Skocz do zawartości

Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.


Kirył

Rekomendowane odpowiedzi

maciek_w --> masz takie podejście dziś, bo dopiero co kupiłeś nowe auto, po roku będziesz latał bokiem i robił zygzaki o jakich Ci się nie śniło, jeśli to właśnie sprawi Ci w danym momencie fun :cool2: i to jest właśnie zdrowe podejście: jeździsz tak, jak Ci pasuje, tym co Ci pasuje, niezależnie czy to będzie Opel, 520d, 525d czy jacht zaparkowany na lazurowym wybrzeżu :mrgreen:

 

SylwesterD --> prezentujesz natomiast skrajnie niezdrowe podejście, moim zdaniem typowo krajowe: zamiast cieszyć się swoim parkiem maszyn (niezależnie jaki on jest), oceniasz ludzi po tym, czym jeżdżą lub co kupują, nie dziw się więc, że dostajesz w odpowiedzi komentarze o Twojej "leciwej E39" (swoją drogą bardzo fajna buda, do dziś mam do niej sentyment, bo moja pierwsza) ... kupuj co chcesz, jedź czym chcesz, nie będzie mi ani smutno ani nie bedę czuł radości widząc Cie w E39, 550i czy M5, a wiesz dlaczego? bo wali mnie, czym jeździsz :mrgreen: za to co piszesz i jak piszesz na forum już coś o Tobie mówi i nie jest to niestety przyjemna historia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciek_w --> masz takie podejście dziś, bo dopiero co kupiłeś nowe auto, po roku będziesz latał bokiem i robił zygzaki o jakich Ci się nie śniło, jeśli to właśnie sprawi Ci w danym momencie fun :cool2: i to jest właśnie zdrowe podejście: jeździsz tak, jak Ci pasuje, tym co Ci pasuje, niezależnie czy to będzie Opel, 520d, 525d czy jacht zaparkowany na lazurowym wybrzeżu :mrgreen:

 

Być może... W sumie jakieś mody mam w planach i pewnie nie zawsze ze stoickim spokojem będę czekał, aż cała kolejka dostawczaków wyprzedzi jakiegoś tira. Choć, f10 za bardzo rozpieszcza. Dla mnie to nie jest auto do szukania wariackich wrażeń. Od tego są inne zabawki :)

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem na początku :) Grzecznie i na emeryta :mrgreen: Teraz po 1.5 roku odrobinę inaczej się przemieszczam :mrgreen:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - ostatnie Wasze wypowiedzi x10. Nic dodać, nic ująć. Zupełnie zgodne z moim podejściem do kawałka blachy na kołach, które ani się wszyscy obejrzymy - będziemy je po kolei sprzedawać, często za drobną część kwoty, jaką pierwotnie wydaliśmy - więc tym bardziej nie ma o co bić piany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odchodząc od Waszych sprzeczek i sporów ;)

 

Czy oferta BMW Premium Selection jest dostępna gdzieś w internecie czy tylko u dealera ?

 

Szukam F10tki, nie widzę sensu kupowania nowej z kilku względów, a od 2-3 tygodni szukam na alledrogo czegoś wartego uwagi i rozstrzał jest taki że głowa boli.

Muszę mieć FV na auto, więc zostaje tak naprawdę kilka/kilkanaście modeli wartych uwagi.

 

Więc pomyślałem o tym programie, auta znacznie tańsze, do tego może uda się jakiś rabat załatwić i fakturkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sposoby: chyba najprościej szukać u danego dealera to co ma na stanie lub też każdy dealer ma możliwość zajrzeć na ofertę z BMW AG z Monachium i średnio w ciągu 6 tygodni auto sprowadza. Plus to to, że jest tam spory wybór, a minusem to, że nie widzisz auta które kupujesz. No i zawsze jak dealer ma na stanie, to moim zdaniem lepiej się z nim negocjuje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam dla siebie sedana po 2011 roku w automacie.

Oglądałem już około 10 samochodów :D

 

I mam następujące pytanie. Co może być przyczyną szarpania automatu przy zmianie z 2 na 3 bieg?

W trzech samochodach których jeździłem, dwa miały około 150 tysięcy km zrobione skrzynia szarpała przy bardzo wolnym rozpędzaniu samochodu przy zmianie z 2 na 3 z 3 na 4, dalej na następnych biegach nie było tego czuć.

Może to nie było szarpanie ale odczuwalna zmiana biegu tak jak by sprzęgło trochę za szybko puścić.. W innych samochodach którymi jeździłem zmiana biegów nie była w ogóle wyczuwalna, a miały niektóre większy przebieg..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwesterD --> prezentujesz natomiast skrajnie niezdrowe podejście, moim zdaniem typowo krajowe: zamiast cieszyć się swoim parkiem maszyn (niezależnie jaki on jest), oceniasz ludzi po tym, czym jeżdżą lub co kupują, nie dziw się więc, że dostajesz w odpowiedzi komentarze o Twojej "leciwej E39" (swoją drogą bardzo fajna buda, do dziś mam do niej sentyment, bo moja pierwsza) ... kupuj co chcesz, jedź czym chcesz, nie będzie mi ani smutno ani nie bedę czuł radości widząc Cie w E39, 550i czy M5, a wiesz dlaczego? bo wali mnie, czym jeździsz :mrgreen: za to co piszesz i jak piszesz na forum już coś o Tobie mówi i nie jest to niestety przyjemna historia :wink:

 

 

Skrajność i radykalizm nigdy nie zyskują poklasku :wink: Nigdzie na forum nie znajdziesz postu, w którym bym kogoś oceniał, więc nie opowiadaj takich rzeczy. Za to mnie już oceniliście z każdej strony :cool2: Z jednej mojej opinii o silniku do F10 wymyśliliście tyle historii, że z powodzeniem możecie szukać pracy w gazecie wyborczej, fakcie czy tvn-ie.

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem? Popatrz tu z nieba i przypierd.l granatem."


Alpina B10 V8 4,6

E61 Edition Sport - rodzinne kombi


E39 530i 2002r - moja pierwsza miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Trochę odchodząc od Waszych sprzeczek i sporów ;)

 

Czy oferta BMW Premium Selection jest dostępna gdzieś w internecie czy tylko u dealera ?

 

Szukam F10tki, nie widzę sensu kupowania nowej z kilku względów, a od 2-3 tygodni szukam na alledrogo czegoś wartego uwagi i rozstrzał jest taki że głowa boli.

Muszę mieć FV na auto, więc zostaje tak naprawdę kilka/kilkanaście modeli wartych uwagi.

 

Więc pomyślałem o tym programie, auta znacznie tańsze, do tego może uda się jakiś rabat załatwić i fakturkę :)

 

http://e4c-bea12.bmwgroup.com/e4c/?domain=BM&lang=pl_PL&countryCode=PL&marketPartCode=null

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mandus - szukam 528i, z automatem, szyberdachem, skórami, z czarnym lub białym lakierem. Bez różnicy czy sedan czy kombi :) najchętniej z zew. m-pakietem :)

Od biedy też nie pogardzę 525 z takimi ustawieniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie pomogę w tym modelu - po prostu musisz szukać. Powyższy link od kolegi Kriss33 nie daje pełnego wyrazu z rynku z autami PS (nie wiedzieć czemu jest tam oferta tylko kilku dealerów). Ja np. kupowałem w BMW Gazda w Gliwicach i ich oferta PS była spora - i chyba jest dalej - ale mają zdecydowaną większość 520d.

 

W każdym razie powodzenia w poszukiwaniach :cool2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mandus - szukam 528i, z automatem, szyberdachem, skórami, z czarnym lub białym lakierem. Bez różnicy czy sedan czy kombi :) najchętniej z zew. m-pakietem :)

Od biedy też nie pogardzę 525 z takimi ustawieniami ;)

 

Może tu coś znajdziesz http://bmw-uzywane.com.pl

I żeby nie było, że polecam bawarię, ale jak ja szukałem to byli tańsi od konkurencji i grali w otwarte karty w przeciwieństwie do gazdy!

Pamiętaj, że to auta używane i zawsze może się okazać, że coś było/jest zepsute, albo była jakaś naprawa nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Link ktory podales nie wskazuje na pojedyncze ogloszenie. Musisz troche pokombinowac. W Ergebnissliste na przycisku "Zur Detailseite" klikasz prawy przycisk I kopiujesz link do schowka. A pozniej wklejasz tutaj.

 

Np. takie cos:

http://gebrauchtwagen.bmw.de/CarSearch/Details/1141805/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cadi - fajny, tylko szkoda trochę, że model przed liftem - zawsze to ileś poprawek więcej zrobili, a jesteś bardzo blisko, w sumie podobny przedział cenowy. Mnie to przeszkadza, ale tobie nie musi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można znaleźć porównanie przed/po lifcie ?

Jestem po rozmowie z dilerem i mają mi czegoś poszukać w Premimum Selection. Tylko że tyle czasu już szukam samochodu, że każdy dzień więcej mnie dobija :duh:

Myślałem że dzisiaj dostanę jakieś propozycje, ale dalej cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.