Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepszą ochroną jest AC, resztę można sobie w buty wsadzić :) - bo jak mają ukraść to i tak ukradną.

 

Pzdr.

 

Niestety AC w Anglii jest nieoplacalne... Mam domyslnie wykupione (nowe auta maja obowiazkowe AC) ale jak skorzystam to na nastepny rok bedzie mnie ubezpieczenie kosztowac ze 3 tys GBP (15 000 zl).

http://fm.robsonic.org/robsonic/320d/moja.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie tapicerkę zmieniłbym z miejsca bo aż nie pasuje do takiego auta :?

Po za tym jak każda BMW e92 ładna a tu na dodatek widać że i zadbana :8)

Widzę że zaślepkę będziesz musiał dokupić :wink:

 

PS: żeby takie ceny były w Polsce aut jak w UK :evil:

POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem auta ze skóra ale wszystkie egzemplarze albo miały od cholery kilometrów przejechane albo kosztowały jakies 4tys funtów wiecej wiec wybór był prosty a fotele mozna zawsze obszyc u tapicera i mieć indywidualne wnętrze samochodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obszywać??? za 1500zl kupisz kompletne wnetrze skórzane bez elektryki a jak w twoim przypadku z anglika to jeszcze taniej.

Znajdujesz aukcje z angielskimi fotelami i pytasz czy to da sie zalozyc do europejskiej tak jak bys potrzebowal takiej. koles napewno spusci pare stów zebys tylko zabral bo wymiana maty pasazera bedzie pracochlonna i co za tym idzie kosztowna tak mu powiedz hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obszywać??? za 1500zl kupisz kompletne wnetrze skórzane bez elektryki a jak w twoim przypadku z anglika to jeszcze taniej.

Znajdujesz aukcje z angielskimi fotelami i pytasz czy to da sie zalozyc do europejskiej tak jak bys potrzebowal takiej. koles napewno spusci pare stów zebys tylko zabral bo wymiana maty pasazera bedzie pracochlonna i co za tym idzie kosztowna tak mu powiedz hehe

Ja mam fotele elektryczne wraz z pamięcią fotela kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak.. chodzi o UK. No niezła sumka 15000 :duh: :duh: no ale z drugiej strony UK to nie PL także i płace inne. Więc i ubezpieczenia wyglądają inaczej.

A jak w ogóle z kradzieżą tam aut? Chyba tragedii nie ma? Chyba standardowe zabezpieczenia w zupełności wystarczą. Lub ew. jakaś blokada by home made - magiczne rączki Pana Czesia elektronika ;) czy coś w tym stylu.

 

Najlepiej nie myśleć tak pesymistycznie, że od razu ukradną ;)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak.. chodzi o UK. No niezła sumka 15000 :duh: :duh: no ale z drugiej strony UK to nie PL także i płace inne. Więc i ubezpieczenia wyglądają inaczej.

A jak w ogóle z kradzieżą tam aut? Chyba tragedii nie ma? Chyba standardowe zabezpieczenia w zupełności wystarczą. Lub ew. jakaś blokada by home made - magiczne rączki Pana Czesia elektronika ;) czy coś w tym stylu.

 

Najlepiej nie myśleć tak pesymistycznie, że od razu ukradną ;)

 

Pzdr.

 

 

Nieee. Az tak bardzo tu nie kradna zlodzieje... O zapezpieczeniach mysle jak bede w Polsce w lipcu na wakacjach :) Tutaj prawdziwymi zlodziejami sa firmy ubezpieczeniowe.. Mysle , ze w razie klopotow z autem uzezpieczenie mnie moze wyniesc o wiele wiecej niz 15 tysi.. Juz mialem kiedys z uzebezpieczeniami tutaj do czynienia jak mi obrobili samochod (okradki z zabawek, typu HI-FI, nawigacja, itp). Upezpeiczenie z 600 GBP wzroslo mi na nastepny rok do 1300 GBP za fiata Punto!! ktory byl wart wlasnie ze 1300 GBP... Moze jest to smieszne ale prawdziwe. Tutaj w UK niemal kazdy unika ubezpieczen (claimowania). Lepiej ich nie uzywac, bo za rok placimy fortune... W Polsce sprawa ma sie zupelnie inaczej. Ubezpieczenie ma za zadanie pomoc a nie przeszkodzic.. W Anglii ubezpieczenie to wrog numer 1...

 

Naprawde nikt nie ma tutaj na forum zamontowanego oryginalnego gps'a BMW?

http://fm.robsonic.org/robsonic/320d/moja.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w życiu widziałem tyle "perełek" co się minami okazały, że doszedłem do wniosku iż wolę czasami zapłacić trochę więcej za coś pewnego niż spędzać pół życia na pogoni za jednorożcem :mrgreen: ale co kto lubi, a jak się jeszcze do tego na tym zna to czemu nie :8) fakt jest jeden - auta z polskich salonów z udokumentowaną historią kosztują podobne pieniądze do tych zagranicą. Natomiast wszystkie sprowadzone do Polski są już sporo tańsze...daje to do myślenia :?: :!:

 

Co racja to racja ja jak ostatnio szukałem w polsce 330i, to te wszystkie tańsze, sprowadzone miały jakieś przejścia a o tych amerykańskich to niema o czym gadać.

Co bym nie dzwonił lub sprawdził w CARFAX to na jedno wychodziło. Może to przypadek :D

Aż w końcu trafiłem na polaczka :) , no ale cena inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nieee. Az tak bardzo tu nie kradna zlodzieje... O zapezpieczeniach mysle jak bede w Polsce w lipcu na wakacjach :) Tutaj prawdziwymi zlodziejami sa firmy ubezpieczeniowe.. Mysle , ze w razie klopotow z autem uzezpieczenie mnie moze wyniesc o wiele wiecej niz 15 tysi.. Juz mialem kiedys z uzebezpieczeniami tutaj do czynienia jak mi obrobili samochod (okradki z zabawek, typu HI-FI, nawigacja, itp). Upezpeiczenie z 600 GBP wzroslo mi na nastepny rok do 1300 GBP za fiata Punto!! ktory byl wart wlasnie ze 1300 GBP... Moze jest to smieszne ale prawdziwe. Tutaj w UK niemal kazdy unika ubezpieczen (claimowania). Lepiej ich nie uzywac, bo za rok placimy fortune... W Polsce sprawa ma sie zupelnie inaczej. Ubezpieczenie ma za zadanie pomoc a nie przeszkodzic.. W Anglii ubezpieczenie to wrog numer 1...

 

Naprawde nikt nie ma tutaj na forum zamontowanego oryginalnego gps'a BMW?

 

Witam to czemu nie wezmiesz za skromna oplata okolo 3-5 f miesiecznie protected NCB wtedy nic nie tracisz ja od swojej place niecale 700f na rok full opcja i jeszcze dlatego sa tak drogie bo w ubezpieczenie masz wliczone wszystko praktycznie ac i oc w jednym wiec nie widze ze to bardzo drogo jak na tutejsze zarobki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak latwo jest mi dodatkowo ubezpieczyc NCB poniewaz mialem juz jednego claima i teraz musze uzbierac 4 latka zeby moc je ubezpieczyc. We wrzesniu dopiero bede mogl.. Na chwile obecna pozostaje mi tylko GPS... Nawet myslalem by kupic auto w Polsce i ubezpieczyc w polskiej firmie ubezpieczeniowej, ale wtedy przemieszczanie sie po Anglii na codzien z polskimi blachami to nie do konca dobry pomysl.. Kumplowi ktos regularnie wylamywal boczne lusterka (mial polska rejestracje)..

 

PS. W jakiej firmie masz ubezpieczona? 700 GBP to b. tanio.

 

 

AHA i jeszcze nowinka.. Ten GPS BMW jest honorowany przez niektore firmy ubezpieczeniowe i dzieki temu mozna miec duzo tanszy insurance..

Edytowane przez oxygene113
http://fm.robsonic.org/robsonic/320d/moja.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dolar był po dwa złote to sprowadzenie z USA takiej 330i-335i po "drobnej kolizji" :) opłacało się niesamowicie, dlatego na naszym rynku pełno jest teraz tego...

 

Kupić bezwypadkowe cudne autko jest na prawdę trudno, tym bardziej że wiele wad można zwyczajowo ukryć na czas sprzedaży. Albo zreperować tanim kosztem.

 

Mi nigdy nie udało się znaleźć perełki, zawsze szedłem na jakiś kompromis i liczyłem się z małymi wydatkami, ale gratuluje tym którym się udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Mam pytanie...zastanawiam sie nad zakupem tego auta...

 

http://moto.allegro.pl/bmw-330xi-coupe-m-pakiet-272km-navi-tv-full-i1607199189.html

 

Napiszcie prosze co sadzicie na ten temat...

To znaczy ogolnie czy ewentualnie da sie podkrecic moc teog auta w jakis sposb na podobna do tego, ktora ma 335xi oraz czy ten przebieg nie jest troche zbyt duzy?

Jak oceniacie to auto..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ładne ale... polecam sprawdzić ponieważ

- Ma zderzaki z M-Pakietu a progi zwykłe bez bez M-Pakietu

- Powinien mieć aktywny tempomat sądząc po radarze w przednim zderzaku a patrząc na dźwignie koło kierownicy wydaje mi się że jest to zwykły tempomat

 

Przebieg 90 000km to malutko dla tego auta i silnika pod warunkiem że nie jest po dzwonie i było serwisowane.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wg wytycznych do wyceny auta dla tego modelu roczny przebieg to jakieś 13000km ... mocy to mu za bardzo nie podniesiesz ... sprawdz go dobrze bo gdyby wszystko było OK to do Polski by nie trafił ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem, ze sugerujecie, ze auto jest wypadkowe?

Generalnie zastanawiam sie nad przebiegiem...dla mnie 90 000 to troche duzo...ja robie rocznie okolo 25 000...pytanie kiedy zaczna sie naprawy przy nim..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie Panowie z drugiej strony sprawa ma się tak,że są wyjątki i rodzynki jak np moja E90,jak i pewnie wasze;),przy której sprzedaży mało co zawału nie dostałem 2 razy i prawie do rękoczynów doszło.Mentalność polskiego kupca samochodu to oczywiście zachowanie najwyższej ostrożności i czujności.Wmawiają mi na siłe,że mimo iż auto jest igła i bezwypadek to ono na bank jest po dzwonie,nie ma innej opcji.Bo tak i już.Oczywiście astronomiczne zbijanie ceny niewiadomo z czego i dlaczego.Marnowanie mojego czasu i same problemy.Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.Wniosek taki,że chyba lepiej sprzedać klepane auto,niż igłe,bo łatwiej i szybciej to pójdzie.Suma sumarum mój kuzyn się zdecydował;)
Kubica GO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziekuje za informacje....

Przemysle sprawe i jesli wyjedzie, ze auto jest czyste to chyba sie na niego zdecyduje....alternatywa jest evo 10, ale boje sie niewygody tego auta w codzinnym zyciu;)

Bmw to bmw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno będziesz zadowolony. Jedyna sprawa to tak jak mówie sprawdź dobrze samochód bo coś było na bank przy nim robione - w takich konfiguracjach ( progi bez m-pakietu a zderzaki z ) samochód napewno nie opuścił fabryki.

 

Podobnie jak tempomat. Najprościej będzie sprawdzić wyposażenie samochodu po numerze VIN.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.