Skocz do zawartości

520I BENZYNA+GAZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Moja 2litrowa bunia od listopada ma zalozony gaz na całym zbiorniku gazu a wchodzi od 33l-36l w jeździe mieszanej i nie katowaniu jej robie około 280km czy to norma czy zamalo?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Nie podajesz w jakich warunkach jeździsz ale wychodzi 12,8L / 100 co jest normalne.
Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Opublikowano
  • Autor
Cykl mieszany ale więcej w miescie,a nie przeciągam jej tak do 3tys. obrotów
Opublikowano
  • Autor
A czy jak teraz załozylem nowe opony zimowe kpl 225x65xr15 i chybva mi zaczela więcej palic czy te opony maja na to wpływ
Opublikowano
Minimalny wpływ mają. A ile myślałeś ze 1,5 tonowe auto z 6cylindrami w mieście będzie gazu palić? 9L? Masz normalne spalanie i to bardzo dobre jeśli masz przewagę miasta.
Opublikowano
  • Autor
OKI oki to wszystko wiem dziekowac ja nie nazekam
Opublikowano
Nie narzekaj, nie narzekaj :wink: ja w 2.0 mam identyczne spalanie, więc wszystko w normie :wink:
Opublikowano
A czy jak teraz załozylem nowe opony zimowe kpl 225x65xr15 i chybva mi zaczela więcej palic czy te opony maja na to wpływ

 

jeśli są cięższe od poprzednich to tak, a opony potrafią róznić sie wagowo niemało czasem. to tego dochodzi kształt bieżnika, jodłowy ma największe opory toczenia.

 

co do spalania moja 2,5 pali mi teraz w mieszanym ok 10,5l LPG ;]

-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Opublikowano

Witam

Miasto 15-16 gazu trasa 9-15 zalezy jaka predkosc :D

Opublikowano
  • Autor
no ale np.dzis mi się skończył gaz na 220km. i jezdzilem tylko miasto nie przekraczając 3tys. obrotow to chyba za mało,a mój ziomek z miasta w swojej buni dziś wykrecil rekord 319km na 33litrach gazu.A wiedz wyszlo mi 18l gazu to chyba przesada
Opublikowano
no ale np.dzis mi się skończył gaz na 220km. i jezdzilem tylko miasto nie przekraczając 3tys. obrotow to chyba za mało,a mój ziomek z miasta w swojej buni dziś wykrecil rekord 319km na 33litrach gazu.A wiedz wyszlo mi 18l gazu to chyba przesada

 

Jakiej Buni, jaki silnik?

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Opublikowano
  • Autor
Masz w temacie 520 benzyna na dwóch wanosach?
Opublikowano
Moja 523i na 38L przejadę 250-280km. Trasa w większości miejska, jazda raczej dynamiczna.
Opublikowano
Masz w temacie 520 benzyna na dwóch wanosach?

W temacie jest 520i a to może być silnik z pojedynczym wanosem, podwójnym albo silnik 2,2 dlatego kolega się pytał. I skąd mamy wiedzieć jaki Twoj kolega ma silnik i auto :duh:

 

Co do spalania w mieście to jak przy normalnej jeździe bez korków ze światłami pali więcej niż 13-14 to dobrze jest podłączyć pod kompa i sprawdzić czy wszystko gra.

Opublikowano
  • Autor
Kolega ma 2.0 silnik i na dwóch vanosach
Opublikowano
maly silnik wieksze spalanie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.