Skocz do zawartości

Bmw e39 535iA 1996/Bmw e39 535i 2000 nowa galeria


Maciej V8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Całkiem spoko fury jeżeli będą miały w nazwie odpowiednie skróty Focus-RS, Golf-GTI lub R32.

 

Aż tak chyba nie jest zdesperowany :D

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Całkiem spoko fury jeżeli będą miały w nazwie odpowiednie skróty Focus-RS, Golf-GTI lub R32.

 

Albo Sporting - Seicento Sporting :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony mając tam Poloneza byłbyś postrzegany jako krezus. Żarty żartami,ale nie miałem pojęcia o tak uwarunkowanym podatku,choć myślę,że to najbardziej sprawiedliwe podejście do podatku drogowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Moim zdaniem nie jest to zbyt uczciwe, że płaci się od nacisku na oś rocznie, czy jeździsz czy nie. Jeśli już jest i ma być taki podatek to procent od litra paliwa jest chyba najuczciwszy. Wiadomo, zazwyczaj cięższy pali więcej. I uczciwe jest to, że kupując paliwo jeździsz, czyli zużywasz drogi. Nie jeździsz, nie używasz dróg - nie płacisz. W holenderskim przypadku najbardziej zadowoleni są handlowcy, w przeliczeniu na przejechany kilometr przy przebiegach kilkudziesięciu tysiaków rocznie.

 

Z drugiej strony wyczytałem że "Jeden TIR (fr. "Transports Internationaux Routiers" czyli Międzynarodowy Tranzyt Drogowy) zużywa nawierzchnię drogi jak 163 840 samochodów osobowych."

Więc problem ze zużyciem dróg tutaj faktycznie leży, a czepianie się osobówek w powyższej kwestii wydaje się być całkowicie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

1.40 Maciek po hamowni jesteś :D

Chciałem swoją wjechać ale... :cry2:

Z padniętym czujnikiem wałka zresztą jak się później okazało również czujnikiem wału nie miało to najmniejszego sensu. No cóż może za rok :wink:

PS.Ma zadzwonić do Ciebie w poniedziałek i pogadać.Odebrał auto zapłacił 20 zł za fatygę i miesiąc trzymania :duh:

Edytowane przez CICHY525
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania (po raz kolejny) za to, że odbierasz telefony i dzięki temu działają mi radia i nie robię głupot :mrgreen: Będziesz kiedyś w okolicy Wrocławia to zapraszam na mycie auta :cool2:

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku widziałem na zdjęciach, że masz felgi 16". Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego do 535i pasują 16 calowe koła (miałem takie same w 525tds), a już w e46 330D muszą być minimum 17" ? Tutaj jest około 250 KM i 16" pasują, w 330D jest prawie 70 KM mniej i już 16" nie wejdą ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Na samym początku widziałem na zdjęciach, że masz felgi 16". Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego do 535i pasują 16 calowe koła (miałem takie same w 525tds), a już w e46 330D muszą być minimum 17" ? Tutaj jest około 250 KM i 16" pasują, w 330D jest prawie 70 KM mniej i już 16" nie wejdą ...

Powiem ci więcej,nawet 15 wsadzisz,chyba,że masz 315 tarcze to nie wejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.