Skocz do zawartości

filtr paliwa !!


hayoto

Rekomendowane odpowiedzi

nie wydaje mi sie ze to jest dobry filtr, moze do citroena tak ale chyba nie do bmw

dla porwnania moj filtr w M44

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img73.imageshack.us/img73/9470/pict5965resize7en.jpg

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taki jak na zdjęciu wyżej. tamten na pewno nie jest do bmw. W tamtym tygodniu wymieniałem ten filtr sam i wiem że lufa jest długa. A ten krótki też wsadzisz ale będziesz musiał przedłużyć przewody gumowe.Tylko pytanie po co? Jak fabryka mowi ze ma być taki to trzeba wsadzac taki.Dałem za zamiennik chiba 48 pln. :mrgreen: A filtr nie ma wpływyu na zużycie paliwa!! Po prostu jak jest zapchany to pompa będzie dostawac i bedzie sie grzac z powodu zmiejszonej drożności filtra, no i silnik tez bedzie to odczuwał.
DARK SIDE OF POWER!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Słuchajcie filtr paliwa ORYGINALNY BMW kosztuje niewiele więcej u Pań na Narbutta(kontakt na stronie bmw-klubu) A jednak nie ma to jak oryginał, jeśli nie macie kasy na części oryginalne to chociaż kupujcie oryginalne filtry... Np filtr oleju do bmw e-36 325 kosztuje 25 zł!! To chyba Filtrona jest droższy!! Naprawdę polecam oryginał a zobaczycie że beemka Wam się odwdzięczy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie chyba teżczeka wymiana filtra paliwa :(

autko stało się delikatnie mulniejsze jak daje ostro gazu to sie nie zbiera jak dawniej a jak delikatnie powoli to jest w miare :?

 

jak to będzie w przypadku e36 1991 M50 bez vanos'a :?:

 

jakie polecacie świece :?: tylko benzyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli chodzi o świece to obowiązkowo firma NGK i tu masz wybór albo tak jak w oryginale albo z platynową końcówką i 4 elektrodami (BKR6EK to sa standardy a chyba BKR6 EQUP to te platynowe. Podobno na tych platynowych można zrobić większy przebieg między wymianami. Ja już przejechałem na nich ok 20 tysięcy i wszystko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Co do pierwszego pytania autora postu to nie ma już tej aukcji, tak że nie można zobaczyć zdjęcia, ale w czterocylindrowych E36 stosowane są dwa rodzaje filtra- krótki i długi i trzeba zastosować taki jak był.

Natomiast co do umiejscowienia filtra w 320 to sprawdź w standardowym miejscu, czyli pod podłogą przy podłużnicy w okolicy nóg kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.