wyznacznikiem marki są jakieś obiegowe opinie a nie radość z jazdy. :) A rzeczywistość jest jaka jest i świata nie zmienisz. Laski lecą na drogie samochody, było tak zawsze i będzie. :)

Nawet co z tego jak poleci na samochód, ale jak zorientuje sę że jesteś pustak, a to BMW wyjęło ci z portfela wszystkie oszczędności, to kopnie cię w d... Dobre auto to teraz trochę za mało, ale dużo jak na remizę.

 

Ale kto tu mówi o szukaniu partnerki życiowej na samochód???? Już pisałem wcześniej, że nie o to chodzi. To już facet decyduje jak tego auta użyje, zależnie od możliwości i ochoty. BMW jest dobre na laski. Oczywiście zależnie od wieku auta i jego ceny katalogowej, masz szanse przelecieć przeciętną dziewczynę albo fajną modelkę. Każda ma cenę, takie życie. Jakoś dziwnym trafem te najfajniejsze sztuki zawsze siedzą w tych najdroższych autach. Mają możliwość wyboru to korzystają, nie ma co im się dziwić, że wolą życie łatwiejsze, wygodniejsze, albo nawet kilka chwil w luksusie opłacone wiadomo jak. Różnie na tym wychodzą, ale to już temat na inną bajkę. ;)

 

Zresztą pojeździj po mieście (w Polsce) Fiatem Panda a pojeździj F10 albo czymś drogim, to zobaczysz różnicę w reakcjach nawet dziewczyn stojących na przystankach, idących chodnikiem obok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się pożegnaj, jak dla Ciebie wyznacznikiem marki są jakieś obiegowe opinie a nie radość z jazdy. :) A rzeczywistość jest jaka jest i świata nie zmienisz. Laski lecą na drogie samochody, było tak zawsze i będzie. :)

Nawet co z tego jak poleci na samochód, ale jak zorientuje sę że jesteś pustak, a to BMW wyjęło ci z portfela wszystkie oszczędności, to kopnie cię w d... Dobre auto to teraz trochę za mało, ale dużo jak na remizę.

 

Ale kto tu mówi o szukaniu partnerki życiowej na samochód???? Już pisałem wcześniej, że nie o to chodzi. To już facet decyduje jak tego auta użyje, zależnie od możliwości i ochoty. BMW jest dobre na laski. Oczywiście zależnie od wieku auta i jego ceny katalogowej, masz szanse przelecieć przeciętną dziewczynę albo fajną modelkę. Każda ma cenę, takie życie. Jakoś dziwnym trafem te najfajniejsze sztuki zawsze siedzą w tych najdroższych autach. Mają możliwość wyboru to korzystają, nie ma co im się dziwić, że wolą życie łatwiejsze, wygodniejsze, albo nawet kilka chwil w luksusie opłacone wiadomo jak. Różnie na tym wychodzą, ale to już temat na inną bajkę. ;)

 

Zresztą pojeździj po mieście (w Polsce) Fiatem Panda a pojeździj F10 albo czymś drogim, to zobaczysz różnicę w reakcjach nawet dziewczyn stojących na przystankach, idących chodnikiem obok. :)

 

haha prawda,prawda-niestety,ale to przecież wie każdy:)Ja jak przejade fitem punto Matki to jakbym nie istniał a jak przejadę wynajętym Audi a5 s-line to uśmiechają się prawie wszystkie.Szkoda gadać...nie mniej to nie temat na forum tylko bardziej przy bro jakimś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnym trafem te najfajniejsze sztuki zawsze siedzą w tych najdroższych autach.

Jakiś czas temu u mnie w powiecie jezdził koleś starym Sabbem 900 . I muszę przyznać że co chwila inna panna się z nim bujała . No ale ochajtał się , przesiadł się w Vectre i Eldorado się skończyło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.