Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

140 tys za 330i z 2008 to kwota bardzo wysoka nawet pomimo, ze to coupe (pewnie sie nie targowal)...Niewazne...

 

Od lat znany problem SYTY, glodnego nigdy nie zrozumie. Jak masz kasy od zajebanie to wiadomo, ze dla Ciebie takie poszukiwania sa smieszne.

 

Jednak ogolnie rzecz biorac 70 tys za 4 letnie aut to bardzo duzo kasy.

 

 

Tak jak dwoch forumowiczow pisalo, ze kupilo 3 letnie 320d jeden za 50 tys drugi za 11 tys E - oba po ASO = igly...

 

Moje podejscie do uzywek jest realne, tzn z duza ostroznoscia, kazde auto nalezy sprawdzic w ASO, ale wiem jak dziala handel, jak ktos chce sprzedac to musi dac rozsadna cene. W Polsce rynek aut uzywanych kosztujacych po 80 tys + jest niezwykle , niezwykle trudny, jak ktos ma tyle hajsu to przewaznie sobie nowe kupi czy bedzie na pierwsza wplate. Tu nie sa Niemcy, chociaz nawet w Niemczech 330i z 2007 w idealnym stanie kupisz sie bez zadnego problemu za 18-22 tys Euro.

 

Owszem chcial 99 , ale to byl po pierwsze Diesel a po drugie jako nowa kosztowala 300 tys, wiec 1/3 cena to rozsadna propozycja(nie wiadomo ile spuscil, bo NA PEWNO musial cos dac ). Ja dostalem ofertym z BMW PS, ale jako nowe staly po pokolo 210-220 w 2007, wiec stad ceny nizsze oraz benzyniaki, wiec w Polsce traca bardziej na wartosci.

 

Zatem PO CO mialbym placic np 80-85 za 4 letnie E90 330i jak dostalem z PS dwie za 71-74 (goscie na poczatku chcieli po 80, ale jak przyszlo co do czego to spuscili).

 

Jakbym mial 100 tys dac za 4 letnie auto...to lol..wolalbym zrobic pierwsza wplate i druga stowke splacic na 4-5 lat w jakiejs rozsadnej racie.

 

Mowisz, ze auto znajomego bylo zlepem ? Aha czyli wiesz lepiej ode mnie ? Dla twojej wiadomosci auto bylo salonowym pojazdem, bezwypadkiem, jako nowe w 2007 kosztowalo 250. Co z tego, ze chcial za nie 90 i przez 3 miesiace ZERO realnego zainteresowania.....Potrzebowal kasy, wiec musial spuscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda że ja nigdy nie spotykam okazji w dobrym stanie :) Niestety, śmiem twierdzić że w autach okazje się prawie nie zdarzają...

Kończę ten temat bo mamy totalnie rozbieżne podejście, z tym że mój komputer i twój wyświetla chyba diametralnie różne ceny :D

 

Miłego dnia...

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że do 50 000pln to powienieneś szukać od 2009 w górę, do '05-'06 to powinni Ci ewentualnie jeszcze dopłacić żebyś wogóle wzioł :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem gdzie wy te auta kupujecie za 40-50k w idealnym stanie za 2006-2007

Chyba faktycznie od dziadka niemca co jezdzil po wiosce do kosiola w niedziele i na zakupy co drugi dzień.

 

Ale jak ktoś mi znajdzie serie 3xx do wersji 320, preferowany diesel, jak benzyna to taka do zgazowania,

z Navi, aftomatem i sportowymi siedzeniami w beżu i drewnianą listwą rocznik 06-07 do 50 tys to biore z miejsca.

Oczywiście bezwypadek, malowane drzwi czy błotnik akurat nie świadczą o niczym bo każdy z nas pewnie nieraz przytarł gdzieś

albo jakiś idiota komuś drzwi zarysował, oczywiście wszystkie spawy i prostowane podłużnice odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 50 tys mozesz spokojnie wymagac model z 2007 r z silnikiem 2,0 w stanie bardzo dobrym, jak nie idealnym.
Absolutnie się z tym nie zgodzę,chyba że auto jest po trzech dachowaniach tzw.ulep.Jak potraficie wyrywać takie cacuszka za cenę 50 klocków to proponuję otworzyć komis,całkiem niezłą kasę by na tym zrobił a przy okazji wielu ludzi uszczęśliwił :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Okazje cenowe omijam z daleka. NIKT kto ma dobre auto i wie czym jeździ nie sprzeda za półdarmo.

vystelior któryś z kolegów prosił Cię o podanie nr VIN aby potwierdzić czy rzeczywiście auto jest w tak rewelacyjnym stanie, to czemu nie chcesz podać?

Mam znajomego, który poprzednio jeździł Mercedesem z USA a teraz gdy kupował swoje kolejne auto ( 335i ) jakoś w ogóle nie brał pod uwagę aut zza oceanu.

Ciekawe czemu, skoro na początku tak chwalił auta z USA?

Aha i jeszcze jedno, dobrze wyposażona 3 nowa kosztuje nie mniej niż 300 tys zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ja myślę że do 50 000pln to powienieneś szukać od 2009 w górę, do '05-'06 to powinni Ci ewentualnie jeszcze dopłacić żebyś wogóle wzioł :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

 

Dobre :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 50 tys mozesz spokojnie wymagac model z 2007 r z silnikiem 2,0 w stanie bardzo dobrym, jak nie idealnym.
Absolutnie się z tym nie zgodzę,chyba że auto jest po trzech dachowaniach tzw.ulep.Jak potraficie wyrywać takie cacuszka za cenę 50 klocków to proponuję otworzyć komis,całkiem niezłą kasę by na tym zrobił a przy okazji wielu ludzi uszczęśliwił :norty:

 

A jak myslisz ci zarabiaja na tych calych komisach w Polsce?

Turasy w niemczech tak samo!

 

Ja orientuje sie w cenach, bo od czasu do czasu zakupuje dla rodziny samochody i znajomych. I czym bardziej obity tym taniej kupisz! A w polsce wiemy ze dac lakierowac jest taniej niz gdzie indziej. A ludzie takie kurde pazerne na te pieniadze ze trzymia cene wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespełna dwa miesiące temu kupiłem E90 320i. Auta szukałem 3 miesiące. Byłem na wielu wycieczkach i po obejrzeniu kilku różnych aut (nie tylko BMW) powoli traciłem nadzieję, że znajdę coś w przyzwoitym stanie. Co najmniej 80% ogłoszeń wystawianych jest przez handlarzy lub komisy. Piszą, że auto bezwypadkowe, z małym przebiegiem itd. Na miejscu okazuje się, że czujnik lakieru pokazuje „poza zakresem” (czyli szpachla) albo przebieg nie koresponduje ze stanem tapicerki lub zawieszenia, a w ASO nie mają żadnej historii. Szukałem też auta w DE - jednak przez pryzmat przeglądarki nie znalazłem niczego w dobrej cenie (choć może tam nieco mniej kłamią).

Zacząłem nawet rozaważać kupno nowego auta (Mitsubishi Lancer 1.8 - na BMW za mało miałem kasy).

W moim przypadku sprawę komplikował fakt, że chciałem koniecznie automat. Sprawa silnika była drugo-planowa (preferowałem 325i lub 330i, choć oglądałem też 320d). Moim zdaniem kupno 320d za 50 tys. bezwypadkowego i przebiegiem <150tys. jest bardzo trudne. Powyżej mogą się pojawić grubsze wydatki (DPF, turbina, wtryski i pompa wtryskowa, opisywane na forum poszarpywanie, dwu-mas i sprzęgło - choć to akurat nie dotyczy automatu).

 

No i zdarzył się cud – ogłoszenie BMW320i E90 automat, skóra, ksenony, produkcja 10.2005, kupiony w Polsce, 1 właściciel, serwisowane, bezwypadkowe, przebieg 93tys, cena 50tys. Oczywiście że jest to cud zdałem sobie sprawę dopiero, gdy wszystko udało się potwierdzić (w BMW Smorawiński i dodatkowo w ASO Zielona Góra, czujnik lakieru, stacja diagnostyczna itd.). Auto kupiłem bezpośrednio od właściciela, którym okazał się „wyznawca” marki BMW – w salonie zamówił już nowego X3, a BMW320i utrzymywał w doskonałym stanie. Dodatkowo 2 komplety alufelg (16 na zimę, 17 na lato). Gdy zobaczył, że dopinam klucze od domu do klucza BMW, zwrócił mi uwagę, że się porysuje . . .

I co ważne niczego nie muszę robić na „dzień dobry” – tarcze były wymieniane przy 63tys (przód) i 68tys (tył). Wg komputera najbliżej mam wymianę świec i płyn hamulcowy za 6tys.

 

Miałem nieco większy budżet i liczyłem na to, że znajdę auto nieco nowsze 2006 . . . 2007. Ale po kilku obdukcjach aut wiem, że stan faktyczny i przebieg jest ważniejszy niż rocznik – tym bardziej, że auto mam zamiar trzymać 5-6 lat, a potem przy odsprzedaży – czy będzie miało 11 czy 12 lat ma mniejsze znaczenie (Za diesla 320d z takim przebiegiem trzeba pewnie wydać >70 tys i mieć dużo szczęścia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz szans kupic auta za 50 tys w tym roczniku i z takim wyposażeniem jak napisałes :mad2: Chyba ,że po dzwonie:p .Pozdrawiam

 

ja czy autor wątku?

bo że ja to wiem, ale jak tu się tacy magicy cenowi pojawili no to napisałem czego szukam i co wezmę od ręki :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu sprzedałem za 50 tyś. swoje E90 sedan 2005 2.0D 163 KM Automat przebieg 213 tyś. wersja Indywidual, auto bezwypadkowe i pełna historia serwisowa ostatni przegląd przy 205 tyś. auto w stanie idealnym technicznie i wizualnie :cool2:

Oczywiście auto sprzedałem bez ogłaszania znajomemu który czekał 2 miesiące aż kupiłem coś dla siebie,prawde mówiąc nie jestem zwolennikiem sprzedawania aut znajomym ale ostatnie moje 3 auta poszły do znajomych i narazie wszyscy byli zadowoleni.

Znajomy oglądał też inne perełki z ogłoszeń za 43-48 tyś. bez komentarza :mad2:

 

P.s

gdyby nie znajomy to na Allegro wystawiłbym za 55 tyś. :roll:

sam jestem ciekaw czy byłby problem że sprzedażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie nie gra jakiejś szczególnej roli dla mnie, wolę lepszy silnik zamiast tego, napisałem tylko, że jak się trafi takie to ok :)

Czy 122km to nie za mało w tym aucie? Nie mam doświadczenia z BMW więc nie wiem jaka dynamika będzie, a nie chciałbym się tylko przemieszczać z miejsca na miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu sprzedałem za 50 tyś. swoje E90 sedan 2005 2.0D 163 KM Automat przebieg 213 tyś. wersja Indywidual, auto bezwypadkowe i pełna historia serwisowa ostatni przegląd przy 205 tyś. auto w stanie idealnym technicznie i wizualnie :cool2:

Oczywiście auto sprzedałem bez ogłaszania znajomemu który czekał 2 miesiące aż kupiłem coś dla siebie,prawde mówiąc nie jestem zwolennikiem sprzedawania aut znajomym ale ostatnie moje 3 auta poszły do znajomych i narazie wszyscy byli zadowoleni.

Znajomy oglądał też inne perełki z ogłoszeń za 43-48 tyś. bez komentarza :mad2:

 

P.s

gdyby nie znajomy to na Allegro wystawiłbym za 55 tyś. :roll:

sam jestem ciekaw czy byłby problem że sprzedażą.

 

Pochwal się na co ciekawego zmieniłeś? :D

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się na co ciekawego zmieniłeś? :D

 

Szukałem E92, a marzyłem o A5 i udało się spełnic marzenie :8)

 

widzisz i nie grzmisz :norty: :norty: :norty:

 

i jak wrażenie po zmienie na VW z czterami kółkami? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się na co ciekawego zmieniłeś? :D

 

Szukałem E92, a marzyłem o A5 i udało się spełnic marzenie :8)

 

widzisz i nie grzmisz :norty: :norty: :norty:

 

i jak wrażenie po zmienie na VW z czterami kółkami? :twisted:

 

A5 z tylnim napędem byłaby idealna. :cool2: Akuratnie A5 z VW niema nic wspólnego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe uśmiałem się za 50tyś to ty 2005 nie kupisz

No, żeby Ci czkawka nie została :) Za 43000 (pełna faktura Vat) kupiłem 2006, auto gruntownie przebadane w ASO, poza kołem pasowym do wymiany wszystko OK. Pełna historia serwisowa w systemie BMW. Po przejechaniu kilku tys. km - odpukać - zero uwag.

 

http://cichy-automobile.otomoto.pl/bmw-320-d-fakt-vat-klima-autx2-sport-f-C17388889.html. Widzę, że mają podobnego do mojego. Trochę lepiej wyposażony, ale 2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe uśmiałem się za 50tyś to ty 2005 nie kupisz

No, żeby Ci czkawka nie została :) Za 43000 (pełna faktura Vat) kupiłem 2006, auto gruntownie przebadane w ASO, poza kołem pasowym do wymiany wszystko OK. Pełna historia serwisowa w systemie BMW. Po przejechaniu kilku tys. km - odpukać - zero uwag.

 

http://cichy-automobile.otomoto.pl/bmw-320-d-fakt-vat-klima-autx2-sport-f-C17388889.html. Widzę, że mają podobnego do mojego. Trochę lepiej wyposażony, ale 2005.

 

 

za taka cene to raczej do programu NIE DO WIARY

a oglądałeś inne auta od tego dealera?

ma ok czy szroty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo. Szukałem tanio wyższego roniczka w skórze itd.

Ostatenie zakupiłem BMW z końca rocznika 2005 jednak w naprawdę super stanie i z małym przebiegiem. ;)

I odradzam handlarzy, lepiej pojechać i samemu coś przyprowadzić od rodowitego Niemca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alpin najważniejsze że Ty jesteś zadowolony...

Jeździłem trochę A5 oraz S5, podczas kupna miałem dylemat między E92 a A5. Wybrałem E92.. Szerokiej drogi oraz gumowych drzew :mrgreen:

 

A to E91 za 43 000pln to .... urzekła mnie ta historia :twisted: Nic tylko kupować :cry2: Jak podejścia do aut co poniektórych userów się rozniesie to BMW Polska spadnie sprzedawalność z ich cenami :norty:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe uśmiałem się za 50tyś to ty 2005 nie kupisz

No, żeby Ci czkawka nie została :) Za 43000 (pełna faktura Vat) kupiłem 2006, auto gruntownie przebadane w ASO, poza kołem pasowym do wymiany wszystko OK. Pełna historia serwisowa w systemie BMW. Po przejechaniu kilku tys. km - odpukać - zero uwag.

 

http://cichy-automobile.otomoto.pl/bmw-320-d-fakt-vat-klima-autx2-sport-f-C17388889.html. Widzę, że mają podobnego do mojego. Trochę lepiej wyposażony, ale 2005.

 

 

za taka cene to raczej do programu NIE DO WIARY

a oglądałeś inne auta od tego dealera?

ma ok czy szroty?

Nie oglądałem innych, bo miałem jasno sprecyzowany cel. Kupowałem tanio i - przyznaję - miałem stracha i dlatego zainwestowałem prawie 600 zł w sprawdzenie w ASO. Jak pisałem wcześniej, wszystko wyszło OK i codzienna jazda mi to teraz potwierdza. Wiem, że ten komis dużo ściąga poleasingowców z Niemiec. Gość mi mówił, że w zeszłym roku sprzedali ok. 300 aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.