Skocz do zawartości

Ciekawe oferty z allegro - e9x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Nie demonizowałbym wymiany zegarów ;) Wszystko się da.Młody dokładnie wyjaśnił.doprecyzuję,że te "alarmy" to mała kropka obok przebiegu.poza tym wszystko działa. Fachowiec przeprogramowuje eeprom i tam zmienia vin i przebieg- jak jest potrzeba. Mogę polecić Radka,który robił to u mnie.
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Wyświetleń 311,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Nie demonizowałbym wymiany zegarów ;) Wszystko się da.Młody dokładnie wyjaśnił.doprecyzuję,że te "alarmy" to mała kropka obok przebiegu.poza tym wszystko działa. Fachowiec przeprogramowuje eeprom i tam zmienia vin i przebieg- jak jest potrzeba. Mogę polecić Radka,który robił to u mnie.

Potwierdzam, Radek to dobry fachowiec w te klocki :cool2: :D

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Opublikowano

Koledzy, w swoim E91 preLCI mam oryginalne felgi BMW 16" ET31 (model Styling 268) i chciałbym kupić dystanse na tył (jak wiemy są dość głęboko schowane), czy 2x20mm będzie odpowiednie? Na lato planuję jakieś 17, także dedykowane do E91.

 

Znalazłem taką aukcję, czy będzie to pasowało do mnie i czy cena jest ok?

 

http://allegro.pl/dystanse-hr-20mm-4075725-5x120-72-5-bmw-sruby-i5025291482.html

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Też planuję na wiosnę zakupić dystanse.

Mam felgi 193M przód ET 34, tył 37.

Czy na przód 10mm, a na na tył 20mm (na koło) będą odpowiednie ?

Które będą lepsze H&R czy Eibach ?

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Opublikowano
Też planuję na wiosnę zakupić dystanse.

Mam felgi 193M przód ET 34, tył 37.

Czy na przód 10mm, a na na tył 20mm (na koło) będą odpowiednie ?

Które będą lepsze H&R czy Eibach ?

 

Przy oponie 255 max 13mm przód tez

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Opublikowano
Też planuję na wiosnę zakupić dystanse.

Mam felgi 193M przód ET 34, tył 37.

Czy na przód 10mm, a na na tył 20mm (na koło) będą odpowiednie ?

Które będą lepsze H&R czy Eibach ?

Najlepiej sobie zmierzyć w/g kalkulatora

http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi

I H&R i Eibach są dobre :cool2:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Opublikowano
Ja mam dystanse polskiej firmy Dystom i jestem z nich zadowolony, a ceny przystępniejsze.
http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Przód 225 tył 255.

Czyli przód i tył po 13mm na koło ?

Mam zawieszenie M pakietowe i dodatkowo będę zakładał sprężyny Eibacha Pro Kit 30/25

Eibach nie ma w ofercie 13mm. Są tylko 12 i 15mm.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Ja mam dystanse polskiej firmy Dystom i jestem z nich zadowolony, a ceny przystępniejsze.

 

Też mam dystomy.polecam! :cool2:

Opublikowano
Przód 225 tył 255.

Czyli przód i tył po 13mm na koło ?

Mam zawieszenie M pakietowe i dodatkowo będę zakładał sprężyny Eibacha Pro Kit 30/25

Eibach nie ma w ofercie 13mm. Są tylko 12 i 15mm.

 

 

Ja mam identyczne parametry jak Ty i maksymalnie 13mm na koło dało się włożyć, przód równy z nadkolem, tył schowany trochę. Zmieniam w tym sezonie opony z tyłu na 235 aby włożyć większy dystans. Obniżenie mam 40/25 ale to nie ma znaczenia.

 

AAAAA kolego, nie zakładaj sprezyn 30 na 25 bo dla Ciebie to nic nie zmieni skoro masz zawieszenie m pakietowe, u Cb fabrycznie ma takie obnizenie jaie chcesz zalozyc.

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Opublikowano
Żeby miało to sens musiał.byś dac Eibach sportline
Opublikowano
Ja mam te z linka polecam nie przeplacaj za kawalek blachy idiota wie ze to w wiekszosci przypadkow tylko marketing
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
AAAAA kolego, nie zakładaj sprezyn 30 na 25 bo dla Ciebie to nic nie zmieni skoro masz zawieszenie m pakietowe, u Cb fabrycznie ma takie obnizenie jaie chcesz zalozyc.

 

Czyli żeby było niżej muszę założyć sprężyny Sportline 45/35 ?

Jak się na tym jeździ. Nie będzie za nisko w codziennym użytkowaniu ?

Mam splittery z przodu i nie chciałbym, żeby jazda była uciążliwa.

 

Czy zawieszenie M pakietowe jest troszkę wyższe z przodu niż z tyłu ?

Tak mi się wydaje że jest minimalnie wyższe.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Opublikowano
Jak założysz sporta będzie niżej o 2 cm niż teraz, to już dość sporo na naszych drogach :d poza tym przy takich sprężynach trzeba by( chyba) zmienić amorki( na pewno przy serii, przy m-pakiecie nie jestem pewien)
Opublikowano
Ja mam te z linka polecam nie przeplacaj za kawalek blachy idiota wie ze to w wiekszosci przypadkow tylko marketing

 

Masz dokładnie 2cm dystanse z tyłu? Jaki masz ET felg? Zastanawiam się czy mógłbym kupić większe (2,5-3cm). Ja mam felgi 16" z ET 31 (styling 268). Z przodu też jakieś zakładałeś?

Opublikowano

Michał 330xd, nie wiem czy przy Twoim xDrive to dobry pomysł schodzenia aż tak nisko. Jeżeli nie przerażają Cię jednak potencjalne problemy z przednim układem napędowym to i tak na pewno masz do zmiany jeszcze amortyzatory. Te od xDrive są przystosowane do jeszcze większego prześwitu niż standard dla rwd.

 

Wizualnie patrząc na zawias m-pakietowy i porównując odstęp między nadkolem a oponą to faktycznie przód jakby był ciut wyżej. To może jednak wynikać z wyprofilowania samych nadkoli a nie faktycznego obniżenia, tego nigdy nie mierzyłem.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Michał 330xd, nie wiem czy przy Twoim xDrive to dobry pomysł schodzenia aż tak nisko. Jeżeli nie przerażają Cię jednak potencjalne problemy z przednim układem napędowym to i tak na pewno masz do zmiany jeszcze amortyzatory. Te od xDrive są przystosowane do jeszcze większego prześwitu niż standard dla rwd.

 

Wizualnie patrząc na zawias m-pakietowy i porównując odstęp między nadkolem a oponą to faktycznie przód jakby był ciut wyżej. To może jednak wynikać z wyprofilowania samych nadkoli a nie faktycznego obniżenia, tego nigdy nie mierzyłem.

 

Nie mam xDrive. Mam RWD i zawieszenie sportowe S704A

Chciałbym delikatnie obniżyć ze względów wizualnych.

Myślałem o Eibach Pro Kit, żeby zostać przy seryjnych amortyzatorach, ale podobno przy zawieszeniu sportowym różnicy nie będzie.

Do Eibach Sport Line pasowałoby już wymienić amortyzatory na np Bilstein B8.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Opublikowano

Ja w e46 nie zmieniałem amortyzatorow a miałem 5-/-4 h&r i było ok, do tej pory na nich jeździ bo jest galeria na Bmw sport.

 

Ja u siebie chce zmienić na sport linę a mam vogtlandy bo chce jezcze niżej.

 

Co do dystansow tez polecam dystom, a nie polecam zakładać dystansow większych niż 2cm

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Też mam dystomy.polecam! :cool2:

 

Jakie konkretnie macie u siebie? Czy coś takiego będzie ok? Chce założyć na tył do e91 preLCI.

 

http://allegro.pl/dystanse-bmw-e36-e46-e60-e90-20mm-5x120-sruby-i5008202484.html

 

ja mam u siebie 15mm

Opublikowano

skoro już piszecie o dystansach to zapytam które lepsze. przykręcane do tarczy czy te "przelotowe" do których trzeba dłuższe śruby ?

czemu tylko 20mm? u mnie tył jest mocno schowany felgi 8cali et45 albo 49 i myślałem o 25 z tyłu a przód 15

Opublikowano
Koledzy, nie żebym się bawił w moderatora, ale co mi się wyświetla nowy post, to mam nadzieje że jakaś okazja z allegro :D Może warto założyć temacik o dystansach ? :)
Opublikowano

Tez mi sie to nie podoba, lookam co chwila, czekajac na jakas ciekawą ofertę, a tutaj ciagłe debaty

 

Moze pora wklejac same linki z ciekawymi ofertami jak w temacie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.